999 rezultate për

teuta

Teuta nuk shënon nga penalltia, Kamza merr pikë të rëndësishme në Durrës Teuta dhe Kamza kanë përfunduar në barazim pa gola në stadiumin "Niko Dovana". Një tjetër rezultat zhgënjyes për skua
Po shkon 100 vjeçe, nusja e djalit uron Nexhmije Hoxhën për ditëlindje Nexhmijë Hoxha, një nga figurat më polemike në jetën publike të vendit, vazhdon të jetë në vëmendjen e opinionit publik
Zyrtare: Teuta afron Armando Vajushin Teuta nuk di të ndalet në merkato. Blutë kanë zyrtarizuar vetëm pak minuta më parë Armando Vajushin Shkodrani vjen
Ndeshja me emocion në Selman Stërmasi, Tirana dhe Teuta ndahen në paqe Në “Selman Stërmasi” u luajt ndeshja Tirana-Teuta e vleshme për javën e 20-të të Kategorisë Superiore. 45 minutat e para
Teuta dhe Flamurtari ndahen në paqe Teuta dhe Flamurtari janë ndalur në një barazim 1-1 në stadiumin "Niko Dovana". Një përballje tepër emocionuese ku nu
Teuta Arifi, e gatshme për të kandiduar për presidente Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi në intervistë për emisionin 360 gradë në Alsat ka folur edhe për mundësinë e
Teuta Arifi suprizon foshnjën e parë që lindi në Tetovë Foshnja e parë e lindur për vitin 2019 në Tetovë është djalë, i cili është emëruar Anik. Ai ka lindur në orën 00:45 m
Nuk ka fitues, Teuta dhe Laçi bëjnë paqe në Niko Dovana Është mbyllur në barazim 1-1 sfida mes Teutës dhe Laçit e vlefshme për javën e 18-të të Kategorisë Superiore. Një pë
Teuta poker Kastriotit, kërcënon dhe Partizanin (VIDEO) Teuta vijon rezultatet në kategorinë superiore, teksa kanë shkatërruar 4-0 në transfertë Kastriotin. Djemtë e detit
Tension në "Niko Dovana", Teuta dhe Partizani ndajnë pikët Është mbyllur në barazim 1-1 supersfida mes Teutës dhe Partizanit e vlefshme për javën e 16-të të Kategorisë Superiore.
Zhbllokohet superfida në "Niko Dovana", Teuta befason Partizanin Teuta ka befasuar Partizanin teksa ka kaluar në epërsi falë golit të shënuar me kokë nga Gashi, në minutën e 10 të takim
Nis sfida Teuta-Partizani, të kuqtë për të blinduar kreun Ka nisur supersfida e javë së 16 e kategorisë superior mes Teutës dhe Partizanit e cila po zhvillohet në stadiumin Niko
Teuta surpriza e këtij sezoni, 6 pikë larg kreut Teuta mund të quhet surpriza e këtij sezoni. Bregdetarët sezonin e shkuar luftonin për mbijetesë ndërsa këtë sezon mbajn
Teuta e Bledi Shkëmbit i shkakton humbjen e parë në shtëpi Skënderbeut Teuta e Bledi Shkëmbit mposhti Skënderbeun në Korçë me rezultatin 0-1 në një sfidë që i pati të gjitha. Goli i afrikanit
Zhbllokohet rezultati në Korçë, Teuta befason Skënderbeun (VIDEO) Teuta ka befasuar teksa ka kaluar në epërsi 1-0 ndaj Skënderbeut në transfertë. Goli për skuadrën e Bledi Shkëmbit e shë
Nis sfida Skënderbeu-Teuta, atmosferë e vakët në stadium Po luhet në Korçë sfida mes Skënderbeut dhe Teutës e vlefshme për javën e 15-të të Kategorisë Superiore. Një përba
Kategoria Superiore: Sot Tirana- Skënderbeu dhe Teuta Luftëtari Dy sfida plot rivalitet këtë të shtunë në këtë Katregorinë Superiore. Në orën 14:00, në “Selman Stërmasi” do të luahet T
Teuta "prek" Europën, merr barazim me Kukësin (VIDEO) Teuta ka marrë një barazim mjaftë të vlefshëm kundër Kukësit, me rezultat 1-1 për javën e 13-të të Kategorisë Superiore.
Kukësi–Teuta, sot përballja e fundit për Europën Sot do të mbyllet java e 13 e Kategorisë Superiore me ndeshjen Kukësi – Teuta e cila nis në orën 14:00 në stadiumin ‘’El
Nuk ka fitues, Flamurtari dhe Teuta ndajnë pikët Flamurtari dhe Teuta e mbyllën në një barazim 1-1, sfidën e javës së 10-të në Kategorinë Superiore. Ekipi i Dajës, kaloi