999 rezultate për

teuta

5 viktima nga vërshimet në Tetovë, 3 prej tyre fëmijë UPDATE - Vërshime të mëdha në Tetovë dhe rajonin e Tetovës. Informacionet nga tereni flasin për 5 viktima, 3 fëmijë dhe
Integrimi i Kosovës në BE, fajtore institucionet Ngadalësimi i proceseve të integrimit evropian, është një tregues se politika kosovare nuk po e bënë punën e saj si duhe
Ja sa vlen rezidenca e Ibrahim Rugovës (FOTO LAJM) Në deklarimin e pasurisë së saj, deputetja Teuta Rugova ka deklaruar edhe pasurinë e trashëguar dhe të përbashkët të fam
U prehsh në paqe Beg Rizaj (FOTO LAJM) Beg Rizaj është varrosur në Kompleksin Memorial të Dëshmorëve në Gllogjan të Deçanit. Lamtumirën e fundit ia kanë dhënë
Mirjeta Kalludra, deputetja më e re e Kuvendit të Kosovës (FOTO LAJM) Mirjeta Kalludra është deputetja më e re e Kuvendit të Kosovës. Ajo do të zëvendësojë Teuta Sahatqinë, e cila pritet të
Apolonia mposht Flamurtarin, fiton edhe Teuta Apolonia ka mposhtur në "Loni Papuçiu" Flamurtarin me rezultatin 2-1 falë golave të Ribaj dhe Fili në minutat 13 dhe 87.
Pejiç i jep kreun Kukësit, Teuta mposht Flamurtarin Një gol i Pero Pejiç në minutën e tretë shtesë i ka dhënë fitoren Kukësit në ndeshjen e javës së 28 të Superligës përbal
Trukimet, Komisioni i Etikës dënon me 6 muaj dy futbollistë Komisioni i Etikës pranë Federatës Shqiptare të Futbollit, i mbledhur sot më datë 10.02.2015, pasi u njoh nga materialet
Pejiç 3-0 Elbasani, Skënderbeu "ngec" me Laçin Pas fitores së Tiranës ditën e djeshme, e shtuna ka luajtur edhe tre takime të tjera të vlefshme për javën e 20 të Super
Flamurtari-Teuta, kompanitë e basteve mbajnë "peng" hetimin Prokuroria e Vlorës është duke punuar intensivisht për atë që ndodhi në ndeshjen Flamurtari-Teuta. Vetëm një ditë më par
Ja reagimi i PPD për dorëheqjen e Teuta Llallës Partia për Prosperitet Demokratik (PPD) ka reaguar përmes facebook-ut, lidhur me dorëheqjen e kryetares së sapozgjedhur,
Dorëhiqet kryetarja e sapozgjedhur e PPD-së, Teuta Llalla Teuta Llalla ka dhënë dorëhiqje nga posti i kryetares së PPD-së. Ajo ka dhënë edhe arsyet se përse është dorëhequr.
Flamurtari-Teuta, jehonë edhe në mediat botërore (VIDEO) Java e parë e fazës së tretë të Superligës shqiptare i dha një goditje të fortë imazhit të mirë të garës së zhvilluar në
Mediat rumune: Flamurtari-Teuta, komedi e turpshme! Ngjarjet e fundit në kampionatin shqiptar, dyshimet, videot dhe deklaratat e protagonistëve kanë bërë xhiron e botës. Ës
Prokuroria sekuestron kamerat e ndeshjes Flamurtari-Teuta (VIDEO) Prokuroria ka sekuestruar kamerat e ndeshjes Flamurtari-Teuta, sa i takon shitjes së ndeshjes. Prokuroria ka nisur hetim
Adem Demaçi në Tetovë takon Teuta Arifin Atdhetari i shquar Adem Demaçi ka takuar sot në Tetovë kryetaren e komunës Teuta Arifi. Në këtë takim është biseduar
Teatër në futbollin shqiptar, ja si u trukua Flamurtari-Teuta (VIDEO) Flamurtari fitoi me një gol të fund të Shehaj 2-1 ndaj një Teute inekzistente në shtesë, ku ankthi i vlonjatëve për të g
Tetova bllokohet nga bora Tetova është bllokuar nga bora dhe borëpastrueset kanë dalë në terren. Gjendja është akoma dhe më e rëndë në zona mal
Teuta Rugova thotë se LDK nuk e ka humbur vizionin rugovian Teuta Rugova është shprehur se LDK-ja ka ndryshuar, por se vizioni rugovian i partisë nuk ka ndryshuar. Sipas saj, vi
Teuta Arifi: Le ti masim forcat për kreun e Tetovës Kryetarja e Tetovës, Teuta Arifi ka sfiduar bashkëpartiakët e saj, duke thënë se i fton ti masin forcat në zgjedhjet e a