999 rezultate për

tevez

Tevez mund të rikthehet sërish në Europë, ja ku Carlos Tevez mund të rikthehet në Evropë, dhe në një kampionat ku ka luajtur edhe më parë. Nëse Antonio Conte emëroh
Mbrëmja gala në Serinë A, ja 11-shja më e mirë e sezonit (FOTO LAJM) Në mbrëmjen gala të futbollit për vitin 2015, Juventusi dominon sa i përket formacionit më të mirë, ndërkohë që është sh
Statistikat/ Dybala më mirë se Tevez, Allegri buzëqesh Paulo Dybala është më i mirë se Carlos Tevez. E kush do ta mendonte këtë gjë më parë? Askush. Në fakt nëse flasim me gju
Juve dominon në listën e "Goal 50" (FOTO LAJM) Uebsajti prestigjioz 'Goal.com" së fundmi ka lançuar edhe listën me 50 yjet që janë pjesë e "Goal 50" një çmimi që jepet
Dybala më mirë se Tevez, vijnë ofertat e para Juventusi tashmë e ka liderin e saj, ai quhet Paulo Dybala. Mediat italiane kanë vlerësuar trajnerin Allegri, i cili ka
Tevez rikthehet te Juventusi Carlos Tevez do të kthehet te Juventusi, por jo për të luajtur sërish me kampionët e Italisë. Sulmuesi i Boca Juniors
E bujshme, Tevez rikthehet në Premier League? Ai ka qenë një prej futbollistëve kryesor të Juventusit në sezonin e kaluar, teksa bardhezinjtë fituan për herë të katër
Boca Juniors dhe Tevez, kampionë të Argjentinës (FOTO LAJM) E kishte premtuar në ditën e prezantimit të tij që do të rikthente titullin në "Bombera" dhe e mbajti fjalën. Carlos Tev
Tevez mund të kthehet te Juventusi Carlos Tevez dhe Juventusi mund të ribvashkohen. Argjentinasi ka vetëm pak muaj që është rikthyer te Boca Juniors, por k
Tevez: Vuaj shumë kur e shoh Juven kështu Ai ëndërronte që të kthehej te Boca Juniors, por i dhemb që e sheh Juventusin në situatën aktuale. Sulmuesi argjentin
Tevez i thyen këmbën kundërshtarit, kërkon falje (VIDEO) Carlos Tevez i ka thyer këmbën lojtarit të Argentinos Juniors, Ezequiel Ham. Ish-sulmuesi i Juventusi ka bërë një ndërhy
Morata njeriu Champions i Juventusit Morata është njeriu Champions në këtë Juventus. Këtë gjë e thonë edhe numrat në fushën e lojës. Duke marrë parasysh edhe
Carlos Tevez përlotet kur flet për vendin e lindjes (VIDEO) Carlos Tevez gjithmonë edhe kur ka luajtur në Evropë është konsideruar si një futbollist që mendon shumë për vendin e ti
Dybala: Dua të jem pasuesi i Zidane (FOTO LAJM) Pasuesi i Tevez? Paulo Dybala nuk do ketë numrin 10 mbi shpinë, por atë 21 njëlloj si Zidane dhe Tevez. Sulmuesi argjent
Tevez prezantim spektakolar para 40 mijë fansave (FOTO LAJM) Carlos Tevez i ka dhënë fund pritjes, dhe ka bërë një prezantim spektakolar përpara 40 mijë tifozëve të Boca Juniors. Nj
Zyrtare, ja e ardhmja e Tevezit (FOTO LAJM) Më në fund merr fund edhe një tjetër telenovelë transferimesh. Carlos Tevez është larguar nga Juventus për t’u kthyer në
Yjet që refuzuan Milanin në një formacion (FOTO LAJM) Milan mund të konsiderohet një skuadër pa fat gjatë merkatos së verës. Shumë futbollistë, në mesin e tyre emra si Jackso
8 emra që mund të marrin 10-n e Tevezit (FOTO LAJM) Emra të mëdhenj si Sivori, Brady, Platini, Baggio, Del Piero dhe Tevez kanë mbajtur në shpatulla numrin 10-të i kanë dhë
Mandzukic bomberi që zëvendëson Tevezin (VIDEO) Mario Mandzukic është zyrtarisht një sulmues i Juventusit. Bomberi kroat tashmë transferohet në Serinë A, ku duket se do
Tevez i jep fund aventurës me Juven Në shtëpinë e Juventusit duket se ka marr fund telenovela Carlos Tevez. Beppe Marotta pret një përgjigje përfundimtare b