999 rezultate për

teuta

Teuta leksion Laçit, e shkatërron 3-0 Skuadra e Teutës ka arritur një fitore të thellë në “Elbasan Arena” duke mposhtur Laçin me shifrat e thella 3-0. Kurbinb
Teuta rikthehet te fitorja dhe fundos Kastriotin Teuta ka mposhtur sot Kastriotin me rezultatin e përgjithshëm 2-0, duke u rikthyer kështu te fitorja pas humbjes ndaj Pa
Selmanaj: Teuta dhe Vjosa duhet të përjashtohen nga LDK Driton Selmanaj, deputet i LDK-së, ka thënë se çdo deputet që del kundër vendimeve të partisë, duhet të largohet nga par
Teuta thyen Skënderbeun pas 6 javësh në kampionat Teuta ka mposhtur Skënderbeun me rezultatin 2-0 në supersfidën e vlefshme për javën e 6-të të Kategorisë Superiore. N
Mustafa i përgjigjet publikisht Rugovës: Ndaj mendjen me kë je Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës është pyetur rreth qëndrimit të deputetes së LDK’së, Teuta Rugova, e cila shpe
Mes Kuvendit dhe klubeve të natës, jeta e deputetes së Kosovës (FOTO LAJM) Teuta Rugova është deputetja më pak aktive në Kuvendin e Kosovës. Ndonëse ka 8 vite që është pjesë e Kuvendit, por numë
Haziri: Teuta është e shitur, e durojmë për hatër të babait të saj Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka folur për bashkëpartiaken Teuta Rugova, e cila po i “tradhton” qëndrimet e partis
Hoti ka një thirrje për Teuta Rugovën Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka bërë thirrje për të gjithë deputetët e K
Kurti: Kosova shtet i kapur, Teuta Rugova peng Albin Kurti, lideri i Vetëvendosjes, ka thënë se Kosova është shtet i kapur. Në një postim në Facebook, ai ka komentu
Selmanaj: Teuta Rugova rrezikon të përjashtohet nga LDK Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, teksa ka folur rreth pjesëmarrjes së Teuta Rugovës në seancë
Njeriu i afërt i familjes Rugova: Hoti është vetëm për karrierë në parti Pjesëmarrja e deputetes së LDK-së, Teuta Rugova në seancën e thirrur nga partitë e pozitës për krijimin e ekipit negocia
Më në fund një reagim ndaj Teuta Rugovës, e pabindur ndaj partisë Shefi i GP-së së LDK-së, Avdullah Hoti, përmes një sqarimi publik në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se pjesëmarrja
Burrat e LDK-së të pafuqishëm ndaj Teuta Rugovës, në reagim asnjë fjalë për të Lidhja Demokratike e Kosovës e cilëson si dorëzim përballë presionit të Hashim Thaçit, pjesëmarrjen e sotme të AAK-së dh
Teuta sërish nuk e përfill LDK-në, takohet me Ramush Haradinajn Deputetja e LDK-së, Teuta Rugova, ishte e vetmja deputete e opozitës e cila qëndroi në sallë në seancën e thirru nga poz
Lista Serbe dhe Teuta Rugova shpëtojnë Haradinajn Sot qeveria e Kosovës ka arritur t'i sigurojë numrat për seancën e jashtëzakonshme ku do të votohet për ekipin negociato
Teuta mposht minimalisht Kamzën në Niko Dovana Teuta mposhti Kamzën me rezultatin 1-0 në takimin e fundit të javës së 3-të të Kategorisë Superiore. Goli i sulmuesit Am
Lëvizje e papritur te Partizani, Gerhard Progni kalon te Teuta Ndodh edhe kështu! Limitet e merkatos në Superiore kanë dhuruar gjithmonë surpriza. Gerhard Progni rikthehet te Teuta.
Ndizet Superiorja, Tirana e Teuta premtojnë spektakël Kategoria Superiore do të vijojë sot me ndeshjen e parë të javës së dytë. Java e parë ka lënë shumë për të dëshiruark
E palëkundur dhe dinjitoze, njihni gruan më të pushtetshme të shqiptarëve (FOTO LAJM) Sigurisht që kombi shqiptar mbart jo vetëm figura të mëdha historike mashkullore që kanë lënë gjurmë të thella, por pady
Teuta shëtit me makinë 25 mijë euro Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Teuta Rugova drejton një makinë luksoze. Në deklarimin e pasurisë, tregoh