999 rezultate për

them

Presidenti i Serbisë për dialogun: Nuk mund t’i them jo Grenellit Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka zbuluar detaje në lidhj e me vazhdimin e mundshëm të dialogut midis Kosovës d
Skandal në Kakavijë, kush është polici që ngacmoi gruan shtatzënë pasi i kaloi burrin në Greqi Mbrëmjen e së hënës u denoncua një punonjës policie me detyrë në pikën e kalimit kufitar në Kakavijë të Gjirokastrës se
Shkërmoqet Partizani, verilindorët shënojnë edhe golin e 3 (VIDEO) Partizani po turpërohet në Selman Stërmasi. Kukësi ka shënuar një super gol me anë të Ethemit, i cili kalon Teqen me
Përdhunimi i 15 vjeçares, Besa Shahini "shkund nga themelet" shkollën Miistrja e Arsimit, Besa Shahini ka reaguar lidhur me ndodhinë e rëndë të përdhunimi të 15 vjeçares nga roja i shkollës
Infantino i del në mbrojtje lojtarëve të Bundesligës: Duhet t’i duartrokasim, jo t’i ndëshkojmë Kreu i futbollit botëror deklaroi se shprehja e hapur e mesazheve të tilla nuk përbëjnë asnjë arsye për të penalizuar lo
I lidhur me "Sanemin"? Çfarë thotë aktori i njohur turk (FOTO LAJM) Aktorja Demet Ozdemir të cilën e njohim si “Sanem”, nga seriali “Erkenci kus”, së fundmi po përflitet se ka nisur një li
Kosova mbylli kufirin me Shqipërinë, Rama thumbon Albin Kurtin: Na hap kufijtë o Ramazon! Ditën e sotme qeveria e Kosovës dha vendimin për të bllokuar lëvizjen në kufi nga Shqipëria në Kosovë si dhe vendosi një
Plas LIVE në emision mes vajzave të "Përputhen": Kur e ke humbur virgjërinë ti? (VIDEO) Një debat i ashpèr plasi ditën e djeshme mes Antonetës dhe Edonës, dy prej protagonisteve të emisionit “Përputhen”, qëll
Strakosha: Ëndërrojmë titullin, por nuk jemi arrogantë të themi se jemi më të fortë se Juventusi Para disa ditëve u aludua se Tomas Strakosha ishte i infektuar me koronavirus. Mirëpo, portieri i mohoi këto zëra, ndërs
Maradona: Futbolli i kohës sime ishte xhungël Maradona, gjatë një Instagrami “live” ka kujtuar 35-vjetorin e ndeshjes kundër Venezuelës, e vlefshme për kualifikimin n
Ndjekësit "kryqëzojnë" Aulona Mustën: Gjykoje të tjerët, tani shkon në plazh (FOTO LAJM) Moderatorja Aulona Musta pati një pérplasje virtuale me Arbana Osmanin, ndonëse nuk përmendën asnjëherë emrat e njëra-tj
Kërcënohet Meta? Presidenti: Unë jam objektiv i disa gangsterëve Presidenti Ilir Meta bëri një tjetër deklaratë të fortë gjatë intervistës së tij në Syri TV. Kreu i shtetit foli për
Neritan Liçaj me zërin e ngjirur: U përpoqën të na vrasin shpresën Me zërin e ngjirur, por i fuqishëm për të vazhduar kauzën, aktori Neritan Liçaj tha se pushteti që rrëzoi Teatrin Kombët
"Ëndrra ime? Të gjithë e dinë, por nuk duam të them asgjë" Nuk e ka thënë haptas, por Simone Inzaghi e ka në mendje titullin në Serie A këtë sezon, për herë të parë si trajner.
Evropa - themelet, vlerat dhe sfidat e saj nga Prof. Lisen BASHKURTI Java e parë e Majit na risjell në mëndje Evropën, historinë, identitetin, kontributet e saj
G Bani flet për ish të dashurën: Është super e njohur, nëse i them emrin shqiptarët do e quajnë k***ë (VIDEO) Këngëtari i mirënjohur G Bani, ka qënë i ftuari i dytë në emisionin Glamour Zone në TV ORA, ku pasi promovoi albumin e t
Dashuri e re mes Metës e Ramës, Kryemadhi: Prilli paska qenë i bekuar! "Nuk shoh dashuri njerëzore midis presidentit dhe kryeministrit, gjendja e fatkeqësisë natyrore nuk duhet të shtyhej"
"Nuk më bën zemra të them lamtumirë", ish deputetja e LSI humb të ëmën (FOTO LAJM) Sot për Nora Malaj është ditë zie. Ish deputetja e Lsi ka humbur të ëmën pasi qëndroi e intubuar në spitali pas godit
SKANDALI/ Shqipëria tërhiqet pjesërisht nga Konventa Europiane për Mbrojtjen e të Drejtave të Njeriut Shqipëria ka vendosur të tërhiqet përkohësisht nga neni 8 dhe 11 i Konventës për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive Them
Rregullat themelore të higjienës vetjake që i thyejmë çdo ditë Rregullat e higjenës dhe të kujdesit personal nuk janë aq të vështira, por ne i kemi të fiksuara gabimisht disa gjëra.