999 rezultate për

thyen

Opozita "thyen" bojkotin, çfarë do kërkohet në Kuvend Që prej muajit shtator, opozita ka bojkotuar Parlamentin, por ditën e sotme raportohet se 8 deputetë do të thyejnë bojk
Qytetarët "pushtojnë" emisionet e mëngjesit: Studentët thyen arrogancën e Ramës Qytetarët edhe ditën e sotme kanë vijuar të shprehin shqetësimet e tyre në emisionin e mëngjesit “Koha për t’u zgjuar”
Klopp me dhimbje koke, Gomez thyen këmbën e majtë (FOTO LAJM) Jurgen Klopp ka marrë një lajm të idhur ditën e sotme. Ai nuk do të llogarisë shërbimet e mbrojtësit, Joe Gomez për 6 ja
Babai i shqiptarit që masakroi greken thyen heshtjen, jep detaje dhe një mesazh prekës Babai i shqiptarit, njëri prej dy personave të përfshirë në vrasjen brutale të studentes 21-vjeçare në Greqi, thotë se ë
Apostolova: Hahn është i qartë, po thyeni ligjet ndërkombëtare Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova ka thënë se mesazhi i Komisionerit Evropian për Zgjerim, Johannes
I thyen gishtat? Danieli shfaqet me dorë të fashuar në Gjykatë (FOTO & VIDEO) Akuzohet se hodhi kapsollën kundër efektives, Daniel Drobaj shfaqet me dorë të thyer në Gjykatë Daniel Dobraj, është
BILD: Lojtarët e Bayernit "shpërthyen" ndaj Kovac pas ndeshjes me Duseldorfin Gjërat te skuadra e Bayern Munich nuk kanë shkuar aspak mirë dhe duket se klubi është duke kaluar një krizë. Ditën e
"Policët i thyen dy gishta për hakmarrje protestuesit që i hodhi kapsollen efektives" (VIDEO) Ditën e djeshme është arrestuar, 18 vjeçari, Daniel Dobraj, i cili akuzohet si hedhësi i kapsollit që i shpërtheu në dor
Këngëtarja shqiptare tregon çastin e sikletshëm: M'u zbërthyen rrobat para vëllait Këngëtarja e njohur e hitit "Sa duhemi", Alida Duka, ishte e ftuar së fundmi në "InTV", ku ka rrëfyer se teksa po merret
Plas edhe në emisionin tjetër, moderatori thyen pjatat me radhë Sot, në rubrikën “Të qeshim pak” do të flasim sërish për pjatat e thyera në kuzhinë, por këtë herë nuk bëhet fjalë për R
Aksident i i frikshëm në Formula 3, pilotja thyen shtyllën kurrizore (VIDEO) Pilotja e re gjermane Sofia Florsh përjetoi një aksident të llahtarshëm në garën e sotme në Formula 3 e cila u mbajt në
Eskorta e saj vrau tre persona, ambasadorja turke thyen katër brinjë në aksidentin tragjik Ambasadorja turke në Kosovë, Kivilcim Kiliç theu katër brinjë gjatë aksidentit tragjik të mbrëmjes së djeshme ku mbetën
Argjentina thyen Meksikën, pa Mesin dhe Icardin Argjentina është këthyer te fitorja teksa ka mposhtur 2-0 në miqësoren ndaj Meksikës. Edhe pse në fushë mungonte Messi
Chelsea i pamposhtur, Sarri thyen këtë rekord në Premier League Chelsea nuk arriti më shumë se një barazim pa gola sot kundër Evertonit në "Stamford Bridge". Por Blutë e Londrës nu
Kush e priste? Milan thyen rekord ndaj Juventusit Sonte në mbrëmje në orën 20:30 do të luhet super sfida Milan-Juventus. Kjo ndeshje pritet të ngjallë shumë emocione
Lazio thyen një rekord në Europa League Lazio bëhet klubi i katër në Europë që arrin të shënoi 100 gola në Europa League, pas Villarrealit, RB Salzburgut dhe At
Do të përballet kundër Barcelonës, Interi thyen rekord në Itali Ditën e nesërme skuadra e Interit do të luajë një ndeshje të vështirë përballë Barcelonës në “San Siro” dhe të gjithë ti
Sarri bëhet trajneri i parë i Chelseat që thyen këtë rekord Chelsea mposhti sot Crystal Palace me rezultatin e përgjithshëm 3-1 në "Stamford Bridge". Por Blutë e Londrës nuk ka
Meta shkarkohet nga detyra pas mosdekretimit? Ish-ministri thyen heshtjen Mbrëmjen e djeshme presidenti Ilir Meta ka vendosur të mos e dekretojë emrin e ri për ministër të Brendshëm, Sandër Lles
Renato thyen në mes të sallës dy pjatat, lë djemtë pa fjalë (VIDEO) Shef Renato refuzon të kalojë në restorant pjatat e djemve. Kjo përkeqëson situatën e skuadrës blu. Ai i ka thye