999 rezultate për

tifoz

Përforcimi i parë i Koeman befason tifozët e Barcelonës (FOTO LAJM) Barcelona ka një objektiv të ri për përforcim në mbrojtje. Malag Sarr është një emër që mund të paraqet interesim tek
"Dua tifozë që japin zemrën për Dinamon, jo ekonomistë nga tastiera", Pontreli reagon me një letër Dinamo është një nga klubet më aktive të së Parës në merkato. Klubi kryeqytetas arriti mrekullisht të qëndronte në Kateg
Super lajm për futbollin italian, FIGC rikthen tifozët në stadiume Federata e Futbollit e Italisë, FIGC, dhe liga elitare italiane, Serie A, janë duke punuar për t’i rihapur stadiumet pë
Tifozët e zgjodhën "lojtarin e ndeshjes", Muller: U argëtuam ndaj Barcelonës Thomas Muller ka qenë një prej protagonistëve kryesorë të fitores historike 8-2 të Bayern Munchen ndaj Barcelonës e nuk
U turpëruan nga Bayerni, lojtarët e Barcelonës shmangin kontaktin me tifozët duke bërë këtë veprim Lojtarët e Barcelonës kanë mbërritur në ambientet e klubit. Humbja turpëruese në Lisbonë 2:8 kundër Bayern Munich nuk
Kapiteni i Valencias shpërthen në lot: Më larguan nga shtëpia ime (VIDEO) Kush do ta besonte se Valencia do ta largonte nga skuadra kapitenin e tyre, futbollistin që veshi fanellën e klubit për
William "divorcohet" nga Chelsea, falenderon klubin dhe tifozët me një letër të hapur Willian ka konfirmuar largimin e tij nga Chelsea në një letër të hapur për tifozët e klubit. Kontrata e anësorit braz
Zgjidhet nga tifozët e Malagës, Bare lojtari më i mirë e sezonit Keidi Bare po bëhet gati t’i japë lamtumirën skuadrës së Malagës, pasi për të nuk mungon interesimi i klubeve të tjera.
A do lejohen tifozë në ndeshjen finale të Kupës së Shqipërisë? Reagon Policia e Shtetit Federata Shqiptare e Futbollit dje kërkoi leje për lejimin e një grupi të vogël tifozësh në ndeshjen finale të Kupës së
Nesër finalja e kupës, FSHF hap dyert për tifozët me një kusht Të dielën pritet të zhvillohet finalja e Kupës së Shqipërisë ndërmjet Tiranës dhe Teutës. Ndeshja do të luhet në stad
Tifozja e Milanit nuk i reziston temperaturave, zhvishet dhe "çmend" rrjetin (FOTO LAJM) Me ardhjen e stinës së verës, rritet ndjeshëm doza e fotove hot nëpër rrjetet sociale. Ky trend e ka pushtuar edhe mo
Goditen tifozët e Newcastle, sheikët tërheqin ofertën Telashe të shumta janë hapur lidhur me blerjen e Newcastle United. Muaj të tërë është raportuar se Newcastle United d
Lajm i madh për Premier League, konfirmohet data e kthimit të tifozëve në stadium 1 tetori mund të jetë dita e madhe e rikthimit të tifozëve në stadiume. Lajmi që qarkullon prej javësh në mediat angleze
Njihuni me 10 shtetet me tifozet më tërheqëse në botë (FOTO LAJM) Tifozët janë ndoshta pjesa më emocionuese e sportit, e sidomos futbollit. Herë pas here lojtarët kanë insistuar se nu
Tifozët e detyrojnë trajnerin legjendar të jap dorëheqje katër ditë pas marrjes së punës Vetëm katër ditë më parë, trajneri legjendar romun Mircea Lucescu, arriti marrëveshje për drejtimin e skuadrës ukrainase
E SHUMËPRITUR/ Serie A merr dritën jeshile, kur do të kthehen tifozët në stadium Kur do të rikthehen tifozët në stadiumin në Serie A? Gjithçka u shty për sezonin e ardhshëm, duke pasur një sy edhe te p
Revoltohen tifozët e skuadrës së njohur në Serie A, kërkojnë largimin e presidentit Sezoni zhgënjyes ka revoltuar në maksimum tifozët e Torinos. “Granatat” kanë shpalosur një banderolë kundër president
Këngë dhe flakadanë për Tiranë, digjet Shkupi nga grupi tifozave të Shvercerave (VIDEO) Tirana festoi pak ditë më parë titullin kampion, ndërkohë që urimet i ka pasur të shumta. Madje edhe nga rivalët e K
Pesë yjet e Premier League që pritet të ndërrojnë skuadër këtë verë Afati kalimtar i kësaj vere pritet të jetë i nxehtë në Ligën Premier, pasi shumë klube pritet të ndryshojnë fytyrë, ndër
Tifozët zgjedhin formacionin e sezonit 2019/20 në Premier League Sezoni më i gjatë në Premier League është vetëm një ndeshje që të përfundojë me Liverpoolin që tashmë është shpallur kam