999 rezultate për

tifoz

Paok fiton dhe Kupën e Greqisë, tifozët i venë flakën Selanikut (VIDEO) Pasi fitoi kampionatin pak javë më parë, tashmë Paok e ka mbyllur seoznin në Greqi në mënyrën më të mirë të mundëshme.
Tifozët në delir, ekipi Italian kthehet pas 7 viteve në Seria A (VIDEO) Java e fundit në Serinë B italiane ka vendosur edhe një verdikt të madh sa i përket ngjitjes një kategori më sipër. N
Mema karikon tifozët: Pres surpriza nga ata, pavarësisht se nuk janë rajneri Ardian Mema, në konferencën e zakonshme për shtyp, nuk ka dashur të shtojë presionin mbi skuadrën e tij, por e k
Tremben tifozët e Juves, Ronaldo mendon largimin Aventura e Cristiano Ronaldos në Itali mund të përfundojë më shpejt sesa mendohej. Sajti spanjoll "Diario Gol" shpjeg
Tifozi i Tottenhamit: Do vjedh një bankë për të ndjekur finalen (VIDEO) Një tifoz i Totenhemit ka bërë xhiron e të gjithë rrjeteve sociale, pas një interviste të dhënë për "Sky Sports", pas ku
Malaga në krizë, klubi e përdor Keidi Baren për afrimin e tifozëve në stadium (VIDEO) Keidi Bare është kthyer në një idhur për tifozëtre Malagës. Shqiptari është përshtatur mjaft mirë me futbollin në Spanjë
Revoltohen tifozët e Milanit, shkak ndeshja Juventus-Atalanta Milani po kërkon me doemos që sezonin ta mbyllë në vendin e 4 të cilin aktualisht e mban Atalanta. Një ndryshim orari
Tifozët e zemëruar hyjnë në shtëpinë e Valverde Eleminimi nga Liverpool nuk përcillet lehtë nga tifozët e Barcelonës, dhe për ktë fajësojnë më tepër trajnerin Ernesto V
Barcelona dhe Inter negociojnë për Rakitic Ivan Rakitic është shumë pranë Interit. Mundo Deportivo bën me dije se Barcelona dhe Interi pritet të arrijnë një marr
E turpshme: Tifozët e Huddersfield e dinë se Kosova është klub (FOTO LAJM) Florent Hadërgjonaj i cili luan te Huddersfield vendosi ti bashkohet Kombëtares së Kosovës. Ky lajm nuk ka bërë bujë
Rakitic festë në Sevilla, tërbohen tifozët e Barcelonës Eleminimi i Barcelonës nga Championsi ka irrituar jashtë mase tifozët katalanas. Po ai që nuk e vret mendjen për këtë el
Biletat e shtrenjta për finalen, Liverpooli sherr me tifozët Liverpooli do të synojë tju rikuperojë tifozëve të vetë finalen e humbur ndaj Real Madrid sezonin e kaluar. Të kutq
Barcelona eleminohet, tifozi thyen televizorin (VIDEO) Askush nuk priste që Barcelona të eleminohej nga Liverpool në ndeshjen e kthimit pasi kishte fituar të parën 3-0, aq më
Tifozët e Barcelonës sulmojnë Messin në aeroport pas humbjes turpëruese (VIDEO) Barcelona u eleminua turpshëm nga Championsi duke mos mbajtur avantazhin 3-0 në Camp Nou. Katalanasit humbën 4-0 duke hu
"Zhduku Suarez", tifozët e Liverpoolit shpërthejnë ndaj yllit të Barcelonës (VIDEO Luis Suarez i cili festoi si i tërbuar golin në Camp Nou ndaj Liverpoolit, tashmë është më i urryer nga tifozët e "The
Liverpool të pamundurën e bën të mundur, kualifikohet në finale (VIDEO) Një ndër ndeshjet që do të mbahet mend gjatë jo vetëm për tifozët e Liverpool por për të gjithë tifozët e futbollit.
Kjo ishte tifozja e veçantë që i solli fat Milanit (FOTO LAJM) Në ndeshjen ndaj Bolognas në San Siro, Milani kishte një tifoze vërtet speciale në shkallët e stadiumit. Bëhet fjalë
Ten Hag: Ajax-i i ka kaluar pritshmëritë Surpriza Ajax është vetëm 90 minuta larg finales së madhë në Ligën e Kampionëve dhe në Amsterdam djemtë e Ten Hag duhet
Tifozët e Liverpoolit lenë pa gjumë lojtarët e Barcelonës (VIDEO) Liverpooli do të luajë ndeshjen e kthimit në Champions ku do ti duhet të përmbysë disavantazhin 3-0 të pësuar një javë m
Luis Suarez nuk do të festojë nëse shënon sërish përballë Liverpool Lusi Suarez ka insistuar se ai nuk do të festojë nëse shënon gol përballë Liverpool në "Anfield" të martën mbrëma. Su