999 rezultate për

tevez

Tevez befason: Ja pse u transferova në Kinë Carlos Tevez u bë futbollisti më i paguar në botë para disa javësh, teksa pranoi që të transferohej në Kinë për të përfi
Lewandowski refuzoi ofertën kineze për t'u bërë lojtari më i paguar në botë Kanë qenë të shumta ofertat për Robert Lewandowskit nga ekipet e mëdha, por mes tyre ka qenë dhe një propozim i madh nga
Nga Kina mbërrin një ofertë shokuese për Aubameyang Kina po pushton futbollin europian duke tentuar që të rrëmbejë me të gjitha mënyrat yjet e futbollit. Pasi kanë marrë në
Tevez më i paguar në botë, mediat angleze i kujtojnë çfarë tha para 6 viteve Carlos Tevez sot ka nënshkruar kontratën me skuadrën e Shanghai Shenhua duke u bërë futbollisti më i paguar në botë për
ZYRTARE/ Tevez më i paguari në botë, 80 milionë euro për 2 vite Carlos Tevez është zyrtarisht futbollisti më i ri i skuadrës kineze te Shanghai Shenhua. Ish-sulmuesi i Juventusit është
Tevez transferohet në Kinë, ja detajet e kontratës së lojtarit më të paguar në botë Transferimi i bujshëm i Carlos Tevezit, që po merr formë këtë muaj, do ta bëjë futbollistin argjentinas më të paguarin n
Tevez martohet me të dashurën pas 19 vitesh (FOTO) Carlos Tevez më në fund ka vendosur që të djegë shaminë e beqarit, teksa është martuar pas 19 vitesh lidhje me bukuroshe
Tevez mbyll mes lotësh aventurën te Boca Juniors (VIDEO) Carlos Tevez i ka dhënë fund aventurës dy-vjeçare te Boca Juniors. Sulmuesi argjentinas, Carlos Tevez, nuk ka mundur t’
Nga një Porche çdo ditë, helikopter çdo javë ...çmendurit e Tevezit me pagën e re (FOTO) Carlos Tevez do të bëhet futbollisti më i paguar në botë, në momentin e transferimit të tij në Super Ligën Kineze. Kjo d
Nga Kina mbërrin një ofertë e çmendur për Tevez Carlos Tevez u transferua nga Juventus te Boca Juniors për të mbyllur karrierën, por bomberi argjentinas mund ta mendojë
Tevez paralajmëron tërheqjen nga futbolli Carlos Tevez paralajmëron edhe një herë largimin nga futbolli në fund të vitit, ndërsa përkrah grumbullimin në Kombëtare
Tevez driblon të gjithë, shënon një gol të çmendur (VIDEO) Boca Juniors po shkëlqen në Kupën Libertadores, duke fituar 3­1 kundër Bolivarit. Meritë e fitores së klubit argjentinas
Tevez i thyen nofullën kundërshtarit (VIDEO) Carlos Tevez i theu nofullën portierit kundërshtar në ndeshjen që skuadra e tij Boca Juniors fitoi ndaj Newell’s Old Boy
Tevez lëshon "bombën" nga Argjentina Në fillim të sezonit të gjithë tifozët e Juventusit, kishin nostalgji për idhullin e tyre Carlos Tevez, i cili vendosi q
5 yjet që festojnë sot ditëlindjet (FOTO LAJM) Adnan Januzaj, talenti shqiptar i Belgjikës, feston sot 21-vjetorin e tij të lindjes. Që në orët e para të mëngjesit të
Tevez mund të rikthehet sërish në Europë, ja ku Carlos Tevez mund të rikthehet në Evropë, dhe në një kampionat ku ka luajtur edhe më parë. Nëse Antonio Conte emëroh
Mbrëmja gala në Serinë A, ja 11-shja më e mirë e sezonit (FOTO LAJM) Në mbrëmjen gala të futbollit për vitin 2015, Juventusi dominon sa i përket formacionit më të mirë, ndërkohë që është sh
Statistikat/ Dybala më mirë se Tevez, Allegri buzëqesh Paulo Dybala është më i mirë se Carlos Tevez. E kush do ta mendonte këtë gjë më parë? Askush. Në fakt nëse flasim me gju
Juve dominon në listën e "Goal 50" (FOTO LAJM) Uebsajti prestigjioz 'Goal.com" së fundmi ka lançuar edhe listën me 50 yjet që janë pjesë e "Goal 50" një çmimi që jepet
Dybala më mirë se Tevez, vijnë ofertat e para Juventusi tashmë e ka liderin e saj, ai quhet Paulo Dybala. Mediat italiane kanë vlerësuar trajnerin Allegri, i cili ka