999 rezultate për

teuta

Duro: Nuk arritëm të shfrytëzonim mundësitë që na u krijuan Trajneri i Flamurtarit, Shpëtim Duro thotë se ndeshja ishte e vështirë, dhe nuk arritën të shfyrtëzonin mudësitë që u kr
Teuta dhe Flamurtari bëjnë paqe në Niko Dovana (VIDEO) Teuta dhe Flamurtari janë ndalur në një barazim pa gola në "Niko Dovana", ndeshje e vlefshme për javën e 21-të të Superl
Më në fund vjen edhe Teuta Rugova në Kuvend Deputetja nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Rugova ka arritur në Kuvendin e Kosovës. Siç duket e veç
Vllaznia dhe Teuta e nisin me 1 minutë heshtje sfidën në nder të viktimave (VIDEO) Takimi mes Vllaznisë dhe Teutës nisi me 1 minutë heshtje, sfidën që po zhvillohet në Shkodër. Klubi shkodran, kishte
Stavri Nica ndihet i turpëruar me rezultatet dhe tërhiqet përfundimisht nga futbolli Zgjati vetëm 4 ndeshje aventura e Stavri Nicës në stolin e Teutës. Trajneri 63-vjeçar i cili u mor për të zëvendësuar të
Teuta pret mbylljen e merkatos për të bërë goditjen e madhe Një përforcim i fundit për Teutën. Masahudu Alhassan për të blinduar mbrojtjen. Klubi durrsak ka siguruar shërbimet e nj
Teuta mbyll marrëveshjen për mbrojtësin ganez Teuta ka mbyllur me sukses nënshkrimin e fundit. Ai është Masahudu Alhassan. Mësohet se klubi durrsak ka arritur marr
Fillojnë dënimet në Vetëvendosje, pushohet nga puna Teutë Rrusta Lëvizja Vetëvendosje ka bërë të ditur se, bazuar në praktikat e funksionimit partisë, përfaqësuesit e saj thërrasin konf
Teuta Arifi shkon në vendin e tragjedisë, kritikohet ashpër nga familjarët (VIDEO) Kryetarja e Tetovës, Teuta Arifi ka vizituar vendin e ngjarjes ku humbën jetën nëna së bashku me katër fëmijët si pasojë
Teuta vetvritet në miqësoren kundër Slováckon Teuta humbet testin e parë në Antalia. Miqësorja me Slováckon përfundoi 1-0 në favor të ekipit çek, ku vendimtar ishte a
Provë e vërtetë për Teutën, i pret gjigandi çek Vetëm pak orë pas zbarkimit në Antalia dhe startit të fazës përgatitore, Teuta siguroi edhe miqësoren e parë në tokën tu
Teuta bën goditjen e parë në merkaton e janarit Bojan Gjorgievski është lojtari më i ri i Teutës. Klubi durrsak ka zyrtarizuar transferimin mbrojtësit 25-vjeçar, i cili
Teuta ngre flamurin e bardhë, kërkon përforcime në merkato për t'i shpëtuar rënies Teuta 2018 me një fytyrë të re në stol. Stavri Nica drejtoi në stërvitjen e parë të vitit të ri “Djemtë e Detit” që nisi
6000 kg ar e diamantë, ky është vendi ku është groposur thesari i Teutës Prej shekujsh në krahinën e Mokrës qarkullon një legjendë për një thesar përrallor që është fshehur në këtë zonë. Sipas
Zyrtare: Zgjidhen dy trajnerët tek Teuta Sipas raporteve të fundit pranë klubit të Teutës, bëjnë me dije se Stavri Nica do të jetë trajner i parë i Teutës, pas l
Harron Bleron, Teuta e lumtur në krahët e Adonisit Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të zonja dhe më të dashura për audiencën shqiptare. Ajo është aktorja më ‘in’ e
"100 euro nata", policia kap mat prostitutën me klientin Gjykata e Tiranës ka dënuar me 2 vjet burgim një grua 50-vjeçare, e shpallur fajtore për akuzën e shfrytëzimit të prost
Ngacmoi seksualisht nusen e Enverit, reagon për herë të parë mjeku personal Deklarata e disa ditëve e djalit të Enver Hoxhës se ish-mjeku i tij personal Hektor Peçi u largua pasi ishte akuzuar për
Java e 15-të e Superligës vjen me dy supersfidat mbyllëse, Luftëtari- Partizani dhe Teuta – Kukësi Java e 15-të e Kategorisë Superiore mbyllet këtë të diel më 2 ndeshjet të plota, Luftëtar i- Partizani dhe Teuta – Kukës
Teuta merr në provë talentin e PSG-së E enjtja ishte një ditë pushim për Teutën pas impenjimit në Kupën e Shqipërisë kundër Kamzës, ku shpenzuan shumë energji