999 rezultate për

them

"As gjarpërinjtë nuk ngacmohen kur hanë", Gjuzi reagon për fotot ku shijonte byrek me dhallë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme deputeti i opozitës së re, Kujtim Gjuzi u fotografua teksa shijonte byrek me dhallë në një nga byrektore
Më thuaj si është vija e duarve, të të them si do e keni të ardhmen në dashuri Leximi i dorës është një prej falleve që pëlqejnë më shumë femrat, por linja në pëllëmbë mund të tregojë më shumë rreth
Roma-Juventus, Fonseca "ndez" supersfidën Paulo Fonseca i ka dhënë një mesazh bashkëkombësit të tij Cristiano Ronaldo pak ditë para sfidës së kampionatit që do të
Anthony Joshua flet hapur për luftën me ankthin dhe presionin gjatë hyrjes në ring Anthony Joshua ka folur në lidhje me luftën e tij kundër ankthit që e bën të dëshirojë të kthehet prapa gjatë kohës kur
Eriksen te Interi? Zikaltërit mohojnë zërat Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen, ka qenë i përfolur për një transferim në Inter, mirëpo drejtori ekzekutiv i
Pioli tregon "thembrën" e Akilit te Milani Stefano Pioli ka folur pas barazimit zhgënjyes të Milanit pa gola ndaj Sampdorias në shtëpi. Në një prononcim për "Mi
"Nuk e mohoj", ish-Missi reagon pas publikimit të bisedave me pullë të kuqe (FOTO LAJM) Ish-missi, Eria Ago, u përfol në bisedat me pullë të kuqe të Zogut të Tiranës, që u publikuan pak kohë më parë kur u zbu
Lirohet zyrtari i NISMA-s që kërcënoi me eleminim Albin Kurtin Kandidati për deputet i Nismës Socialdemokrate, Haxhi Hoti javën e kaluar përmes rrjetit social facebook kishte kërcënua
Interesimi i Barcelonës dhe Interit, Aubameyang vendos për të ardhmen Pierre-Emerick Aubameyang i ka hedhur poshtë thashethemet se ai mund të largohet nga Arsenali shumë shpejtë, duke theksu
Nga dorëheqja te zgjedhjet, Haradinaj: Nuk ishte vit i lehtë Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, përmes një videoje ka uruar qytetarët e Kosovës dhe të gjithë shqiptarët kudo
Ndahet nga jeta një nga themeluesit e Partisë Demokratike (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta një nga bashkëthemeluesit e Partisë Demokratike në Fier, Edmond Ymeraj. Lajmin e hidhur e ka bër
"Kur ju jeni në pizhama, unë jam në uniformë", polici shqiptar jep mesazhin prekës Një tjetër fytyrë e realitetit të efektivëve të policisë ka dalë në dritë nëpërmjet fjalëve këtë herë. Një pjesëtar i
2019-ta vit i mbrapshtë, analisti bën parashikimin për 2020-tën Analisti i njohur Andi Bushati mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në studion e emisionit "Open" ku ka bërë një rezyme pë
VV uron LDK-në për ditën e themelimit: Lindi si lëvizje politike, shoqërore e intelektuale Lëvizja Vetëvendosje ka bërë një dedikim duke uruar Lidhjen Demokratike të Kosovës, me rastin e shënimit të 30 vjetorit
LDK sot feston, nuk ka takim me VV Kanë mbetur edhe pak ditë nga seanca konstituive e cila do të mbahet më 26 dhjetor, ndërsa dy partitë e para nga zgjedhj
Valeri zbulon fituesit e "Dance With Me": Era Rusi ka kërcyer më keq (FOTO LAJM) Valer Kolnikaj konkurron këtë sezon të "Dance ëith me", bashkë me prezantuesen Stela Kotri. Në një intervistë për "Panor
Pogradeci me meritë kampion dimri, Abazaj: Nuk e diskutojmë Superioren Një gol i shënuar nga Shkullaku i ka dhënë fitoren Pogradecit, duke e shpallur kampion dimri. Në stadiumin "Gjorgji Kyçy
Më trego ditëlindjen, të të them të fshehtat e personalitetit Sa prej nesh besojnë në fuqinë e numrave? A e dini pse 13-a konsiderohet numër ters? Po 31-shi pse konsiderohet si fatsj
Dy prokurori në Kosovë për disa muaj pa kryeprokuror Prokuroria Speciale e Kosovës dhe Prokuroria Themelore në Prishtinë, ende nuk kanë prokurorë. Këto dy prokurori tash
Ups! Selena Gomez urinoi në pantallona në koncertin e Ed Sheeran (VIDEO) Si të gjithë ne, edhe Selena Gomez-it i ka ndodhur që ta ketë punën keq me fshikëzën e urinës, por ndryshe nga ne, Selen