999 rezultate për

thrones

Lidhje me Khalesi dhe Jon Snow, zbulohet identiteti i Night King? (FOTO LAJM) Ndërkohë që serive të Game of Thrones po i vjen fundi dhe tashmë pritet përballja finale mes ushtrive të Shtatë Mbretëri
Fansat e "Game of Thrones" reagojnë keq ndaj skenës së seksit të Arya Stark (FOTO LAJM) Mbrëmë u shfaqe seria e dytë e sezonit të fundit të"Game of Thrones", një ndër serialave më të bujshëm që ka gozhduar mi
Trump, reklamë falas për filmin Game of Thrones Game of thrones e HBO, mori 25.2 milionë dollarë publicitet falas të enjten pasi presidenti trump, iu referua shout në n
Pse Game of Thrones është një serial i majtë George R. R. Martin ka dashur të zbulojë sesi i ka lindur ideja e sagës së madhërishme të tij: po ecja në një pyll, kur
Jeni kuriozë të dini sa paguhen aktorët e "Game of Thrones"? "Game of Thrones" është në hapat e fundit drejt finishit dhe ka ndryshuar shumë që nga debutimi në vitin 2011. Aktorë
Shfaqet me bashkëshorten në tapetin e kuq, aktori gjigand në qendër të vëmendjes (FOTO LAJM) "The Mountain" është shfaqur me bashkëshorten e tij në premierën e sezonës së 8 të Game Of Thrones. Hafthor Julius Bj
Këngëtarët shqiptarë në luftë për fronin e Game of Thrones (FOTO LAJM) Kushdo që është ndjekës i zjarrtë i një prej prodhimeve më të suksesshme kinematografike të kohëve të fundit, e kupton s
Për adhuruesit e "Game of Thrones" krijohen pizhame Nëse jeni një fans i serialit të famshëm ‘Game of Thrones’ atëherë padyshim se po prisni me padurim publikimin e sezonit
22 milion klikime brenda një dite, nami me trailer-in e Game Of Thrones (VIDEO) Kushdo që është ndjekës i zjarrtë i një prej prodhimeve më të suksesshme kinematografike të kohëve të fundit, e kupton s
I tregoi fundin e Game Of Thrones, gruaja nuk i flet Jon Snow për 3 ditë Kit Harrington, ose ai kaçurrelsi që luan Jon Snow te “Game of Thrones,” nuk e pati problem t’i tregojë gruas së tij, Ro
Për të luajtur Sansën në Game Of Thrones, aktores i kërkuan një gjë të neveritshme Sophie Turner është kthyer në një nga personazhet më të preferuar pas interpretimit në Game of Thrones të Sansës. Mir
Kjo është fansja më e çmendur e Game of Thrones (FOTO LAJM) Duket se pasioni për serialin Game of Thrones ka bërë që njerëzit të lënë gjithcka dhe të nisen në udhëtime plot mistere
Çmenduri, nga cila kafshë janë marrë klithmat e dragonjve në Game Of Thrones “Game of Thrones” është një prej serialeve më të ndjekur në botë, kjo për shkak të misterit, por edhe të kthesave të pap
"Game of Thrones" për Bashkinë e Tiranës, plasin intrigat dhe spekulimet Kanë filluar tashmë të forta ethet për garën e zgjedhjeve lokale në Tiranë, me një Veliaj që i është imponuar Ramës me r
Del data, kur do të jetë seria finale e Game of Thrones HBO ka shpallur më në fund datën se kur do të transmetohet seria finale e serialit që ka gozhduar miliona shikues në të
Fundi i GOT është kaq i pabesueshëm, sa Jon Snow nuk i ka treguar as gruas së tij Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Autori i "Game Of Thrones" tregon kur do të vijë fundi i serialit të bujshëm "Unë do të doja ta kisha shkruar këtë libër katër vjet më parë, por unë jam i ngadaltë," thotë shkrimtari për vëllimin e
Mbani frymën, lajm i keq për të gjithë fansat e Game Of Thrones Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Rrjeti ngel gojëhapur, vajza bën realitet skenat e Game Of Thrones Duket se pasioni për serialin Game of Thrones ka bërë që njerëzit të lënë gjithcka dhe të nisen në udhëtime plot mistere
“Game Of Thrones” thyen rekordet, nominohet për 22 çmime Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji