999 rezultate për

tevez

Tevez nuk do rë rinovojë me Juventusin Sulmuesi i Juventusit, Carlos Tevez, ka treguar se nuk ka në plan të zgjasë kontratën me “Zonjën e Vjetër”. Argjentin
Napoli mposht Juven, fiton Superkupën e Italisë (VIDEO) Napoli ka fituar Superkupën e Italisë duke mposhtur Juventusin pas penaltive me rezultat 6 me 5. Rezultati përfundimtar
"Tevez do të kthehet te Boca" Carlos Tevez po kalon një formë të shkëlqyer në Serie A me kampionët e Italisë, duke qenë një prej lojtarëve më të rëndë
"Ferri" në kurriz, ja super-tatuazhi i Tevez (FOTO) Një super-tatuazh bashkë me disa falenderime i postuar në Twitter. Kështu Carlos Tevez ka publikuar tatazhin e tij më të
Koha kur lojtarët dalin për shopping (FOTO-LAJM) Prej disa ditësh mediat italiane kanë shkruar se tekniku i Milanit Pippo Inzaghi është lidhur me Barbara Berlusconin po
Tevez: Në Champions, si në Serie A Sulmuesi i Juventusit, Carlos Tevez, ka bërë thirrje ndaj shokëve të skuadrës të përsërisin formën e shfaqur në Serie A,
Carlos Tevez rikthehet në kombëtare ezultoi vetëm një iluzion gjatë Shtatorit, kur u njoftua për grumbullimin e tij për sfidën kundër Brazilit, por këtë her
Olympiakos-Juventus, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas humbjes së thellë të Romës përballë Bayern Munchen sot i vjen rradha Juventusit të zbresë në tapetin e Champions Lea
Europë, vetëm CR7 dhe Diego Costa më mirë se Tevez (FOTO LAJM) Ky fillimsezoni me Juventusin është më i miri në të gjithë karrierën e Carlos Tevez. 8 gola në 7 ndeshje sezonale dhe 6
Juventus në një super ndeshje mposht Romën (VIDEO) Juventusi është fitues i derbit të javës së gjashtë në Serie A , duke e mposhtur Romën me rezultat 3-2 dhe duke e bërë t
Simeone: Duhet maksimumi për të mundur Juven "Një finale"! Kështu e cilësoi trajneri i Atletico Madrid, Diego Pablo Simeone përballjen e nesërme Juventusin në Champi
Tevez me Juven deri në 2018 Juventusi planifikon ta lidhë me kontratë të re deri në vitin 2018 edhe sulmuesin Carlos Tevez. Argjentinasi ka filluar
Tevez i përgjigjet Romës, Juve "tris" Atalantas (VIDEO) Tevez dhe vetëm Tevez për Juventusin. Bardhezinjtë fitojnë sërish, për të pestën javë radhazi dhe argjentinasi sërish sh
"S'ka rotacion ndaj Atalantas, Pogba e Tevez në fushë" Edhe pse javën e ardhshme Juventusin e presin dy ndeshje shumë të vështira ndaj Atletico Madrid në Champions League dhe
Argjentina, Martino: S'kam asgjë kundër Tevez-it Trajneri i Argjentinës, Gerardo Tata Martino insiston se mes tij dhe Carlos Tevez nuk ekziston asnjë problem. Sulmuesi i
Martino publikon listën, mungon sërish Tevez Nuk ka Argjentinë për Carlos Tevez. Sulmuesi i Juventusit duhet të presë ende. Tekniku Gerardo Tata Martino ka publikuar
Llorente: Unë dhe Tevez plotësojmë njëri-tjetrin Fernando Llorente mendon se ai dhe Carlos Tevez janë një kombinim ideal sulmuesish për Juventusin. Llorente thotë se at
Milan 0-1 Juve, Tevez "ngrin" Tiziano Crudelin (VIDEO) Telekronikat në studiot e Italia 7 Gold dhurojnë gjithmonë emocione të forta mbi të gjitha kur në koment është gazetari-
Nxjerr biberonin nga pantallonat, Tevez ia dedikon golin djalit (FOTO-VIDEO) Ka bërë menjëherë xhiron e botës në internet festa e Carlos Tevez pas golit në ndeshjen e djeshme Milan-Juventus, gol që
Tevez vulos sërish ndeshjen (VIDEO) Juventusi e ka fituar ndeshjen e parë të rëndësishme të këtij sezoni në Serie A duke mposhtur Milanin në San Siro me rez