999 rezultate për

tevez

Mandzukic bomberi që zëvendëson Tevezin (VIDEO) Mario Mandzukic është zyrtarisht një sulmues i Juventusit. Bomberi kroat tashmë transferohet në Serinë A, ku duket se do
Tevez i jep fund aventurës me Juven Në shtëpinë e Juventusit duket se ka marr fund telenovela Carlos Tevez. Beppe Marotta pret një përgjigje përfundimtare b
8 emrat për pasardhësin e Tevez (FOTO LAJM) Carlos Tevez është gjithmonë e më pranë largimit nga Juventusi, me Boca Juniors, Atletico Madrid dhe PSG në pole-positio
Ja dy super yjet që kërkon Juvja (FOTO LAJM) Juventus nuk ka ndërmend të ndalet në merkaton e kësaj vere. Bardhezinjtë pasi kanë siguruar shërbimet e Dybalës dhe të
Juventusi me shumë largime dhe afrime (FOTO LAJM) Pas disfatës në finalen e Berlinit,duket se në kampin juventin do të ketë disa largime, disa prej të cilave të paralajmë
Simeone e pranon: Tevez perfekt për Atleticon E ardhmja e Carlos Tevez vazhdon të mbetet në dyshim. Sulmuesi i bardhezinjve ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij.
Boca Juniors nuk heq dorë nga Carlos Tevez Sulmuesi argjentinas i Juventusit, Tevez, është kthyer në qendër të vëmendjes në të gjithë botën. Lojtari duket se do të
6 yjet që kërkon Juventusi në sezonin e ri (FOTO LAJM) Juventus mund të bëjë ndryshime të mëdha në skuadër, për sezonin e ardhshëm, në rast të largimeve të mesfushorit Paul Po
Messi dominoi ndaj Tevezit, gati "Topi i Artë" Diferenca mes Messit dhe Tevezit, edhe pse nuk duhej finalja e Berlinit për ta kuptuar, nuk qëndron vetëm te shifrat. Ës
Barça kujdes minutën e 57-të, Juve atëherë shënon Juventusi kaloi në finale duke mposhtur Monacon dhe Real Madridin, me golat që u shënuan në të njëjtin minutë. Me të
Finalja, bastet favorizojnë Barçën Kompanitë kryesore të basteve në botë japin Barcelonën si favoriten e madhe për të fituar trofeun e Champions League mbr
Tevez: Barcelona ekipi më i mirë në botë Carlos Tevez Juventusi do të ketë një sfidë ferri ndaj Barcelonës në finalen e Champions League. Në një intervistë për u
Tevez drejt transferimit në Madrid Sulmuesi i Juventusit, Carlos Tevez me shumë mundësi do të largohet nga Juventusi gjatë merkatos së verës. Ylli ar
Llorente drejt largimit nga Juventusi Shpërthimi i Alvaro Morattas këtë vit dhe goli vendimtar i Alessandro Matrit në finalen e Kupës së Italisë, kanë bërë që
Verona-Juve, duel mes Tevez dhe Tonit Juventus sot pasdite do të luajë sfidën e fundit në kampionat në transfertë ndaj Veronës. Trajneri i Juventusit pritet q
Tevez alarmon Juven, e ardhmja larg Serisë A Sulmuesi argjentinas Tevez mendohet se në fund të sezonit do të largohet nga kampionët e Italisë. Pak javë më parë përfl
Seria A, vazhdon gara treshe për "Këpucën e Artë" (FOTO) Kanë mbetur vetë, një javë nga fundi i Serie A, beteja nuk është vetëm mes skuadrave por edhe sulmuesve më të mirë të ka
Dybala flet si juventin: Dua të luaj me Tevezin Paulo Dybala tashmë është një futbollist juventin. Ylli argjentinas ka lëshuar fjalët e para si juventin pas ndeshjes së
Gashi më i mirë se Tevez, Kane dhe Icardi Sulmuesi i Bazelit Shkëlzen Gashi shënuar 21 gola në Superligën zvicerane gjatë këtij sezoni kur kanë mbetur edhe tre ja
Tevez sfidon Ronaldon për "Topin e Artë" Mbrëmja e sotme do të jetë magjike. Sipas "La Gazzetta dello Sport" prej javësh si temë diskutimi është sfida mes Realit