E FUNDIT/ Vrasje në Malësinë e Shoshit
999 rezultate për

teuta

Fjalët e Hotit i merr era, Teuta Rugova nuk e përfill por i bashkohet Veselit Deputetja e LDK-së, Teuta Rugova ka vendosur që t’i bashkohet atij që partia e saj e ka quajtur tur turistik. Kësisoj
Veseli lobon për vizat me Time Kadrijaj, Teuta Rugova, Fikrim Damka e të tjerë Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i shoqëruar nga deputetë të Grupeve Parlamentare nga pozita dhe opozita, d
Kthehet pas 11 vitesh: Teuta? Është klubi që më jep fat Pas një viti te Liria e Prizrenit, Bledi Sh këmbi është rikthyer sërish në Superiore, këtë herë për të drejtuar Teutën.
Teuta Arifit i pëlqen pushteti, kërkon të bëhet edhe presidente Kryetarja e komunës së Tetovës, sot ka dhënë një lajm për shqiptarët e Maqedonisë. Ajo sot në debat të organizuar pa
Teuta merr fitore historike në Korçë ndaj Skënderbeut, mbijetesa duket më afër (VIDEO) Teuta ka marrë sot një fitore të rëndësishme sot në Korçë përballë Skënderbeut, teksa fitoi pastër me rezultatin 0-3.
Teuta fiton me përmbysje ndaj Partizanit (VIDEO) Teuta arriti një fitore të artë ndaj Partizanit në kryeqytet, me shifrat 1-3, në javën e 32-të të Kategorisë Superiore.
Edhe Teuta Arifi i bashkohet protestës në Tetovë Qytetarët e Tetovës dhe rrethinave të saj protestuan kundër kazinove dhe pikave të basteve në qytet. Në Tetovë, në rrugë
Teuta Rugova nuk është vetëm, një deputete në Zvicër nuk flet asnjëherë në Kuvend Në legjislaturën e kaluar deputetja nga radhët e LDK-së, Teuta Rugova pothuajse nuk foli në Kuvendin e Kosovës, madje ve
"Motra na e nxiu jetën!": Çifti tregon përse hipën në vinç (VIDEO) Të shtunën pasdite çifti i bashkëshortëve Fatmir dhe Teuta Saraçi hipën në majë të një vinçi në zonën e stadiumit Dinamo
Çfarë spektakli në “Niko Dovana”, Teuta dhe Kamza dhurojnë spektaklin e vitit (VIDEO) Përballje dramatike në “Niko Dovana” në sfidën mes Teutës dhe Kamzës që përfundoi me rezultatin 3-3… Teuta gjeti goli
Flamurtari fiton me përmbysje ndaj Teutës në Vlorë (VIDEO) Flamurtari ka mposhtur sot Teutën me rezultatin 3-1 në një sfidë interesante që i pati të gjitha, golat, penalltitë dhe
Teuta mposht Vllazninë, mban gjallë shpresat për mbijetesën Teuta ka fituar një ndeshje sikur të ishte një finale për durrsakët, pasi kanë mundur 2-0 Vllazninë në "Niko Dovana".
Prishet koalicioni mes BDI-së dhe PDSH-së, zbuloni arsyet Marrëveshja mes BDI-së dhe PDSH-së në nivel lokal si duket është prishur. Vonesat e shumta në zgjedhjen e kryetarit të k
Teuta bën mrekullinë ndaj Lushnjës, ka shpresa për mbijetesë (VIDEO) Teuta ka arritur të marrë një fitore të madhe sot duke mposhtur Lushnjën me shifrat 2-3. Lushnjarët e mbyllin pjesën
Teuta nuk gjeti vend tjetër, por nga kuvendi uron ditëlindjen e djalit të Hajdarit Ka kohë që në Kuvendin e Kosovës punimet nuk janë zhvilluar si duhet. Përpos kësaj deputetët shpesh janë të pavëmends
Teuta ndal Skënderbeun në Durrës, pikë shprese për mbijetesë (VIDEO) Teuta nuk ia ka dalë të bëjë surprizën në takimin e sotëm përballë Skënderbeut. Durrsakët treguan se do të luftojnë
Nusja e Enver Hoxhës uron festën me pamjet magjike të vajzës së Ermalit (VIDEO) Dita e sotme është një ditë feste për shqiptarët pasi festohet Dita e Verës. Një urim i veçantë është bërë nga Teuta
Starova: Teuta luajti shpejt, i favorizoi edhe terreni Trajneri i Partizanit, Sulejman Starova në përfundim të ndeshjes ka thënë se Teuta luajti shpejt, dhe i favorizoi edhe t
Zhbllokohet ndeshja Teuta - Partizani (VIDEO) Teuta dhe Partizani po luajnë mes tyre sfidën e javës së 23-të në Durrës. Miqtë synojnë për t’u afruar më shumë me
Tara me një hap të madh: Teuta s’mund të ishte më krenare se kaq Akoma pa lindur, ajo ishte e famshme. E bija e Teuta Krasniqit dhe Bleros, Tara përbën një prej fëmijëve që shoubizit