999 rezultate për

tifoz

Shikoni çfarë i bëjnë statujës së Maradonës tifozët në Argjentinë (FOTO LAJM) Pikërisht për shkak të sukseseve që dhe asaj që ka thënë për ekipin kombëtar, Maradona është një idhull për shumë njerëz
La Liga merr një lajm shumë të hidhur për tifozët La Liga sot ka marrë një lajm aspak të mirë, kjo pasi autoritet mjekësore janë kundër rifillimit të kampionatit, duke ma
Ronaldo kundër Puyol: Dueli i vitit 2005 që tifozët e futbollit nuk mund ta harrojnë kurrë (VIDEO) Dy futbollistë të jashtëzakonshëm. Ronaldo dhe Puyol në një duel spektakolar në një Classic të muajit Prill 2005. Ga
E blenë arabët, tifozët e Newcastle kërkojnë nga pronarët e rinj transferimin e Kane Tifozët e Newcastle kanë kërkuar që transferimi i tyre i parë të jetë Harry Kane. Sky Sports raporton se pronari Mik
Tifozët duhet të presin, ekspertët rekomandojnë të mos të shkohet në stadium për një kohë të gjatë Tifozët e futbollit do të duhet që të presin ca kohë, përpara se të ripërjetojnë emocionet që të jep një ndeshje futboll
Rrëfehet moderatorja e njohur e sportit, zbulon për kë bën tifo Moderatorja e emisionit të njohur “Rubrike Sportive” Hygerta Sako rrëfeu për emisionin “Fan Zone” kohën në izolim. Nd
Stadiumet në Gjermani do të jenë të boshatisur për një vit e gjysmë Tifozët në Gjermani do të duhet të presin gati një vit e gjysmë për tu kthyer në stadium. Mediet gjermane raportojnë
"Nëse Ronaldo do të kthehej në Madrid, 80 mijë tifozë do të pushtonin Bernabeun" Mbetet vetëm një ëndërr për tifozët e Realit por sikur Ronaldo të kthehej në Madrid Bernabeu sipas Pedrerol do të mbushe
Tifozët në Bjellorusi nuk pyesin për Koronavirus, ja sa ishin në ndeshjen e fundit Më tepër se 1000 tifozë të futbollit kanë brohoritur dhe përqafuar njëri-tjetrin ndërsa kanë përcjellë një ndeshje të el
Pranë zyrtarizimit, Serie A pa tifozë deri për Krishtlindje Serie A me dyer të mbyllura të paktën deri në Krishtlindje, është ky lajmi që qarkullon në zyrat e qeverisë italiane dhe
Kthimi i tifozëve në stadium mund të zgjasë me shumë nga se mendohej Derisa sezoni në Serie A pritet të rinisë në fund të muajit maj, mediat botërore raportojnë se futbolli në Italia do të
Ylli i Tottenham ka një mesazh për tifozët para se të nisë shërbimin ushtarak Tashmë e bërë dhe zyrtare ylli i Tottenaham, Heung-Min Son është gati të nisë shërbimin ushtarak të detyruar nga shteti
Premier League pa tifozë deri në vitin 2021? Liga Premier mund të merr vendim për të luajtur ndeshje prapa dyerve të mbyllura deri në fund të këtij sezoni, por edhe
Një nga ndeshjet më të mira të Ronaldinhos, bëri edhe tifozët e Realit ta duartrokasin (VIDEO) Ronaldinho do të mbahet gjatë në mend nga tifozët e futbollit, për stilin e tij fantastik në fushë. Ylli brazilian ku
Presidenti i klubit të Serie A: Të mos luhet kampionati pa tifozë I pyetur nga mikrofonët e “Telenord” në lidhje me rifillimin e Serisë A, presidenti i Sampdorias, Masimo Ferrero, nuk e
Edhe pse i mori të ardhurat nga biletat, Liverpooli vendos mos ua kthejë paratë tifozëve të Atleticos Atletico Madridi është detyruar të rimbursojë 290 tifozë të cilët edhe pse blenë biletën për të qenë të pranishëm në Anf
Këta janë 10 trajnerët më të mirë sipas tifozëve të futbollit Pas një votimi te realizaur me tifozët e futbollit, trajneri më i mirë ka dalë, Jurgën Klopp. Gjermani, i cili erdhi
Tifozët e Milanit në festë, Silva i hapur për te kthyer te "kuqezinjtë" Mbrojtësi dhe kapiteni i PSG-se, Thiago Silva është i hapur për tu rikthyer te Milani. Mbrojtësi brazilian, Silva, i
RËNDITJA/ Cili stadium dhuron atmosferë spektakolare në La Liga?, Sondazhi i Marca zbardh fituesin (FOTO LAJM) Gazeta prestigjoze Marca iu ka kërkuar tifozëve të votojnë se në cilin stadium të La Ligas ka atmosferën më të mirë dhe
Pellegrini qetëson tifozët e Romës: Do të rritemi sëbashku Lorenzo Pellegrini e shikon veten te Roma edhe për shumë vite të tjera. Në një intervistë për gazetën Il Tempo mesfushor