999 rezultate për

tevez

Tevez i përgjigjet Romës, Juve "tris" Atalantas (VIDEO) Tevez dhe vetëm Tevez për Juventusin. Bardhezinjtë fitojnë sërish, për të pestën javë radhazi dhe argjentinasi sërish sh
"S'ka rotacion ndaj Atalantas, Pogba e Tevez në fushë" Edhe pse javën e ardhshme Juventusin e presin dy ndeshje shumë të vështira ndaj Atletico Madrid në Champions League dhe
Argjentina, Martino: S'kam asgjë kundër Tevez-it Trajneri i Argjentinës, Gerardo Tata Martino insiston se mes tij dhe Carlos Tevez nuk ekziston asnjë problem. Sulmuesi i
Martino publikon listën, mungon sërish Tevez Nuk ka Argjentinë për Carlos Tevez. Sulmuesi i Juventusit duhet të presë ende. Tekniku Gerardo Tata Martino ka publikuar
Llorente: Unë dhe Tevez plotësojmë njëri-tjetrin Fernando Llorente mendon se ai dhe Carlos Tevez janë një kombinim ideal sulmuesish për Juventusin. Llorente thotë se at
Milan 0-1 Juve, Tevez "ngrin" Tiziano Crudelin (VIDEO) Telekronikat në studiot e Italia 7 Gold dhurojnë gjithmonë emocione të forta mbi të gjitha kur në koment është gazetari-
Nxjerr biberonin nga pantallonat, Tevez ia dedikon golin djalit (FOTO-VIDEO) Ka bërë menjëherë xhiron e botës në internet festa e Carlos Tevez pas golit në ndeshjen e djeshme Milan-Juventus, gol që
Tevez vulos sërish ndeshjen (VIDEO) Juventusi e ka fituar ndeshjen e parë të rëndësishme të këtij sezoni në Serie A duke mposhtur Milanin në San Siro me rez
Top 11 i javës në Champions League (FOTO LAJM) Ndeshjet e para në grupe të Champions League dhe kemi menjëherë gola dhe spektakël. Shumë kampionë e treguan veten menjë
Evra: I kam thënë Tevezit, fitojmë Champions-in "Në Champions duhet të fitojmë në respekt të historisë së madhe të klubit". E kam folur gjatë me Tevezin: as ai nuk e ku
Fiton Juventusi (VIDEO) Juventusit ka arritur që të sigurojë tri pikët përballë Udinezes duke e mposhtur me rezultatin 2-0. Stephan Lichtstei
Alarm te Juve, pas Vidal dëmtohet edhe Tevez Tjetër problem për Juventusin pas dëmtimit të Arturo Vidal, i cili do të qëndrojë për të paktën 20 ditë jashtë fushave t
Argjentina, Messi dhe Tevez bëjnë "paqe" Carlos Tevez nuk luan me Kombëtaren argjentinase që prej Kupës së Amerikës 2011. Që prej asaj kohe nuk e ka veshur më fa
Tata: Messi nuk preket, mbetet kapiteni i Argjentinës Trajneri i Argjentinës Gerardo Martino rikonfirmoi Lionel Messin si kapiten të skuadrës si dhe dha shpjegime për mungesë
Juventus e nis mbarë sezonin e ri (VIDEO) Juventusi e ka filluar me fitore sezonin e ri në kampionatin italian me fitore minimale, duke mposhtur Chievo Veronan me
Argjentina shpall listën anti-Gjermani, Tevez jashtë Argjentina do të përballet me Gjermaninë më 3 shtator në Dyseldorf në takimin e parë pas finales së humbur në Botërorin
Argjentina, edhe Martino "injoron" Tevez-in As trajneri i ri nuk rikthen Carlos Tevez te kombëtarja e Argjentinës. gerardo Tata Martino publikoi listën e 23 futboll
Argjentina, Martino "mirëpret" Tevez-in jë kapitull i ri duket se është hapur mes Carlos Tevez dhe Argjentinës. Mbërritja në krye të pankinës e Gerardo Tata Mar
Përfundon makthi, lirohet babai i Tevez Pas frikës dhe makthit, erdhi dhe lirimi. Babai adoptues i Carlos Tevez, i cili ishte rrëmbyer mëngjesin e së Martës në
I rrëmbejnë babain, Tevez fluturon drejt Argjentinës Një lajm nga Argjentina: Babai adoptiv i Carlos Tevez, Segundo, është rrëmbyer teksa ndodhej në makinën e tij në lokalit