999 rezultate për

thyen

Kryetari i ri i Bashkisë së Devollit thyen bravën e derës së institucionit pasi PD-ja e kyçi Kryetari i ri i Devollit, Eduard Duro hyn në ambientet e bashkisë. Eduard Duro u betua ditën e sotme si kryetari i bashk
Belgjika thyen rekordin e të nxehtit Në Belgjikë është shënuar rekord i ri i temperatures ditën e mërkurë, teksa e gjithë Evropa Perëndimore është duke u për
"Çmendet" gruaja në avion, i thyen kompjuterin të dashurit në kokë (VIDEO) Një grua e zemëruar i la pasagjerët në një fluturim të shokuar, ndërsa ajo thyen një laptop mbi kokën e të dashurit të s
Vajza e Beyoce e lindur për në skenë, thyen rekord me një këngë (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja e hiteve, Beyonce hodhi në treg albumin e saj më të ri, “The Lion King: The Gift”. Albumin
Banorët i thyen xhamat e makinës, reagon IKMT Ditën e sotme Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit shembi një ndërtesë në Ksamil ku ka ndeshur edhe në rezist
Sherr me rojen e shkollës, elbasanasi thyen televizorin dhe kundërshton policinë Një 40 vjeçar është arrestuar nga forcat e rendit të Elbasanit, pasi pati konflikt me rojën e shkollës dhe kundërshtoi p
Jonida Shehu "thyen rregullat", poston foto të nxehta nga plazhi (FOTO LAJM) Jonida Shehu lë pamjen e saj serioze dhe pozon nga plazhi. E veshur me rrobebanjo të kuqe dhe me flokët lëshuar në pah b
“Yalla Habibi” thyen rekord, Luana feston si asnjëherë për suksesin (FOTO LAJM) Dutën e djeshme dyshja Luana Vjollca dhe Këngëtari me famë ndërkombëtare, Faydee publikuan bashkëpunimin e shumë pritur
Për të mirën tuaj, mbani foto të familjarëve në portofol Ne vëmë bast që juve as ju kishte shkuar ndonjëherë mendja për këtë gjë...Gjyshërit krenarë veçanërisht duan të mbajnë f
Nëna thyen rekordin, lind fëmijën 6 kilogramë (FOTO LAJM) Nëpërmjet një ndërhyrjeje çezariane, një nënë nga Teksas i Amerikës ka sjellë në jetë një vogëlush që peshonte plot 6 ki
"Bum" klikimesh, Dhurata Dora thyen rekord (FOTO LAJM) Ndryshe nga kwngwtarwt e tjerw shqiptwtar Dhurata Dora korri sukses qw nw publikim e kwngws sw saj tw parw. Ajo mori vwm
Pas shumë thashethemeve, Albi Nako thyen heshtjen i pari dhe tregon vetë lidhjen me Albën dhe Klaudian Pas thashethemeve të ditëve të fundit, Albi Nako ka folur vetë në lidhje me Alba Hoxhën dhe Klaudia Pepën. Rudina e p
Ashpërson gjuhën Rama: "Kush kërcënon të drejtën e votës, thyen qafën" Kryeministri Rama gjatë takimit elektoral të Gramsh, teksa prezantoi kandidatin për kryetar bashkie u rikthye tek ajo që
Moti i çmendur në francë, breshëri thyen xhamat e makinave (VIDEO) Moti i ligë ka kapluar pjesën lindore të Francës, ku breshëri me madhësi të topit të ping pongut ia ka thyer xhamin një
Habit stilisja, thyen rregullin e artë teksa shfaqet në publik (FOTO LAJM) Ajo është një nga emrat më të rëndësishëm në botën e modës. Stilistja Victoria Beckham kujdeset që në çdo dalje të saj n
Rënditja e re e FIFA-s/ Shqipëria humbet 4 pozicione, Kosova thyen rekord FIFA ka publikuar sot renditjen e re të shteteve për muajin qershor, shkruan Syri.net. Shqipëria ka humbur 4 vende ng
Sporti më i ri që po thyen rekorde në Rusi, goditje me shuplakë në prapanicë (VIDEO) Një sport i ri po lulëzon në Rusi. Bëhet fjalë për sportin e goditjes me shuplakë në prapanicë. Në dukje i çuditshëm, po
Anastasia thyen çdo limit, "nxeh" Instagramin (FOTO & VIDEO) Anastasia Kvito po i prek limitet e rregullave të Instagramit. Kvito që konsiderohet verzioni rus i Kim Kardashian ka
Kush janë Abdylajt dhe si u kthyen në "menaxherë" të votave të Rilindjes Sot tabloidi gjerman Bild publikoi 6 audio-përgjime që implikojnë zyrtarë të lartë të PS, përfshi vetë Vangjush Dakon, n
Më në fund Kiara Tito thyen heshtjen në lidhje me Butrintin (FOTO LAJM) Kiara Tito është përfolur shumë për një lidhje të mundshme me Butrint Imerin. Të dy kishin një kimi të pamohueshme m