999 rezultate për

them

Gjendet në kuzhinën tuaj, mënyra perfekte për të shëruar thembrat e çara Keni probleme me thembrat e këmbëve dhe nuk po gjeni dot shërim. Nëse përdorni sodën e bukës, lamtumirë thembra të cacra
"Do të të tërheq zvarrë!" Kërcënohet me jetë Kujtim Gjuzi Deputeti Kujtim Gjuzi ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale se është kërcënuar përmes mesazheve në numr
Historia tragjike e themeluesit të sportit shqiptar: E varën kokëposhtë lidhur me kufomën e klerikut (FOTO LAJM) Torturat që regjimi komunist ka përdorur në hetuesi kalojnë përtej çdo makabriteti që mund të imagjinojë mendja e njeriu
Halit Valteri: Ju them kush ka organizuar puçin ndaj opozitës në Parlament Deputeti i opozitës në Parlament, Halit Valteri, gjatë intervistës në emisionin “Top Talk” në Top Channel la të nënkupto
"Do të të bëjmë 500 copash", Sazan Guri kërcënohet me jetë Ambientalisti Sazan Guri ka treguar se është kërcënuar me jetë për shkak të solidaritetit që ka treguar me banorët e Ast
Shtëpia verore e themeluesit të Instagram (FOTO LAJM) Siç mund ta merrni me mend, një nga themeluesit e Instagramit është një person shumë i pasur. Ai quhet Kevin Sistrom
Klopp tremb Liverpoolin, mund të marrë drejtimin e Gjermanisë Jurgen Klopp mbetet plotësisht i përkushtuar ndaj Liverpoolit, por pranon se një ofertë për t’u bërë trajner i Kombëtare
Mbreti Zog - hodhi themelet e shtetit modern shqiptar nga Ekrem Spahiu* Presidenti i Republikës së Shqipërisë, me rastin e 100 vjetorit të shpalljes së Pavarsisë, më 17 në
Formacionet e mundshme: Derbi Inter-Juve, spektakël dhe rivalitet i garantuar (FOTO LAJM) Luhet derbi i Italisë, Inter-Juventus. Në orën 20:45, më “San Siro”, dy skuadrat me traditë të futbollit italian sfidohe
Monika Kryemadhi tregon si e quan me përkëdheli Metën: Zemër i them Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Java” ka treguar detaje nga marreëdhënia e saj me presidentin
Paralajmërim "rrufe", Getinjo njofton largimin nga muzika (FOTO LAJM) Reperi shqiptar Getinjo ka shokuar fansat me një deklaratë të papritur në Instagram. Vëllai i Mozzik është shprehur q
Osmani në Prekaz: Ibrahim Rugova e Adem Jashari ndërtuan themelet e shtetit Vjosa Omsnai, kandidatja për kryeministre nga radhët e LDK-së, ka qëndruar sot në Kompleksin Memorail në Prekaz. Osma
Prokuroria dhe Ambasada amerikane flasin për zgjedhjet Institucioni i Prokurorit të Shtetit organizon tryezë të rrumbullakët me moton “Mbrojtja e Votës”, për zgjedhjet e parak
Më trego muajin kur ke lindur të të them kush je! Janar Ambiciozë dhe seriozë Pëlqejnë të japin mësime dhe të mësojnë Punëtorë Të ndjeshëm dhe me mendime të thella
Një "fake news" derdh Tiranën rrugëve: Banorët kanë dalë jashtë pas thashethemit për një tërmet të madh (VIDEO) Thashethemet përhapen dhe besohen më shpejt në situata paniku. Duket se kjo po jo ndodh në këto momente në Tiranë ku
Lihet në burg gjyqtari Sali Berisha, dyshohet se mori ryshfet Është lënë burg gjyqtari i Gjykatës Themelore të Pejës, Sali Berisha i cili akuzohet për shpërdorim detyre dhe marrje ry
745 vjet burg për grupin e Kumanovës Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 në
Më thuaj çfarë shenje je, të të them çfarë bestytnie ke Dashi Mendoni dëshirë në orë 11:11, pasi ajo është ora që realizohen dëshirat. Demi Nuk e lini kurrë çantën në
Grabitën bankën "Raiffaisen", gjykata merr vendimin për të dyshuarit Gjykata Themelore e Ferizajt u ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji, dy të dyshuarve për kryerjen e grabitjes
Gjykata gjobit shtetin e Kosovës me 95 000 euro për vrasjen e Diana Kastratit Gjykata Themelore e Prizrenit e ka detyruar Republikën e Kosovës që ta kompenzojë dëmin prej 95 mijë eurosh që Gjykata T