999 rezultate për

thyen

Pas aksidentit të frikshëm, Princi Charles thyen sërish rregullat Vetëm 48 orë pasi u përfshi në një aksident automobilistik, Duka i Edinburg, Princi Philip, është parë duke drejtuar mak
Thyen autoblindat dhe morën 3 milion euro, Krimet e Rënda marrin vendimin për grabitësit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dalë në një vendim ku ka kërkuar në total 127 vjet burg për 8 grabitësit e të paktën 3
Çmendet Gattuso, i thyen telefonin gazetarit pas Superkupës Gatusson nuk e kanë mbajtur nervat pas ndeshjes së Superkupës ndaj Juventusit. Trajneri i Milanit është acaruar me gazet
Një vezë e thjeshtë thyen rekordin e Kylie Jenner Një vezë e thjeshtë ka marrë mbi 30 milionë pëlqime duke kaluar kështu dhe modelen Kylie Jenner. Ajo mbante rekordin
Thyen gjithnjë protokollin me veshjen, Meghan tregon pse Si pjesëtare e familjes mbretërore, Meghan Markle bie në sy në disa aspekte. Disa prej tyre, si për shembull fakti që ës
I dhunuan dhe i thyen celularët, çfarë ndodhi gjatë natës tek Inxhinieria (VIDEO) Pamje të rënda kanë ardhur nga studentët e fakultetit të Inxhinierisë së ndërtimit, urbanistikës dhe arkitekturës të ci
Futbollisti që po thyen rekorde, rinovon kontratën në moshën 52-vjeçare Sulmuesi japonez, Kazuyoshi Miura është kthyer në një personazh të dashur për tifozët në mbarë globin, e një motivim për
E tëmerrshme, talenti Corinthiasit thyen këmbën (VIDEO) Futbollisti i Corinthiansit, Fessin, ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen e turneut U-20 kundër Ituoanos. Në një
Meghan thyen rekord: 400 mijë paund veshje për 2018 (FOTO LAJM) Dukesha e Sussexi-it, Meghan Markle ka thyer rekord ne 2018 duke qenë pjestarja e familjeve mbretërore të Europës që ka
Video që po thyen rrjetin, Vidal shpërthen fishekzjarre në by**n e shokut të tij (VIDEO) Festimet e Vitit të Ri, Vidali i ka tejkaluar çdo limit me mënyrën dhe vendin e ndezjes së fishekzjarreve. Siç mund
Të dy shpërthyen në lotë, Mozzik dhe Loredana tregojnë si e pritën lajmin e ëmbël (VIDEO) Në dhjetor të vitit që lamë pas Mozzik dhe Loredana u bënë për herë të parë prindër me ardhjen në jetë të vajzës së tyre
Këta janë dy shqiptarët që thyen sigurinë e burgut më të madh në Greqi (FOTO LAJM) Mengjesin e sotëm dy shqiptarë janë arratisur në një mënyrë spektakolare nga burgu i Koridalo në Athinë. Dy shqiptar
Çfarë fati i keq, bora i thyen xhamin e makinës kur nuk e priste (VIDEO) Me siguri kjo ditë për këtë drejtues mjeti ka qenë e keqe pasi në kohën dhe vendin e gabuar e pëson atje nuk nuk e prist
Meghanit nuk i dridhet qerpiku, thyen protokollin edhe për festa Dita e sotme shënon festën e Krishlindjeve dhe kudo në botë mbahen mesha për të festuar lindjen e Krishtit. Por cfarë
Vajza e Majlinda Bregut thyen "rregullat", tregohet bujare me dekoltenë (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
Lionel Messi i pandalshëm, thyen një tjetër rekord Lionel Messi ka thyer edhe një tjetër rekord individual në paraqitjen e tij mbresëlënëse në fitoren e Barcelonës 2-0 nda
Borusia Dortmund rikthehet te fitorja, thyen Monchengladbach (VIDEO) Borusia e Dortmundit forcoi pozitat në krye të renditjes së Bundesligës pasi mundi rivalin direkt Gladbahun në “Siglan I
Opozita "thyen" bojkotin, kalon mes studentëve për në Kuvend (FOTO LAJM) Pas disa muajsh opozita rikthehet në parlament, ndërsa jashtë Kuvendit janë mbledhur grupet e para të studentëve që prit
Momente që nuk u përsëriten, Mane thyen rrjetin me veprimin ndaj Lukakut (VIDEO) Liverpooli fitoi ndaj Manchester Unitedit me rezultat 3-1 në derbin e javës në Ligën Premier. Tani që ndeshja ka përf
"Basha më hënksh Edi Ramën", vota e studentit në Kuvendin e PD-së thyen rrjetin (FOTO LAJM) Partia Demokratike zhvilloi sot mbledhjen e Kuvendit Kombëtar, ku zgjodhi anëtarët e rinj të Këshillit Kombëtar të Part