999 rezultate për

tifoz

Dashuri për ekipin, Villarreali mbi 17 mijë abonine me stadiumin ende të mbyllur Futbolli shpesh ka prodhuar histori fantastike. Nga ato histori që tregojnë qartë se sa shumë janë të lidhur tifozët me
Hapen stadiumet për tifozët në Premier League? Premierligë përmes një letre të hapur i ka kërkuar qeverisë së Mbretërisë së Bashkuar që të lejojë rikthimin e tifozëve
U transferua te Juventusi, tifozët e Fiorentinës sulmojnë Chiesën: Tradhtar dhe mosmirënjohës (FOTO LAJM) Njoftimi në çastet e fundit të merkatos për kalimin zyrtar të Federico Chiesës te Juventusi ka shkaktuar një reagim të a
"Virusi më i keq është Juventusi dhe Federata shërbëtore e padronit", shpërthejnë tifozët e Napolit Humbja 3-0 pothuajse e konfirmuar në tavolinë përballë Juventusit ka acaruar tifozët e Napolit. Pasi Liga italiane ko
Maqedoni-Kosovë, vendoset për çështjen e tifozëve Ndeshja e gjysmëfinales së "Play-off" të Ligës së Kombeve mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës do të luhet pa praninë e
Tifozja më e "nxehtë" e Chelsea, modelja ruse e papërmbajtshme në rrjet (FOTO LAJM) Pas një merkatoje të shfrenuar me miliona euro të shpenzuara, Chelsea ka nisur rrugëtimin në sezonin 2020-2021. Por s
UEFA merr vendimin e madh për tifozët UEFA ka marr një vendim të madh për tifozët. UEFA ka vendosur sot që 30 përqind e kapacitetit të stadiumit do të lejo
Tifozi më fatlum në botë, e shikon ndeshjen nga dhoma e gjumit (VIDEO) Të kesh shtëpinë me pamje nga deti, është vërtetë diçka e mrekullueshme, por të kesh shtëpinë afër stadiumit, është gjëj
Champions tenton të rikthejë tifozët në stadium, në dorë i mbetet qeverive UEFA ndërmori hapin e parë duke lejuar publikun të marrë pjesë në Superkupën Evropiane të mbajtur të Enjten e kaluar në
Muça emocion tifozët dhe zgjedh ekipin e ri: Me ty u linda, me ty u rrita Tirana i befasoi të gjithë një ditë më parë, kur njoftoi largimin e Gentian Muçës. Mbrojtësi, i cili dha një kontribut t
Tifozët e Lacios kundër Tares dhe Lotitos: Premtime të rreme, keni bërë një lëmsh të vërtetë (FOTO LAJM) Tifozët e Lacios nuk janë aspak të kënaqur nga merkato që po bën skuadra e tyre, duke mos plotësuar pritshmëritë e tifoz
Serie A vijon me 25 mijë tifozë? Në të gjithë botën i frikësohen valës së dytë të COVID-19, por në Itali mendojnë se me masat e duhura, edhe sporti do t’
Nuk mjaftuan 1000, Serie A do lejojë më shumë tifozë në stadiume Ministri i Sportit i Italisë, Vincenzo Spadafora, ka zbuluar se stadiumet në Serie A do t’i hapin dyert e veta për tifoz
Boris Johnson jep lajmin e keq për tifozët e futbollit në Angli Kryeminsitri i Anglisë, Boris Johnson, ka njoftuar sot se tifozët nuk mund të rikthehen në stadiume më 1 tetor siç ishte
Superkupa e Europës, merret vendimi për tifozët Kjo javë do të shohë të luhet në Budapest ndeshja e Superkupës së Europës mes Bajern Mynih dhe Seviljes, fitues përkatës
Coutinho: Më mungoi Camp Nou, rikthehem fuqishëm Philippe Coutinho u rikthye me Barcelonën ditën e djeshme në trofeun Joan Gamper përballë Elche. Braziliani u shpall
"Shqiptari i vdekur qenka shqiptar i mirë?" Tifozëve të Vardarit iu ngec në fyt kënga, kur iu dalin përpara djemtë kuqezi (VIDEO) Tifogrupi “Komitët” e Vardarit ishin duke kënduar në rrugët e qytetit të Shkupit, kore raciste për shqiptarët, por kësaj
Marotta: Një mijë tifozë janë pak, kaq pretendojmë Në Itali u miratua prania deri në 1000 tifozë në shkallët e stadiumeve në ndeshjet e futbollit, por klubet e Serisë A pr
Tifozët presin shumë prej tij, Koeman i njofton se nuk e ka në plan Një ‘bombë’ tjetër te Barça, kjo me përmbajtje sportive. Ronald Koeman i ka komunikuar orët e fundit Riqui Puig se nuk e
Merret vendimi zyrtar për tifozët e Serie A, ja si nis kampionati Vincenzo Spadafora, Ministri i Sportit në Itali, ka dhënë një lajm të mirë për klubet dhe tifozët e futbollit në Itali.