E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

thyen

Nxënësit e Jahja Kemal, nga Bukureshti u kthyen me 3 vende të para, 8 të dyta dhe 2 të treta Arritjet e reja të nxënësve të shkollës fillore dhe të mesme “Jahja Kemal” në konkursin ndërkombëtar InfoMatrix 2019, në
Dua Lipa thyen rekord me albumin e fundit Me 2 çmime ‘Grammy’ dhe me një numër klikimesh shumë të lartë, nuk ka dyshim që Dua Lipa është një nga artistet më të su
"Të kam zili", Enver Hoxha përgëzon Edi Ramën! Videoja që po thyen rrjetin (VIDEO) Një video montazh sipas të cilës Enver Hoxha përgëzon Edi Ramën për masat represive ndaj shqiptarëve është duke u shpërn
Talenti Arnold futet në histori, thyen rekordin e Panuccit Trent Aleksander-Arnold, talenti i Liverpoolit, do të thyejë një rekord në Champions League. 20-vjeçari do të startojë s
Amerikani thyen rekord në zhytje me flamurin kuq e zi (FOTO LAJM) 53-vjeçari Viktor Vescovo është amerikani që theu rekordin botëror duke u zhytur thellë në Oqeanin Paqësor. Ai është
Mbajti 100 qirinj të ndezur në gojë, thyen rekordin botëror (VIDEO) Një burrë ka arritur të thyejë rekordin Guinness për mbajtjen e qirinjve të ndezur në gojë. David Rush mbushi gojën
Morën jahtin me qera dhe nuk u kthyen më të jepnin lekët, mashtrimi i rradhës nga Loredana, përfshihet dhe Mozzik Prej ditësh në media po komentohet për ngjarjen dhe akuzat lidhur me Loredanën. Lajmi ka bërë bujë në të gjitha mediat v
Loredana thyen heshtjen dhe flet më në fund për akuzat e mashtrimit Duket se heshtja e Loredana Zefit për skandalin e zhvatjes se qindra mijëra frangëve nuk do të zgjasë shumë. Reperja ka
Pas triumfit ndaj Ajax-it, lojtarët e Tottenhamit shpërthyen në dhomën e zhveshjes (VIDEO) Tottenhami bëri dje mrekullinë duke përmbysur Ajaxi-in në pjesën e dytë pas dy golave të holadezëve në pjesën e parë.
Barcelona eleminohet, tifozi thyen televizorin (VIDEO) Askush nuk priste që Barcelona të eleminohej nga Liverpool në ndeshjen e kthimit pasi kishte fituar të parën 3-0, aq më
JLo thyen rregullin e kohës, vazhdon të duket si një 20 vjeçare (FOTO LAJM) Jennifer Lopez është parë në mbrëmjen e kaluar me një dalje me shoqërinë. Si zakonisht, Jennifer kishte me bollëk çfa
Rama thyen krenarinë dibrane, nuk pranon titullin "Qytetar Nderi" Kryeministri Edi Rama refuzoi titullin "Qytetar Nderi" të dhënë nga Këshilli Bashkiak i Dibrës duke shënuar kështu një s
Dalin pamjet kur Vuçiçi thyen vezën me Mogherinin (FOTO LAJM) Takimi mes udhëheqësve të Ballkanit Perëndimor, zhvilluar në Berlin, kishte një hyrje aspak formale. Duke qenë se ky
Edhe Franca thyen tabunë, një femër do gjykojë në Ligue 1 Revolucion në futbollin francez. Federata Franceze ka vendosur që një femër të gjykojë një ndeshje të Ligue 1. Bëhet fja
Tërësisht të mbuluara, këto janë gratë kosovare që u kthyen nga ISIS (FOTO LAJM) Janë paraqitur sot në Gjykatën Themelore të Prishtinës, 32 gratë që janë kthyer nga Siria në Kosova, në valën e 110 pers
Fëmijët pa prindër që u kthyen nga Siria iu jepen familjarëve në Kosovë Në valën e kthimit nga Siria, pos grave dhe fëmijëve të tyre, pati edhe fëmijë që u kthyen të vetëm, pa prindër. Për nën
Rudina Hajdari thyen heshtjen: Duhet elitë e re Prej disa ditwsh, deputetja e PD-sw Rudina Hajdari wshtw bwrw kryefjala e politikws nw vend pasi u tha se po krijon njw
Pse fëmijët e Lavdrim Muhaxherit nuk u kthyen në Kosovë Nëntë fëmijë pa prindër janë në mesin e mbi 110 shtetasve kosovarë që u kthyen të premtën nga Siria. U dyshua se dy prej
Burg edhe për tre persona të rrezikshëm që u kthyen nga ISIS, ja emrat Gjykata Themelore Në Prishtinë sot ka caktuar masën e paraburgimit ndaj A.M për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer
Gjyshi sheh për herë të parë nipin që e kthyen nga ISIS në Kosovë Hajdarit i kishte vdekur djali i tij. Kujtimi i vetëm që ka nga ai është nipi 4 vjeçar Dita e shtunë për Hajdarin nis