999 rezultate për

tifoz

Tifozët e Realit kërkojnë shkarkimin e Zidane Tifozët e Real Madridit nuk janë të kënaqur me fillimin e eksperiencës së dytë të Zinedine Zidane në pankinën e "Los Bla
Tifozët e Galatasaray "pushtojnë" Belgjikën (VIDEO) Galatasaray është mysafir i Club Brugge në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Tifo
Tifozët kërcënojnë presidentin e Serisë A Tri ndeshje dhe tri humbje për skuadrën e Sampdoria në kampionatin e Serisë A, që mbyll renditjen me 0 pikë. Situatë
U arrestuan ultrasit, tifozët braktisin Juventusin në "Wanda Metropolitano" Tifozët e Juventusit nuk do të jenë sot të pranishëm në stadiumin 'Wanda Metropolitano" për ndeshjen ndaj Atlteico Madri
Pas barazimit të turpshëm, tifozët e Interit shpërthejnë në "San Siro" kundër lojtarëve Slavia Praga ka tronditur Interin në ndeshjen hapëse për sezonin e ri në Champions League. Italianët kanë barazuar me
Arrestohen 12 tifozë ultras të Juventus, pjesë e grupeve kriminale 12 tifozë të Juventus janë arrestuar sot në Itali. "ANSA" raporton se ndër të arrestuarit janë 12 liderë të grupeve U
Neymar le pas vërshëllimat e tifozëve, argëtohet në ritmet e muzikës (VIDEO) Është tip që e shijon jetën, dhe do të vazhdojë ta bëjë pa marrë parasysh se çfarë ndodh. Pak ditë pas vërshëllimeve
Insigne qetëson tifozët e Napolit pasi zgjodhi Raiolën si menaxher Lorenzo Insigne ka sqaruar menjëherë tifozët e Napolit me një deklaratë të tijën ku shpjegon zgjedhjen se përse i është
Dzeko kërkon largimin e tifozëve racistë nga stadiumet Racizmi është kthyer në një problem të mprejtë për sportin kohët e fundit në Itali, pas atyre ngjarjeve të ndodhura në S
Fërshëllyen 90 minuta ndaj Neymar, Trajneri i PSG-s i del në krah tifozëve Neymar JR është rikthyer dje në skuadër, në ndeshjen kundër Starsbourg, por tifozët nuk e kanë pritur aspak mirë brazili
Alarm për bombë në ndeshjen e kampionatit anglez (VIDEO) Panik përpara startit të ndeshjes mes Derby dhe Cardiffit. Teksa lojtarët kishin dalë në nxehmje dhe tifozët po fillonin
Kush është tifozja braziliane që çmendi lojtarët dhe tifozët (VIDEO) Ndeshja e basketbollit, SHBA-Brazil ka kaluar në një plan tjetër për një moment, ku bie në sy një tifoze e brazilit.
Angli-Kosovë, zbulohet sa pagoi për një biletë tifozi "Dardan" Tifozët "Dardan"dje ishin të pranishëm në stadiumin e Southampton për të ndekur Angli-Kosovë në mbështeje të Kombëtares.
Tirana pret Skënderbeun në shtëpi, klubi bardheblu jep lajmin e madh për tifozët (FOTO LAJM) Tirana do të presë ditë e shtunë, në "Selman Stërmasi" Skënderbeun, për javën e katërt të Superiores. Klubi ka vendos
Shqipëri-Islandën, më shumë se 8 mijë tifozë në "Elbsasan Arena" Sonte në orën 20:45 në ‘Elbasan Arena’ kombëtarja shqiptare e futbollit do të presë ekipin e Islandës për ndeshjen e gja
Vogëlushi bëhet protagonist në rrjet, tifoz i zjarrtë me cigare (VIDEO) Një djalë i vogël u bë protagonist në një ndeshje futbolli në Turqi, pasi kamerat e filmuan duke pirë një cigare në shka
Hysaj i mërzitur nga sharjet e tifozëve: Nuk vijmë për para këtu Trajneri Edi Reja ka konfirmuar Elseid Hysaj si kapiten për ndeshjen e nesërme të kombëtares ndaj Islandës. Por në fj
Skandali i serbëve: Tifozët falënderojnë çekët që "luftuan për Kosovën" Dy ditë më parë, Policia e Kosovës arrestoi 7 shtetas çekë, pasi kishin planifikuar të ngrisnin një flamur me dron i cil
Dy tifozë kosovarë grushtojnë çekun (VIDEO) Dy tifozë kanë grushtuar një tifoz çek i cili e kishte flamurin e vendit të tij të lidhur në shpinë në Prishtinë duke e
Rike Roçi tifozja ikonë e kombëtares, nuk harron ti mbështes as për ndeshjen e madhe (FOTO LAJM) Teksa Shqipëria bëhet gati për ndeshjen e rradhës kundra Francës, tifozja seksi Rike Roçi mundohet t’iu japë zemër lojta