E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

thyen

Rudina Hajdari thyen heshtjen: Çfarë vendosa për mandatin Rudina Hajdari ka thyer heshtjen duke u deklaruar në lidhje me mandatin e deputetit. Përmes një interviste për "VOA",
60-vjeçarja matjane që po thyen rrjetin, i bën ‘zbor’ fuoristradës (VIDEO) Zonja, Fidane, 60-vjeç është kthyer në një personazh mjaftë të veçantë në rrjet. Ajo edhe pse është në një moshë ku
Ferit Keta i pamposhtur, "thyen" me "Knockout" teknik argjentinasin Zarate 12 fitore në 12 takime. Ferit Keta arriti të mposhtte me k.o teknik në raundin e pestë kundërshtarin e tij, argjentinasi
Kukësi nuk i ndahet Partizanit, thyen Luftëtarin (VIDEO) Kukësi nuk dorëzohet që tani për titullin duke mos iu ndarë Partizani. Verilindorët mposhtën 3-0 në Elbasan Arena Luftët
Cagliari thyen Interin, zikaltrit rrezikojnë Championsi-n(VIDEO) Interi vë në diskutim jo vetëm vendin e 3-të por edhe kualifikimin në Champions League për sezonin e ardhshëm. Zikaltri
Bale thyen heshtjen: Hala Madrid! Ylli uellsian i Real Madridit, ka qenë pjesë e madhe e medieve sportive në ditët e fundit, për pakënaqësitë e tij te sku
Kylian Mbappe thyen këtë rekord në Ligue 1 Sulmuesi francez i Paris Saint-Germainit, Kylian Mbappe, u bë lojtari më i ri që e arrin shifrën e 50 golave të shënuar
Godet kundërshtarin, por thyen këmbën e tij (VIDEO) Një dëmtim horror është regjistruar në sfidën e MMA mes Asinal dhe Bukiçou, por ky i fundit theu këmbën pasi goditi kund
Kapet çifti shqiptar në Itali, kthyen bodrumin në laborator kokaine Një çift shiptar është arrestuar nga karabinierët pas një kontrolli në banesën e tyre. Policia njofton se çifti jeto
Njihuni me tifozin e çmendur që thyen televizorin sa herë humbet Marseillë (VIDEO) Një tifoz i Marseille, Mohammed Henni është bërë i famshëm duke i thyer televizorët e tij sa herë që klubi francez pëson
Historia e frikshme: Ushtarët rusë u kthyen në gur pasi u ndeshën me alienë Një raport top sekret i CIA –s deklaron se një trupë ushtarësh rusë shkatërruan një UFO e më pas “u kthyen në gurë nga a
EMRAT/ Arrestohen 5 shqiptarë në Angli, kthyen banesat në fermë hashashi Policia Britanike njofton se ka shkatërruar një bandë shqiptare që kultivonin kanabis. Policia ka rën ën gjurmët e l
Klubi turk thyen rekord, afron 22 lojtarë në vetëm 2 orë Magjistarët e tregut. Kështu mund të quhet klubi turk i Elazigspor ka arritur në vetëm 2 orë të sjellë 22 lojtarë në s
"A të qaj 5 minuta?", videoja e kësaj vogëlushje thyen rrjetin (VIDEO) Kur ishim fëmijë shpesh herë na ka ndodhur që të qajmë nga filmat, kur u ndodh diçka e keqe personazheve. Pikërisht
Shpërthyen mobilerinë me tritol në Nikël, kapen dy prej autorëve Policia e Krujës zbardh dhe dokumenton ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Nikel ku shpërtheu një sasi lënde eksplo
Biznesmenit i shpërthyen tritolin në garazhin e vilës, dyshimet e forta të policisë Një ndërtesë tre katëshe është tronditur nga një shpërthim me tritol në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e dj
Tifozi thyen televizorin pasi humbi skuadra e zemrës (VIDEO) Pamjet e një tifozi teksa thyen televizorin pasi humbi skuadra e tij e zemrës janë duke bërë xhiron e rrjetit në këto mo
I shpërthyen makinën me tritol, kardiologu tregon dyshimet që ka për autorët Së fundmi mësohet se kardiokirurgu Dervish Hasi, automjetit të të cilit iu vu një lëndë plasëse në rrugën “Belul Hatibi”
Pas aksidentit të frikshëm, Princi Charles thyen sërish rregullat Vetëm 48 orë pasi u përfshi në një aksident automobilistik, Duka i Edinburg, Princi Philip, është parë duke drejtuar mak
Thyen autoblindat dhe morën 3 milion euro, Krimet e Rënda marrin vendimin për grabitësit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dalë në një vendim ku ka kërkuar në total 127 vjet burg për 8 grabitësit e të paktën 3