999 rezultate për

tevez

Tevez tregon dramën që po kalon: Ndonjëherë shkoj dhe qaj në dhomat e zhveshjes pas pjesës së parë Karlos Tevez po kalon një moment të vështirë në jetën e tij. Babi i sulmuesit argjentinas u prek me Koronavirus dhe
Tevez bën ndërhyrjen brutale pas vetëm 3 sekondash lojë (VIDEO) Carlos Tevez rrezikoi të hynte në historinë e futbollit si një nga dëbimet (daljet me karton të kuq) nga loja më të shpe
Tavez nuk ka ndërmend të pensionohet, rinovon me Boca Sulmuesi i njohur argjentinas Carlos Tevez nuk ka ndërmend të tërhiqet dhe ka rinovuar kontratën e tij me skuadrën e Boc
I infektuar me koronavirus, babai i Carlos Tevez shtrohet në spital Segundo Tevez, babai birësues i sulmuesit të Boca Junior, Carlos Tevez , është shtruar në spital prej tre javësh, pasi
Tevez nuk ka ndërmend të pensionohet, rinovon kontratën me Boca Ikona argjentinase e futbollit, Carlos Tevez, nuk po planifikon që të pensionohet nga bota e futbollit. Madje, lojtarin
Shënoi dhe fitoi kampionatin me Boca Juniors, Tevez puth në buzë Maradonën (VIDEO) Mbrëmë u luajt një finale në Boca Juniors, ku vendasit fituan në ndeshjen e fundit ndaj River Plate të kampionatit dhe d
Moment krize, Tevez drejt rikthimit te Manchester United Sulmuesi argjentinas kishte luajtur për gjigantin anglez në periudhën 2007-2009, ndërsa më pas kishte kaluar tek rivalët
Tevez premton se do ta mbyllë karrierën te Boca Juniors Gjatë një interviste për mediat argjentinase, sulmuesi i Boca Juniors, Carlos Tevez ritheksoi edhe njëherë se dëshira e
'Plaku' Tevez shënon gol spektakolar (VIDEO) Carlos Tevez ka shënuar një gol shumë të bukur për Boca Juniorsin në ndeshjen e Superligës argjentinase. Ish-sulmuesi
COPA LIBERTATORES/ Boca fiton "klasiken" me River Plate, por skuadra e Tevez eleminohet (VIDEO) Boca Junior ka fituar me rezultat minimalisht 1-0 ndeshjen e dytë gjysmëfinale të Copa Libertadores ndaj rivalit të urry
Historia e rivalitetit De Rossi-Tevez Carlos Tevez dhe Daniele De Rossi mund të thonë se e njohin mirë njëri-tjetrin dhe tani, pasi janë përballur si kundërsh
Tevez: Nuk largohem nga Boca Juniorios Boca Juniors humbi finalen e Copa Libertadores ndaj River Plate teksa edhe sot Carlos Teves nuk e ka kapërdirë dot, shkr
Tevez: Po na detyrojnë që të luajmë Autobusi i Boca Juniors u sulmua rëndë nga tifozët e River Plate, dhe nuk janë në gjendje të luajnë. Sulmuesi Carlos
Tevez tregon finalen më të "çmendur"në botë Argjentinasi Carloz Tevez ka folur për ndeshjen finale të Copa Libertadores mes Boca Juniors dhe River Plate. “Po, kj
Tevez: Nëse luhet Real - Barça, unë zgjedh të shoh golf Në një intervistë për gazetën “El Clarin”, Carlos Tevez u rikthye të flasë për fëmijërinë e tij të vështirë, si dhe për
Jo çdokush mund ta bëjë por Tevez tregon dallimin midis CR7 dhe Messit Ish-sulmuesi i Argjentinës dhe Manchester Unitedit, Carlos Tevez, së fundmi ka dalë me një deklaratë që jo cdo kush do t
Tevez: Messi do të fitoj Kupën e Botës në Rusi Carlos Tevez beson se “Rusia 2018” do të jetë “Kupa e Botës e Lionel Messit”, pasi beson se ylli i Barcelonës do ta udhë
Tevez: Jam i sigurt, kjo kupë është e Messi-t Tevez, i cili nuk është grumbulluar me skuadrën e Argjentinës për turneun e Botërorit, mendon se "asi" i Barcelonës do t
Carlos Tevez po mendon pensionim në vitin 2019 Carlos Tevez planifikon që të pensionohet kur i skadon kontrata me Boca Juniors në fund të 2019’ës. Ish-lojtari i Man
Torres dhe Tevez mund të jenë partnerë sulmi në Amerikë Ylli argjentinas i Boca Juniors, Carlos Tevez është objektivi i parë i skuadrës amerikane, DC United. Tevez ka një ko