999 rezultate për

thyen

Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u përfol për një lidhje të mundshme midis këngëtares Kanita dhe reperit, S4MM. Shkak për kë
Arratisja që alarmoi Shqipërinë, si "thyen" burgun Gëzim Toma dhe grupi i Admir Tafilit Gëzim Toma ka tentuar sërish që të fitojë lirinë, ndërkohë që e kishte gëzuar atë disa kohë kur doli me gjashtë të tjerë
Jennifer Aniston thyen rrjetin pasi hapi llogari në Instagram Eshtë zyrtare: Jennifer Aniston ka thyer internetin, duke u bërë personi më i shpejtë në botë për të arritur një milion
Aktorja e njohur thyen rrjetin, brenda 24 orëve arrin 7.2 milionë fansa (FOTO LAJM) Ditën e djeshme për herë të parë pamë Jennifer Aniston në instagram. Aktorja e njohur prej vitesh i rezistoi tundimit pë
Flet e mbijetuara e përdhunimeve në Kosovë: Nuk është e lehtë të ndash dhimbjen e shpirtit që thyen zemrat E mbijetuara e dhunës seksuale e luftës në Kosovë, Shyhrete Tahiri Sylejmani, ka dorëzuar kallëzimi penal në Prokurorinë
Refuzon eliminimin, konkurrenti thyen mikrofonin dhe kamerat në TCH Në episodin e radhës i “Beauty” në programin e “Diell”, ku si çdo javë, një nga konkurrentët parukierë apo make up artis
Pushimet e verës i thyen krahun ish-banores së Big Brother Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi ishte një prej të ftuarave në emisionin "Casa de Los 3s" në RTV Ora. Kur Zogu
Sergio Ramos mes legjendave të Spanjës, thyen rekordin e Casillas Sergio Ramos, një legjendë e gjallë e përfaqësueses së Spanjës. Mbrojtësi i Real Madridit e nisi titullar takimin elimin
Travis Scott thyen heshtjen, flet pas akuzave për tradhti ndaj Kylie Jenner (FOTO LAJM) Ndonëse Kylie Jenner nuk ka reaguar ende lidhur me ndarjen, Travis Scott sapo ka thyer heshtjen. Nëpërmjet një postim
Granit Xhaka thyen heshtjen, flet për herë të parë si kapiten i Arsenalit Granit Xhaka ka folur për herë të parë pasi është zgjedhur kapiten i Arsenalit, duke thënë se ndjehet shumë krenar për k
Angli/ Shqiptari hidhet nga çatia për t'i shpëtuar policia, thyen këmbën e përfundon në burg Policia angleze ka vënë në pranga një shqiptar të identifikuar si Dritan Hoxha, i cili kujdesej për një shtëpi ku kultiv
Ronaldo thyen tjetër rekord Cristiano Ronaldo ka thyer një tjetër rekord në ndeshjen e djeshme ndaj Bayer Leverkusen. Ronaldo shënoi në minutën e
Në këtë lokal klienti nuk ka gjithnjë të drejtë, kush thyen rregullat “fluturon” jashtë Nëse në të gjithë botën, klienti ka gjithnjë të drejtë, në këtë bar në Tokyo ndodh e kundërta. Nëse klientët nuk i bi
Buffon thyen rekordin historik të Maldinit, Dybala nuk e lë rëhat Gianluigi Buffon ka hyrë në historinë e Serisë A. Portieri veteran sot kundër SPAL-it ka arritur numrin e 903 paraqit
Conte thyen rekordin, bëhet trajneri i parë në Serie A që fiton.. Antonio Conte ka vendosur një rekord duke u bërë trajneri i parë i Interit duke arritur pesë fitore në pesë ndeshjet e p
Ivanka thyen rregullat: Paraqitet pa reçipeta në OKB (FOTO LAJM) vanka Trump u fotografua në Asamblenë e Përgjithshme të OKB në New York, duke thyer kodin e veshjes. Ajo tërhoqi vëm
Vettel thyen agjërimin, Ferrari realizon "dopietën" Sebastian Vettel ka rilindur në pistën "mike" të Singaporit. Gjermani është kthyer te fitorja pas një viti falë një
Po tentonin të thyenin rekordin, ndërron jetë kampioni italian dhe dy të tjerë Një aksident tragjik ka ndodhur në San Nicoletto të Venecias, ku një motobarkë u përplas me digën duke shkaktuar vdekjen
Kam fituar katër Champions, këta asnjë: Fjalët që e kthyen CR7 në armikun e Atletico Madrid Ka fare pak rivalitete kaq të mëdha midis një lojtari kundërshtar e një klubi, sa Cristiano Ronaldo me Atletico Madrid.
L’equipe: Shqipëria, skuadra që i thyen këmbët Francës Tre janë preokupimet e mëdha të kampionëve të botës sot në hapjen e sezonin në ndeshjen kundër Shqipërisë. Sipas gaz