999 rezultate për

them

Dështimi me negociatat, Rama vazhdon "përrallën": Përpjekjet tona janë të sukseshme Në konferencën e ditës së sotme, Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se ky vit qeverisës ka qenë ndër më të vështirët, pa
Emocionon Bes Kallaku: Nuk isha aty kur qëndroi në këmbë, kur thirri baba (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka falenderuar të gjithë bashkëpunëtorët e filmit "Falco" që pati premierën. Aktori shprehet falenderues nda
Ish-Missi rrëfen jetën me Devis Xherahun: Nga kurora e bukurisë te e nusërisë (FOTO LAJM) Devisi njoftoi ndjekësit se do të publikojë klipin e ri “Tjetër bën e tjetër thua”, një këngë ritmike ku ti je protag
Eliona është ndarë? Aktorja sapo i mbylli gojën thashethemeve (FOTO LAJM) Prej kohësh Eliona Pitarka ka pranuar se është në lidhje dhe madje në një prej netëve të "Dance With Me" aktorja e konfi
Ronaldo i vë "kapakun" thashethemeve: Tregon arsyen përse e zëvendësoi Sarri Cristiano Ronaldo ka konfirmuar problemet fizike. CR7-ta duket se është qetësuar pasi u zëvendësua dy ndeshjet e fund
Varane: Franca vjen për fitore! Kapiteni i Francës, Raphaël Varane kërkon që përfaqësuesja e tij të bëjë një ndeshje të mirë të dielën kundër Shqipërisë
"Nuk flas pa i provuar", reperi shqiptar jep përgjigjen epike për Fjollën dhe Encën (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar K-Albo ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Mirage", ku u bë pjesë e rubrikës "Kë zgjedh". Rep
A është Berisha lideri i vërtetë i PD? Përgjigjet hapur ish-kryeministri Ish-kryeministi Sali Berisha njihet për marrëdhënien e tij shumë të mirë me kreun e PD Lulzim Basha. Berisha i ka he
Berisha rrëfen çfarë i tha zyrtari i lartë për Ramën: Do më ankohet për Macron-in Sali Berisha ka treguar biseda me një person me funksione të larta lidhur me pritshmëritë për çeljen e negociatave.
Afrim Gashi e thotë hapur: Unë e themelova Lëvizjen Besa, disa individë e vodhën Lideri i Alternativës, Afrim Gashi ka deklaruar se nuk ka problem me Lëvizjen Besa pasi sipas tij ai ka qenë vetë person
Gazetari i "Le Iene" sulmon hapur Sandër Lleshajn: Gajasët italianët me të ngrëna e të pira hoteleve luksoze Taulant Kopliku, gazetari i emisionit italian ‘Le Iene’ ku u bë publik dhe rasti i Alvin Berishës, ka ironizuar keq mini
Zidane i përgjigjet drejtorit të PSG-së: Mund të them çfarë të dua për Mbappen Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ia ka bërë të qartë Paris Saint-Germainit se s’mund ta heshtin atë dhe se ai
Më thuaj grupin e gjakut, të të them personalitetin që ke Në disa kultura, grupi i gjakut merr të njëjtën rëndësi sa horoskopi dhe 12 shenjat e zodiakut. Njësoj si yjet që mund
"Do them dhe unë diçka publikisht", Keisi nuk la gjë pa i thënë Stresit pas tradhtisë (FOTO LAJM) Çfarë po ndodh me ta? Keisi dhe Stresi janë kthyer në dyshen më të komentuar në media për shkak të historisë së kompl
Në Premier League shënohet ky gol i bukur me thembër (VIDEO) Një gol mjaft i bukur u regjistrua në sfidën mes Norwich dhe Watford, e vlefshme për javën e 12-të të Premier Ligës.
Si i eliminoi Enveri të gjithë themeluesit e Partisë Komuniste (FOTO LAJM) Kjo eshte historia e panjohur e pjesetarëve të mbledhjes themeluese të Partisë Komuniste të Shqipërisë, të cilët Enver H
Thashethemet qenkan të vërteta! Dy markat më të mëdha të modës bëhen bashkë! (FOTO LAJM) Thashethemet e dala muajin e kaluar qenkan të vërteta! "Prada" ka njoftuar zyrtarisht projektin e saj të ardhshëm me
Sulmoi prokuroin, kapet autori Prokuroria Themelore në Prizren, njofton opinionin se gjatë një aksioni të Drejtorisë Rajonale të Hetimeve në Prizren, n
Bamir Topi lavdëron Berishën e sulmon Ramën: Skandaloze! Bamir Topi than në emisionin “Aktualitet” në TV Fax Neës se Edi Rama të dalë dhe të tregojë një investim që ka bërë, ndë
Gjendet në kuzhinën tuaj, mënyra perfekte për të shëruar thembrat e çara Keni probleme me thembrat e këmbëve dhe nuk po gjeni dot shërim. Nëse përdorni sodën e bukës, lamtumirë thembra të cacra