999 rezultate për

teuta

Ndodh përmbysja në Tetovë? Sa vota kanë tani BDI dhe BESA Wshtë ngushtuar ndjeshëm rezultati në Tetovë, ku ndryshe na më parë, Teuta Arifi është duke udhëhequr me vetëm pak vota.
Teuta Arifi thellon avantazhin në Tetovë Teuta Arifi e BDI-së është duke udhëhequr bindshëm deri më tani në Tetovë. Albeu.com mëson se në kutitë që janë hapur
Teuta Arifi po kryeson me shumë pak vota në Tetovë Teuta Arifi kryeson në kutitë e para të hapura për komunën e Tetovës. Albeu.com mëson se Arifi është 88 vota para k
Lushnja-Teuta, Magani për të mos ndjekur Banon Teuta ka shansin e artë që këtë të shtunë të rikthehet te fitorja, pasi do të vizitojë Lushnjwn në një moment kaotik. Pa
Zaev: Teuta një grua luftëtare, kërkoj mbështetje Lideri i LSDM-së Zoran Zaev, dje zhvilloi një takim me qytetarët e komunës së Tetovës, nga ku kërkoi mbështetje për Teut
Takimi Zaev - Ahmeti: Qëndrojmë fuqishëm pas Teuta Arifit Kreu i LSDM-së, Zoran Zaev dhe ai i BDI-së, Ali Ahmeti sonte nga Tetova i kanë dhënë mbështetje kandidates për kreun e T
Ali Ahmeti i jep mbështetje të plotë Teuta Arifit Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, edhe sot vazhdon me vizitat intenziva në përkrahje të kand
Arifi falënderon Drenocin: Fitore spektakolare gjithkund në Tetovë Kandidatja për kryetare komune së Tetovës nga radhët e BDI-së, Teuta Arifi e shoqëruar nga kryetari i degës Reis Abdurah
Dehari dhe Lika, mbështetje të madhe për Teuta Arifin Kryetari i cili fitoi bindshëm Kërçovën, Fatmir Dehari dhe zv/kryeministri Hazbi Lika vazhdojnë t’i japin një mbështetje
Teuta Arifi në Tiranë, mirpritet nga kryebashkiaku Erion Veliaj (FOTO LAJM) Kandidatja e BDI-së për komunën e Tetovës dje zhvilloi një vizitë zyrtare në Tiranë ku u mirprit nga Kryetari i Bashikë
Teuta falenderon votuesit, ka një porosi për raundin e dytë Kandidatja për kryetar komune në Tetovë nga BDI, Teuta Arifi për Portalb.mk vlerësoi se në rrethin e dytë zgjedhor do të
Teuta Arifi: Faleminderit Tetovë Kandidatja nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim për komunën e Tetovës, Teuta Arifi sonte përmes rrjetit social
Teuta Arifi e papërmbajtshme në Tetovë, por duhet të shkojë në raundin e dytë Në komunën e Tetovës deri më tani janë numëruar 88.52 për qind të votave. Sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.co
Teuta Arifi dyfishon rezultatin ndaj Bilall Kasamit, çfarë po ndodh në Tetovë?! Teuta Arifi e BDI-së është duke udhëhequr bindshëm deri më tani në komunën e Tetovës. Përveç se po kryeson, Arifi ka ar
Ndryshojnë numrat në Tetovë, Teuta Arifi thellon diferencën me Bilall Kasamin Vijon hapja e kutive të votimit për komunën e Tetovës si në fshatra ashtu edhe në qytet. Albeu.com mëson se deri më
Gara për Tetovën, kryeson Teuta Arifi Vazhdon numërimi në komunën e Tetovës ku deri më tani janë numëruar 34.78 për qind të votave. Në këtë komunë kryeson
Ky fshat po mbështet fuqishëm Teuta Arifin në Tetovë Fshati Vicë i Malësisë së Tetovës i ka dhënë fitore bindëse Teuta Arifit me 280 vota për të, transmeton Express. Bila
Teuta përmbyset brenda ndaj Partizanit, Demat marrin fitoren e parë Partizani ka marrë fitoren e parë në 5 ndeshjet në kampionat, dhe këtë e ka marrë në "Niko Dovana" ndaj Teutës me shifra
Teuta Arifi: Rruga te Kazerma tashmë është bërë realitet (FOTO LAJM) Teuta Arifi sot ka inspektuar punimet në rrugën e Kazermës që tashmë është përfunduar dhe po asfaltohet. Kryetarja e
Shifra marramendëse, ja sa ka shpenzuar Teuta Arifi për udhëtime jashtë vendit (FOTO) Bomba e parë financiare e paralajmëruar për sot do të zbulojë shifra maramendëse të kryetares së Komunës së Tetovës, Teu