999 rezultate për

them

Arkitekti nga Kosova: Nuk kam mundur t’i them askujt që të blejë një banesë në Durrës Astrit Nixha arkitekti nga Kosova është shprehur sonte në “Opinion” se nuk ka mundur që t’u sugjerojë miqve apo të njohu
Univeristeti i Mjekësisë pezullon mësimin: Rikthemi në 6 janar (FOTO LAJM) Universiteti i Mjeksisë ka marrë sot vendimin për pezullimin e mësimeve për ditët e mbetura nga dhjetori pas situatës me
Bejtja-Pezës: Aman o burrë, të ka mbetur të thuash që Fevziu ka flokë Në emisionin “Opinion”, ka patur një debat mes gazetarit Andi Bejtja dhe përfaqësuesit të PS, Alfred Peza, lidhur me për
Sizmiologu grek: A ka zona të tjera në Shqipëri që rrezikohen nga një tërmet i fuqishëm Sizmologu i njohur grek, Eftimis Lekkas, thotë se lëkundjet e njëpasnjëshme të tërmetit që po shënohen ditët e fundit në
Inxhinieri izraelit: Mund të vij të jetoj me familjen time në Durrës Punonjësit e ndërtimit të Bashkisë së Durrësit nën mbikëqyrjen e ekipit ushtarak izraelit kanë nisur rindërtimin e murev
29 vite nga themelimi i PD, Basha: Jemi partia e shpresës Kryedemokrati Lulzim Basha ka kujtuar sot 29 vjetorin e Partisë Demokratike. Basha shkruan se në 29 vite kjo parti ia
Goli me thembër më i miri në karrierë për Suarez (VIDEO) Luis Suarez e ka quajtur golin me thembër kundër Real Mallorcas si më të mirin në karrierën e tij të shquar. Sulmuesi
Nëna dhe djali u gjetën pajetë përqafuar, vajza bën rrëfimin prekës Për familjen Cuka, tërmeti i 26 Nëntorit ka shkaktuar një tragjedi të madhe sepse si pasojë e shembjes së pallatit ku at
Agron Tufa nuk dorëzohet: Do të them të vërteta rrënqethëse Ish-kryetari i Institutit për Studimin e Krimeve të Komunizmit, Agron Tufa ka paralajmëruar se shumë shpejt do të nxjerr
"Tërmeti që po themelon Diktaturën" Është e kotë ti vijmë anash dhe të themi stërhollime. Diktatura ishte e nëndheshme deri dje, para tërmetit të 26 Nëntori
Shkencëtarët bëjnë zbulimin: Puthja me partnerin tregon një shumëllojshmëri informacionesh të pavetëdijshme Një puthje mund të përcjell pasion dhe butësi, por përveç zgjimit të ndjenjave të mira në trurin tonë, puthja zbulon inf
Themeluesit e Google heqin dorë nga postet drejtuese Themeluesit e Google Larry Page dhe Sergey Brin kanë njoftuar se po japin dorëheqje nga postet e tyre në kompaninë mëmë
Astrologia e njohur parashikon fenomenin e rrallë: Nuk do të ketë më tërmete por... "Për çështje tërmetesh jam e sigurt dhe e them me bindje që nuk ka më shanse që të kemi tërmete. Këtë e di dhe e them me
Rama publikon videon sensibilizuese nga Londra: Ju them që ju dua (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ndodhet në Londër për shkak të samitit të NATO-s. Ditën e sotme ai ka postuar një video, të ci
E keni menduar ndonjëherë përse themi shëndet sa herë teshtin dikush Sa herë që teshtijmë njerëzit thonë shëndet. Por asnjëherë nuk e kemi menduar se cila është arsyeja që e thonë. Ky nuk ë
Vetëm 18-vjeç dhe bëri një super paraqitje ndaj Juventusit, Turati tregon takimin me Buffon SHARE TWEET SHARE EMAIL KOMENTEDownload WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.
Brenda pak orëve, 2 "gafat" që mjaftuan për dorëheqjen e Valbona Sakos (VIDEO) “E lënduar nga reagimi i madh negativ ndaj një prononcimi që bëra, nën një stres që i kalon fuqitë e mia, jap dorëheqjen
"Jam caktuar nga fisi t'i them të mbijetuarit", rrëfimi tragjik i shefit zjarrfikës Arben Cara është shef i repartit zjarrfikës të stacionit numër 3 në Tiranë. Ai ditën e rënies së tërmetit është nisur me
EMRAT/ 40 viktima nga tërmeti që shkundi nga themelet Durrësin e Thumanën Vazhdon të rëndohet bilanci me personat e pajetë të nxjerrë nga rrënojat. Ministria e Mbrojtjes ka publikuar listën me e
Pallati shkundet nga themelet, pamje që të rrënqethin mishin nga Shëngjini (VIDEO) Që prej orës 03:50 Shqipëria është në panik total për shkak të tërmetit që goditi vendin, ku deri më tani janë shënuar e