999 rezultate për

thyen

Loredana publikoi këngën e re me reperin e huaj, Mozzik thyen heshtjen (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media po përflitet për një krizë në çift mes reperëve Mozzik dhe Loredana Zefi. Ata nuk u panë më
Meghan thyen rregullat mbretërore, një kompani e tërë punon për imazhin e saj (FOTO LAJM) Që prej publikimit të lajmit se Meghan Markle dhe Princ Harry do të martohen, për dukeshën e Sussex kanë nisur qindra pr
Herkuli i Kosovës thyen tjetër rekord (VIDEO) Njihet si njeriu më i fortë në Kosovë. Është fjala për Bujar Mulin, i cili ka thyer edhe një rekord të tij personal.
Mjeke thyen tabu me tatuazhe, kjo është më e veçanta në botë (FOTO LAJM) Dr Sarah Grey është padyshim një prej mjekëve më të veçantë botë, për shkak të tatuazheve të shumta që mban në trup. Ajo
Po bënte ushtrime në ballkon , bie në tokë dhe thyen 110 kocka Alexa Terrazes, 23 vjeçare ka rënë nga ballkoni i katit të tretë derisa ishte duke bërë joga. Ngjarja ka ndodhur në S
Maturanti shqiptar thyen rekordin, del i pari në provimet për në universitetet greke Një shqiptar ka dalë i pari në provimet panhelenike dhe kalon i pari me 18. 640 pikë në Politeknikumin e Universitetit A
Ish-i dënuar, 41-vjeçari thyen rregullin e Gjykatës dhunon nënën dhe vëllain Policia ka arrestuar në flagrancë për "Dhunë në familje" dhe "Veprime në kundërshtim me Vendimin e Gjykatës", shtetasin
Enca thyen "rregullat", publikon për herë të parë foto me partnerin (FOTO LAJM) Ndonëse është ndër personazhet shqiptarë që bën më shumë bujë në media, Enca ia ka dalë që jetën private ta mbajë hermet
Me duart e gjakosura duke thyer xhamin sipër kofanos: Del videoja e sulmit ndaj turistëve spanjollë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e dhunës së Mihal Kokëdhimës ndaj turistëve spanjollë në Porto Palermo. Pamjet tregojnë momentin kur
Thyen hundën duke ndjekur pas një idhull, ja çfarë ka ndodhur me 11 vjeçarin Të shtunën, “Faraoni” po udhëtonte me automjetin e tij personal nëpër rrugët e Liverpool-it, duke iu gëzuar fitores së p
Rakip Suli u fut me dhunë në Bashki, reagon Mziu (FOTO LAJM) Kreu i bashkisë Kamzë Xhelal Mziu ka akuzuar kandidatin e Ramës, Rakip Sulin se ka vjedhur me forcë këtë institucion.
Ledina Çelo thyen krejtësisht rregullat, "tërbon" rrjetin me fotot e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ledina Çelo gjithmonë ka marrë vëmendjen e mediave rozë për shkak të zërit të veçantë por nuk ka nge
Zhbllokohet supersfida, Sterling thyen Liverpoolin (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh në finalen e "Community Shield" ndaj Liverpoolit që po zhvillohet në "Wembly".
Dortmund thyen Bayernin, fiton Superkupën e Gjermanisë (VIDEO) Dortmund ka fituar Superkupën e Gjermanisë, duke mposhtur Bajernin me rezultat të pastër 2:0. Golat i shënuan Paco Al
Nora Istrefi thyen akullin mes kunatash, zgjodhi Tunën (FOTO LAJM) Si gjithnjë marrëdhënia me kunatën e saj ngjall interes ndaj Nora Istrefi na befasoi sot me intervistën që dha për “Mira
Sunny Hill kishte dhe incidente, fansja thyen këmbën për këngëtarin (VIDEO) Gashi ka hyrë me këmbën e mbarë mbrëmë në Festivalin Sunny Hill që u mbajt në Prishtinë! Por fansja e tij jo, pasi me
"The Lion King" thyen rekordet, kalon shifrën e 1 miliard dollarëve "The Lion King” me versionin e ri kinematografik live-action të klasikut të animuar ka kaluar shifrën e 1 miliard dollar
Majlinda Bregu e zë halli me të bijën, për Kejdën thyen premtimet (FOTO LAJM) Instagrami mesa duket është shumë i rëndësishëm për Kejdën, vajzën e ish-deputetes së PD-së, Majlinda Bregut. Padyshim e
97 aksidente trafiku brenda 24 orëve, dy të vdekur Sezoni e verës ka rritur numrin e aksidenteve në trafikun rrugor. Moskujdesi i shoferëve ka bërë që brenda 24 orëve t
Ami "thyen rregullat", tregon linjat perfekte me bikini (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Amarda Toska, e cila prej disa vitesh i ka munguar ekranit, ështe tepër aktive në profilin e saj në