999 rezultate për

tetoves

Deponia e Tetovës e filmuar me dron (VIDEO) Pamjet e filmuara me dron tregojnë gjendjen alarmante të deponisë së egër në Tetovë. Grumbull masiv i mbeturinave en
Shkëndija e Tetovës kualifikohet në "play-off" të Ligës së Evropës Shkëndija e Tetovës, sot me përmbysje të rezultatit nga ndeshja e parë në stadiumin Mlladost të Strumicës, e ka siguruar
Vlora nderon heroin që u mbyt në përpjekje për të shpëtuar dy vajza Bashkia e Vlorës i akordoi mirënjohjen, tetovarit hero Benjamin Feratit, i cili u nda nga jeta për të shpëtuar dy vajza
Kryetari i bashkisë së Vlorës në Tetovë tek familja e Benjaminit për të ndarë medaljen për heroizëm Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, së bashku me delegacionin e Fondacionit “Nermin Vlora Falaschi”, kanë qëndru
Thaçi: PDSH-ja mund të artikulojë kërkesat e shqiptarëve Në kalanë e Tetovës dega e PDSH-së Tetovë organizoi takim me strukturën e saj, ku prezent ishte edhe kryetari i partisë,
Harrohet premtimi për ndërtimin e urës në Poroj të Tetovës Vazhdon edhe më tej të mos ketë lëvizje në drejtim të ndërtimit të urës së drurit në fshatin Poroj, e cila u shkatërrua
Shkëndija e Tetovës kualifikohet në “Europa League” Skuadra shqiptare nga Maqedonia, Shkëndija e Tetovës ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë, ku ka fituar me rezultat
Poroj i kthehet me vështirësi normalitetit pas përmbytjeve Fshati Poroj i Tetovës po i kthehet normalitetit, pas përmbytjeve të 5 qershorit. Sistemi i ujësjellësit është stabil
Vullnet Ameti rizgjidhet rektor i Universitetit të Tetovës Vullnet Ameti është rizgjedhur për të dytën herë radhazi në postin e rektorit të Universitetit të Tetovës. Me 22 vo
Lazim Destani përflitet për komunën e Tetovës Biznesmeni i mirënjohur shqiptar nga Tetova, Lazim Destani përflitet si kandidat i mundshëm për zgjedhjet e ardhshme lok
Lumi del nga shtari në Poroj të Tetovës, bllokohen rrugët (VIDEO) Si pasojë e reshjeve të rrëmbyeshme që sot kanë përfshinë rajonin e Tetovës, kanë shkaktuar bllokimin e rrugës regjional
E rrallë, kutia me florinj që u vodh në Bogovinë të Tetovës i kthehet pronarit Persona të panjohur kanë vjedhur rreth një javë më parë një kuti të mbushur me florinj dhe një shumë prej 4 mijë eurosh.
Teuta Arifi konfirmon rikandidimin për një mandat tjetër në krye të Tetovës Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë Qendrore të BDI-së në Reçicë të Vogël në përfundim të së cilës janë konfirmuar edhe em
Teuta Arifi dëshiron edhe një mandat në krye të Tetovës (VIDEO) Nënkryetarja e BDI-së, Teuta Arifi, ka konfirmuar se BDI ka vendosur që të jetë pjesë e koalicionit qeveritar të udhëheq
Temperaturat e larta sjellin me vete edhe zvarranikët në Tetovë (FOTO LAJM) Ngritja e temperaturave në këtë periudhë ka bërë që gjithnjë e më shumë të shtohen paraqitjet e gjarpërinjve në rajonin
30-vjeçari nga Kërçova plagos me thikë kunatin Dyzet e dy vjeçari me iniciale A.A nga Zajasi është goditur me thikë nga vëllai i bashkëshortes së tij. Incidenti ka
Teuta Arifi lë komunën e Tetovës dhe bëhet ministre? Kryetarja aktuale e komunës së Tetovës, Teuta Arifi do të jetë njëra nga ministret e kabineti qeveritar të Zoran Zaevit.
Skandal në Tetovë, burri rreh gruan me...lugë Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mes një burri dhe gruaje në Trebosh të Tetovës, pasi bashkëshorti i 23-vjeçares me in
Kampioni Berat Jakupi i dedikon medaljen evropiane Ziadin Selës Një kampion i madh si Berat Jakupi s'do mend edhe gjestet i ka prej kampioni. Ai vizitoi Ziadin Selën ashtu si edhe s
Mësohet identiteti i personit që humbi jetën në aksidentin e Tetovës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë si pasojë e të cilit një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka marrë lëndime të rënda ka ndodhur