999 rezultate për

them

Rrëfimi i Michael Owen: Ende jam i zemëruar me David Beckham Kanë kaluar plot 21 vite nga përballja Angli-Argjentinë në fazën e 1/8-ave të Kupës së Botës “France 1998”. Pavarësisht
Po hapte themelet, ustai tregon si gjeti 200 arkivole fëmijësh teksa gërmonte tokën Fetah Hamataj ka marrë me vete një karton të palosur, të cilin e shpalos dhe e palos gjatë kohës që na tregon sekretin q
Sneijder tregon dy ekipet favorite për Ligën e Kampioneve Wesley Sneijder vë bast që Barcelona dhe Liverpool do të jenë prapë më të mirat në Ligën e Kampionëve, por ai shpreson q
Pse i themi "shëndet" dikujt që teshtin? Sa herë që teshtijmë, dikush zakonisht na thotë “shëndet”. E keni menduar ndonjëherë përse ndodh që dikush, i cili nd
Gjakovë, u kapën me 31 kg drogë, paraburgim për dy të dyshuarit Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës, për caktimin e masës me nga një m
Thembra të çara gjatë verës? Provoni këto produkte natyrale për t’i eliminuar Ecja zbathur gjatë verës ju kushton me thembra të plasitura dhe të thata. Mirëpo me anë të disa produkteve shtëpiake ju
U përfol se do të prezantonte "Këngën Magjike" me Arbanën, Ardit Gjebrea i jep fund thashethemeve Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm ku thuhej se dy moderatorët e njohur, Ardit Gjebrea dhe Arbana Osmani do të ba
Ndarja nga jeta e themeluesit të PD, reagon presidenti Meta Ka reaguar edhe presidenti Ilir Meta, pas lajmit për ndarjen nga jeta të themeluesit të PD në Berat, Fehmi Telegrafit.
PD në zi, ndahet nga jeta një nga themeluesit (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta kryetari i Komisionit Nismëtar për themelimin e Partisë Demokratike në Berat, Fehmi Telegrafit. Kreu
Më besnikët, këto 3 shenja horoskopi nuk i tradhtojnë kurrë gratë Jo të gjithë ne themi “të dua” në të njëjtën mënyrë. Disa njerëz thonë më parë, të tjerë më vonë. Ndërsa dikush drid
Goditje me thembër, Pedro shënon golin më të bukur të karrierës (VIDEO) Chelsea vazhdon të përgatitet për sezonin e ri. “Blutë” e Londrës kanë mposhtur 3-5 në transfertë Salzburgun e Austrisë
Më thuaj çfarë shenje horoskopi është partneri yt të të them sa përputheni në shtrat Thonë që fati, dashuria, lumturia janë të shkruara në yje. Po sikur seksi të jetë po ashtu i shkruar në yje? Zbuloni 'ki
Më thuaj sa vjeç je të të them sa orë gjumë të flesh Çdo njeri shpenzon deri 1/3 e jetës së tij në gjumë. Gjumi është një nga treguesit jetësor për shëndetin e njeriut.
Si të kesh thembra të kuruara me kremin natyral me banane Këmbët e bukura dhe thembrat e kuruara janë një domosdoshmëri në verë. Kurat popullore ju ndihmojnë shumë në këtë drejti
Dhunohet seksualisht dhe incizohet gjatë aktit një femër në Gjakovë Një femër në Gjakovë është dhunuar seksualisht dhe është incizuar gjatë aktit. Rasti ka ndodhur të enjten në orët e hers
Na thoni çfarë shenje HOROSKOPI jeni, t'ju themi cila është ëndrra juaj në sirtar Disa ëndrra janë bërë për t'u mbajtur mend, ca më shumë për për t'u harruar, kurse disa të tjera flenë tek gjithësecili
Sandalet e sheshta më të pëlqyerat e kësaj vere (FOTO LAJM) Jemi në sezonin e verës dhe të gjitha vajzat mezi kemi pritur të nxjerrim nga sirtari sandalet. Pa këtë aksesor të rehat
Problem serioz! Ja pse u ndanë Inva Mula dhe Ethem Ramadani (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u përhap lajmi se sopranoja e njohur Inva Mula i kishte dhënë fund martesës së saj 11-vjeçare me biznesm
dalin pamjet: Sulm fizik nën kërcënimin e armës në Pejë (VIDEO) I.B vazhdon të marrë trajtim mjekësor në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë, shkaku i lëndimeve të rënda trupore si pasojë
Me thuaj çfarë ngjyre pëlqen, të të them se kush je Çdo ngjyrë është unike dhe secila në vetvete përfaqëson një personalitet, prandaj njerëzit gjithmonë kanë njërën më të p