999 rezultate për

them

Mposhti koronavirusin, këngëtari kosovar tregon për luftën e gjatë Këngëtari i njohur Jetmir Hyseini ia ka dalë të mposhtë koronavirusin. Pas 23 ditësh qëndrimi në spital, ai ka rezult
Reali kujton fjalimin motivues të Zidane në finale ndaj Juventusit (VIDEO) Para tre vitesh Real Madrid mbrojti titullin e në Ligën e Kampioneve, kur në Cardif mposhti 4:1 në finale Juventusin.
Cavani shumë pranë transferimit befasues dhe emocionues Sipas raportimeve te fundit, Edison Cavanni pritet të bëhet me skuadër të re. 33 vjeçarit i skadon kontrata me PSG-në
Thyen masat e qeverisë, gjobë deri në 2 mijë euro Edhe pse shumica ka vendosur t'i respektojë masat e marra nga qeveria, ka edhe nga ata që janë rebeluar. Kështu Proku
Rama sqaroi ç' do bëhet me qeratë, Sejko: Nuk mund të them nëse jam dakord Kryeministri Edi Rama ka sqaruar se qeratë e muajit prill dhe maj do të paguhen proporcionalisht gjatë muajve në vazhdim
"E përjetova shumë keq", Adelina Tahiri rrëfen si humbi njeriun e afërm nga koronavirus (VIDEO) Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ishte pasditen e sotme në një lidhje direkte për emisionin ‘Rudina’ në TV Klan. Ajo k
Silva Bino: Shqipëria e arriti pikun nga koronavirusi, të nisë heqja e karantinës! Drejtorja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino, deklaron se Shqipëria e
"Një herë paracetamol unë, e një herë gruaja", deputeti shqiptar akuza ndaj Ramës Deputeti shqiptar, Adriatik Alimadhi ka rezultuar pozitive, me koronaviurus e bashkë me të edhe bashkeshortja e tij.
Deputeti shqiptar u prek nga koronavirusi, tregon bisedën me Gramoz Ruçin Deputeti Adriatik Alimadhi është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputeti, ku ka n
S'morën vesh me gjoba, Rama nxjerr policinë në rrugë: O gjysho, shko në shtëpi po të them! (VIDEO) Ndër më të rrezikuarit nga koronavirusi COVID-19 janë të moshuarit. Për këtë arsye qeveria shqiptare ka marrë masa t
Bregu: Ishim në një formë të mirë, në këto kohë as femrat nuk po na afrohen Sulmuesi i Skënderbeut, Dejvi Bregu ka udhëtuar drejt familjes së tij në Vlorë, në këto ditë izolimi, ndërsa në një lidh
Zheji: Koronavirusi do kosisë fytyrëverdhët e paushqyer e do shtojë b*thëmëdhenjtë Gazetari Artur Zheji ka dhënë opinionin e tij për situatën e shkaktuar në vend si pasojë e koronavirusit. Zheji shkr
Jo koronavirusi, cili është mesazhi i Metës sot Ditën e sotme presidenti Meta është shkëputur nga mesazhet ndaj koronavirusit duke i kushtuar rëndësi Bankës së Shqipëri
Gega: Ky nuk është Partizani im, iu prekën themelet Ishte arkitekti i Partizanit kampion të vitit të kaluar, por, çuditërisht ndërpreu marrëdhëniet me klubin pasi nuk gjeti
"Të ftuar VIP dhe aheng", Rovena Stefa zbulon kur do të martohet (VIDEO) Rovena Stefa prej vitesh mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe shumë e kërkuar në dasma, por vetë ajo
U fejua që 17 vjeç, gruaja: Bashkëshorti bëri diçka që më vjen zor ta them Emisoni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e dhimbshme të një nëne 50-vjeçare, e cila është përball
Kapet në Suedi i dyshuari për vrasjen e prindërve në Prizren (VIDEO) Prokuroria Themelore në Prizren, ka njoftuar se është arrestuar në Suedi A.H., i dyshuar për vrasjen e prindërve të tij
Arrestohet djali i familjes Hidri që vrau dy prindërit e tij në Prizren Institucionet e drejtësisë më në fund kanë arritur që t’i bien në gjurmët e djalit të vogël të famljes Hadri, i cili po
BATUTAT/ Rama tallet me Bashën: Kur kam Lindën përballë them "ku je o Lul"! Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kongresin e Partisë Socialiste nuk i ka kursyer edhe batutat me në qendër g
Dy e treta e të rinjve në Maqedoni janë analfabet funksional Gati dy e treta e të rinjve në Maqedoni janë analfabet funksional. Kjo është theksuar në raportin e ri të Bankës Bot