E FUNDIT/ Turisti bie nga 10 metra lartësi, dërgohet në gjëndje të rëndë në spital
999 rezultate për

thrones

Martohet Jon Snow, dalin fotot nga dasma e mrekullueshme (FOTO LAJM) Duket se kimia që ekzistonte mes Jon Snow dhe Ygritte në serialin shumë të njohur televiziv "Game of Thrones" kishte rrë
Aktorët e njohur të Game of Thrones bëhen gati për dasmën reale të Jon Snow Duket se kimia që ekzistonte mes Jon Snow dhe Ygritte në serialin shumë të njohur televiziv "Game of Thrones" kishte rrë
Jon Snow dhe Ygritte dasmë madhështore tamam si në Game Of Thrones Duket se kimia që ekzistonte mes Jon Snow dhe Ygritte në serialin shumë të njohur televiziv "Game of Thrones" kishte rrë
Shprehjet më të njohura nga "Game Of Thrones" Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Ledion Liço realizon klipin e The Voice frymëzuar nga Game Of Thrones (VIDEO) Ledion Liço sapo ka zbuluar kur do të nisë The Voice Kids. Ishte thënë që program i ri me zërat fëminorë do të fillo
The Mountain i Game Of Thrones ka një të dashur sa gjysma e tij (FOTO LAJM) Kush është fans i Game Of Thrones e njeh mirë The Mountain. Ama “Gjiganti” i jetës reale ika diçka të re me të cilën
Vajza udhëton Europën për të gjetur vendet ku u xhiruan skenat e Game Of Thrones (FOTO LAJM) Duket se pasioni për serialin Game of Thrones ka bërë që njerëzit të lënë gjithcka dhe të nisen në udhëtime plot mistere
Shprehjet më të njohura nga "Game Of Thrones" Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Khal Drogo i Game of Thrones martohet në fshehtësi Ka kaluar vetëm pak kohë që nga njoftimi zyrtar i fejesës së Rose Leslie dhe Kit Harington. Ndoshta akoma se keni mar
E FUNDIT/ Ndërron jetën aktori i "Game of Thrones" Ka ndërruar jetë në Londër aktori i njohur Roy Dotrice, i cili është gjithshtu fitues i çmimit Oscar. Dotrice ka luaj
Sansa e “Game of Thrones” bën publike fejesën me këngëtarin Krijimi i çifteve në Hollywood ka qenë një nga temat më të kërkuara nga publiku… fundja, gjithmonë kemi pasur dëshirë që
Dalin pagat e aktorëve, shifrat marramendëse të pjestarëve të "Game of Thrones" Aktorja e famshme Jennifer Lawrence mbetet në krye të listës së aktorëve më të paguar në Hollywood. Lawrence ka fitua
"Knows nothing, but...", Jon Snow konfirmon fejesen me Ygritte (VIDEO) Duket se kimia që ekzistonte mes Jon Snow dhe Ygritte në serialin shumë të njohur televiziv "Game of Thrones" kishte rrë
Florjan Binaj jep lajmin e gëzueshëm, ja ku e shohim së shpejti (FOTO LAJM) Pak ditë më parë qarkulloi lajmi se aktori i “Portokalli-së” Florjan Binaj do të largohet nga spektakli ku u shfaq për s
MREKULLI/ A e keni dëgjuar kolonën zanore të Game of Thrones me instrumenta tradicionale shqiptare? (VIDEO) "Game of Thrones" është një ndër serialet më të ndjekura në botë, por një grup të talentuarish në instrumentet tradicion
Gigi si personazhi i 'Game Of Thrones" në versionin e një buqete me lule (FOTO LAJM) Stilisti Jeremy Scott i brand-it të njohur Moschino kishte menduar një zgjedhje mjaft origjinale për të sjellë në pasare
Gjithçka dihet për Game of Thrones 8 Edhe pse sezoni i shtatë i serialit Game of Thrones nuk ka mbaruar ende, nuk është asnjë herë herët të hedhim sytë drejt
Shprehjet më të njohura nga "Game Of Thrones" Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Disa detaje për "Game Of Thrones" që nuk i dinit Game of Thrones nuk është vetëm show televiziv më i ndjekur në botë. Ky serial është ndër më revolucionarët të realizuar
"Jon Snow" rrëfen pse shkoi në audicionet e "Game Of Thrones" me një sy të nxirë Kit Harington u shfaq në audicionet e Game of Thrones më një sy të nxirë dhe vetëm pas kaq kohësh ai ka treguar se pse