999 rezultate për

them

Babai i Ergi Dinit shpërthen në lot "live": Dua t`i them më fal, t`i them t`du Dashamir Dini, babai i këngëtarit të ndjerë Ergi Dini, ka qenë sot i ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon në Top Channel
Halili: Unë bëj gjithmonë ndërhyrje, por jam i kujdesshëm dhe vendos stafi Presidenti i Tiranës, Refik Halili, ka qenë dukshëm i entuziazmuar pas fitores kundër Kukësit dhe i ka thurur elozhe loj
"Drejtësia e 007-ës" që tentoi të shpëtojë mësuesin pas skandalit seksual "Unë në fakt si person, tani po them realitetin, unë përdor shumë shprehjen “jam 007”-ta..." Tingëllon ironike, por ë
Zylfije Haklaj nuk e mohon eliminimin e Rasim Lumneshit: Do ia them Berishës kur të përballemi Në Tropojë, qarkullonin fjalë për një zotim që vajza e dytë e familjes, Zylfija, kishte bërë mbi trupin e pajetë të vëll
Haland i fiksuar me Mbappe: Kur shikoj se sa shumë shënon them se mund të shkoj më lart Sulmuesi norvegjez Erling Haland, i cili po spikat këtë sezon në Gjermani dhe Europë u shpreh se pasi krahason stastikat
Vuçiç: S’mund të gënjej e të them se Kosova është e jona për 300 milionë vjetet e ardhshme Presidenti serb Aleksander Vuçiç tha se Serbia po lufton për çdo njeri në Kosovë, por ai nuk do të “gënjejë popullin për
A e dini pse themi "Alo" kur përgjigjemi në telefon? Të gjithë e kemi pyetur veten se përse përgjigjemi gjithnjë me “Alo” kur flasim me dikë në telefon. Në fakt, kjo fjalë ë
Fëmija dhunohet nga personeli, edukatorja: Nuk di ç’të them, se kam goditur (VIDEO) Emisioni “Stop” ka trajtuar një denoncim të ardhur nga Tepelena, sipas të cilit, një fëmijë është dhunuar në çerdhen e
"Ta numërova në lule të ballit”, gruaja rrëfen tmerrin teksa u përball me hajdutin në dhomën e gjumit Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit u plagos me armë në këmbë Rexhep Terziu, nga një 27 vjeçar që tentoi të grabist
Dako i dha garanci ndërsa OFL i çon formular Lul Berishës, Balla: Këto dy emra i kam edhe unë merak Kreu i grupit parlamentar socialist Taulant Balla tha sot se koha e gjyqtarëve dhe prokurorëve të korruptuar që hapnin e
"Diss" Jonidës? Xheisara i bën thirrje publike Romeos: Të lutem hajde (VIDEO) Këngëtarja e njohur Xheisara ishte e ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin "Ditë e re" ku foli mbi thashethemet se ajo dh
Alternativa themelon Këshillin Vendor, kush u zgjodh kryetar Mbrëmë, në prani të Sekretarit të Përgjithshëm të AlternAtivA-s, Skender Rexhepi – Zejdi, u themelua Këshilli Vendor – Ç
Një polic humbi jetën e tre u plagosën, kërkohet paraburgim për të dyshuarin e sulmit në Zhur Prokuroria Themelore në Prizren, ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme në Gjykatën Themelore të parashtrohet kërkesa
Edhe LVV konfirmon që s’ka marrëveshje Albulena Haxhiu nga Lëvizja Vetëvendosje ka konfirmuar se as në takimin e së martës nuk është arritur marrëveshja për ba
Jeton në Kinë prej 13 vitesh, mjeku shqiptar flet për virusin vdekjeprurës Bledar Isaku është mjek shqiptar i cili prej 13 vitesh jeton dhe punon në Kinë. Ai ka studiuar për mjekësi në Universite
"Vdiqën si në Shqipëri": Sizmiologu grek parashikoi me përpikmëri tërmetin e Turqisë (FOTO LAJM) A ishte i parashikueshëm tërmeti i mbrëmshëm në Turqi? Sipas sizmiologut grek Gerasimos Chouliaras, po. Madje ai e kisht
"Gjyqtarët gabime ku nuk ke çfarë të thuash", Jareci flet për rastin e Ngo dhe gabimet në ndeshjen Luftëtari-Kukësi Arbritrat këtë herë dolën zbuluar. Dikush ka të drejtë që e etiketon edhe javë skandaloze e arbitrimit. Të tjerë, kërkoj
Sukur rrëfen vuajtjet: Në Turqi arrestonin këdo që fliste, nuk besoj se Fenerbahçe ka trukuar ndeshje (VIDEO) Hakan Sukur ka folur në lidhje me agjendën e Turqisë, duke filluar që nga çështja që ka të bëjë me trukimin e ndeshjeve
Nga Maldivet në Dubai! Pushimet e Ledrit me të dashurën janë thjesht parajsë (FOTO&VIDEO) Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara, e nisën vitin me një udhëtim në një parajsë mbi tokë. Ata shkuan në Maldives aty
"As gjarpërinjtë nuk ngacmohen kur hanë", Gjuzi reagon për fotot ku shijonte byrek me dhallë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme deputeti i opozitës së re, Kujtim Gjuzi u fotografua teksa shijonte byrek me dhallë në një nga byrektore