999 rezultate për

tifoz

Asensio: Real Madrid do të rikthehet tek suksesi i trofeve Marco Asensio beson se Reali i Madridit do kthehet më i fortë se kurrë më parë. 23-vjeçari zhvilloi një sezon jo të m
Interi kampion i Seria A sa i përket tifozerisë Interi kundër Empolit zhvillon ndeshjen e fundit të sezonit në Serie A. Skuadra e Spalletit duhet të fitoj në San Sir
Tifozët e Arsenal akuzojnë Kim Kardashian për mungesën e Mkhitaryan në finale (FOTO LAJM) Henrikh Mkhitaryan do të mungojë në finalen e Europa League mes Arsenal dhe Chelsea, për shkak të prejardhjes armene të
Solskjaer zgjedh kapitenin e ri, tifozët nuk përmbahen në rrjetet sociale Largimi i Antonio Valencias nga Manchester United ka lënë të hapur çështjen e shiritit të kapitenit te Manchester United
Tjetër emër i ri në Kombëtare (FOTO LAJM) Përveç dy futbollistëve të Partizanit, Bruno Telushi dhe Lorenc Trashi, në kompleksin Tropikal në Durrës ka mbërritur nj
Me lot në sy Abate përshëndetet me tifozët e Milanit (VIDEO) Ignazio Abate ka zhvilluar ndeshjen e fundit në San Siro me fanellën e Milanit. Mbrojtësi italian do të largohet në f
Tifozët e Romës surprizojnë gazetarën seksi (VIDEO) Para sfidës ndaj Sassuolos tifozët e Romës përshëndetën gazetaren seksi të "DAZN" duke Diletta Leotta. Ata kënduan në ko
Mema: Te Tirana sakrifikojnë 2 lojtarë, të tjerët shohin! Për tifozët, pyesni klubin Trajneri i Tiranës, Ardian Mema, foli për emisionin Gol pas Goli në Supersport, ku foli hapur dhe kritikoi futbollistët
Atletico e mbyll sezonin me barazim, tifozët vërshëllima ndaj Griezmann Antoine Griezmannit i është dhënë lamtumira me vërshëllima. Sulmuesi francez, që ditë më parë lajmëroi largimin nga A
Ribery ngre tifozët në peshë me super golin e shënuar (VIDEO) Bayern Munichu ka kaluar në epërsi me rezultat 4:1 në ndeshjen kundër Eintracht Frankfurtit, e cila po zhvillohet për mo
Tifozët protestojnë ndaj drejtuesve, De Rossi "mollë sherri" (VIDEO) Vendimi i Daniele De Rossit për tu larguar nga Roma, nuk është kapërdirë nga tifozët romanistë. Pasditen e sotme rret
Tremben tifozët e Milanit, PSG ofron 50 milion euro për Donnarumman Gianluigi Donnarumma nuk e ka të sigurtë të ardhmen e tij te Milani. Së fundmi për italianin interes ka shfaqur sku
De Ligt para 100 mijë tifozëve: U treguam të gjithëve çfarë është futbolli (VIDEO) Ajax është padyshim surpriza më e bukur e këtij sezoni futbollistik. Skuadra e drejtuar nga trajneri Ten Hag arriti t
Rrëfehet Sterling: Kur isha fëmijë bëja tifo për Manchester United Raheem Sterling është ylli i "qytetarëve" tashmë, por kur ishte më i ri, pranon se ishte një tifoz i madh i Manchester U
Ribery mesazh Galatasaray-it, tifozët në delir Frank Ribery zyrtarisht largohet nga Bayern Munchen pas 30 qershorit. Sulmuesi anësor ka shtrënguar duart me drejtuesit
Gareth Bale largohet nga Reali, në ndeshjen ndaj Betis i jep lamtumirën tifozëve Gareth Bale e mbyll me Realin e Madrdit pas 6 vitesh kur iu bashku verën e viti 2013 nga Tottenhami. Ai dëshiron të j
Kërcënoi me vrasje 150 tifozë, përfundon në pranga anglezi Policia ka arrestuar një përdorues të rrjeteve sociale pasi ky i fundit kërcënoi se do të vriste 150 tifozë në ndeshjen
Aktorja mban fjalën dhe zhvishet pas fitores së Lacios (FOTO LAJM) Lacio arriti të fitonte 2-0 ndaj Atalantës në finalen e Kupës së Italisë dhe arriti të ngrinte trofeun lartë. Ky ish
Trajneri i Bologna-s e tepron, përleshet me policinë (VIDEO) Sinisa Mihajlovic, ka tentuar ta sulmojë një tifoz, i cili e kishte ofenduar, por u ndalua nga policia italiane që reago
Lamtumira e De Rossit, tifozët e Romës banderola gjatë natës kundër klubit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Daniele De Rosi habiti jo pak teksa lajmëroi se ky ishte sezoni i fundit me Romën. Mesfushori lajmër