LAJMI I FUNDIT/ Plas në Kukës, raportohen të shtëna
999 rezultate për

tevez

Lyon-Juve, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Juventus, e vetmja skuadër italiane e mbetur në Kupat e Europës, luan sot në Lyon çerekfinalen e parë të Europa League.
Tevez: Immobile? Do më pëlqente të luaja me të Shkëlqimi i Ciro Immobile rrezikon të ndezë një "luftë" mes Juventusit dhe Torinos për kartonin e sulmuesit italian. Vle
Tevez dopitë, Juve më pranë titullit (VIDEO) Juventusi ka shënuar fitore shumë të rëndësishme me rezultat 2-1 ndaj Parmas në Juventus Arena. Carlos Tevez ishte ai
Tevez, më shumë gola se Ibra e Platini Carlos Tevez nuk ndalet më. Apashi argjentinas po mahnit popullin juventin me një mesatare të cmendur shënimi. Në edicio
Vlerësimi nga Juve, Tevez në fushë me familjen (FOTO LAJM) Para fillimit të ndeshjes Juventus-Fiorentina, e fituar nga vendasit me rezultatin 1-0, sulmuesi argjentinas Carlos Teve
Marotta: Pogba për shumë vite te Juve Giuseppe Marotta konfirmon se Juventusi do të bëjë gjithcka për të mos lejuar largimin e Paul Pogba. Ditët e fundit janë
Tevez: Çfarë Premier League, Serie A futbolli i vërtetë Juventus-Fiorentina do të jetë kjo një nga dy superndeshjet e kësaj jave në Serie A. Për sulmuesin e Juventusit, Carlos
Tevez-Llorente "Mbretërit" e golave, por pa Botëror Një ndeshje si ajo ndaj Milanit, Juventusi i një i viti më parë me shumë mundësi do ta kishte humbur ose maksimumi do ta
Gëzim në familjen Tevez, lind pasardhësi Ditë e veçantë për Carlos Tevez. Sulmuesi argjentinas i Juventusit është bërë baba për herë të tretë pasi ka ardhur në j
Juve mposht Torinon (VIDEO) Me epërsi prej një goli, Juventusi e ka fituar derbin lokal ndaj Torinos që u zhvillua të dielën mbrëma në Juventus Stad
Tevez: Nuk iki nga Juve, dua derbin "Nuk jemi ende të qetë pas fitores 2-0 ndaj Trabzonspor". Filozofia e Carlos Tevez ështe e njëjtë me atë të Antonio Cont
Mourinho, 4 dëshirat e verës për sulmin (FOTO LAJM) Duke qenë se Jose Mourinho është një ndër trajnerët më të fiksuar pas shifrave, statistikat e Carlos Tevez, por mbi të g
Tevez: Serie A, universiteti i futbollit Sulmuesi i Juventusit, Carlos Tevez, është i vendosur për ta ndihmuar skuadrën bardhezi në një triumf të dyfishtë sezona
Tevez, lojtari i huaj i vitit në Serinë A Karlitos Tevez është përzgjedhur si lojtari i huaj më i mirë i vitit 2013. Në një sondazh të kryer nga “Sportal.it” votu
Presidenti i Boca Juniors: Tevez rikthehet në 2015-ën Në një intervistë për argjentinasen "Radio 9", presidenti i Boca Juniors Daniel Angelici ka folur për një rikthim të mun
Juventus “vetëm” 4 gola Sasuolos (VIDEO) Juventus ka shkatërrua Sasuolon me një super Tevez që merr zonjën e vjetër për “dorë”. Argjentinasi shënoi “hatt tric
Tërmet te Juventusi, priten 4 largime (FOTO-LAJM) Juventusi nuk është më në mesin e skuadrave elitare të kontinentit. Grupi i Antonio Contes është në prag të një revoluci
Tevez takon Papën dhe i dhuron fanellën e Juves (FOTO LAJM) Sulmuesi i Juventus Carlos Tevez është pritur në një takim privat në Selinë e Shenjtë në Vatikan nga Papa Francesco. "Ap
Tevez-Higuain, sfida e javës në Serie A (VIDEO) Nesër në mbrëmje do të thirren për të marë për dore Juventusin dhe Napolin në supersfidën e kësaj fundjave në kampionati
Stërvitje speciale për 4 juventinë (VIDEO) Futbollistët e Juventus Fernando Llorente, Carlos Tevez, Andrea Barzagli dhe Fabio Quagliarella kanë qënë protagonistë t