999 rezultate për

tetoves

Ura rrezikon banorët e fshatrave të Tetovës(VIDEO) Ura që lidh fshatrat e Malësisë së Sharti, Brodecin, Shipkovicën, Veshallën dhe Bozovcën e shkatërruar nga vërshimet e v
Bllokohet rruga për te Banja e Tetovës, alarmohen banorët (FOTO LAJM) Rruga për në Banjat e Tetovës vazhdon të jetë e lënë pas dore, edhe pas shumë ankesave të banorëve që lëvizin në këtë rr
Ja biznesi i "mbretit" serb të drogave sintetike mes Zemunit dhe Tetovës Milan Zarubica, i cili dy herë ishte dënuar për organizimin e prodhimit të drogës sintetike, përsëri për shkak të veprim
Komuna e Tetovës me sekretar maqedonas, LSDM pas 25 viteve merr postin Komuna e Tetovës prej sot për sekretar komune do të ketë Sllavica Serafimovska, kuadër i LSDM. Ky informacion ësht bë
Fillojnë reshjet e dëborës, zbardhet Tetova (FOTO LAJM) Fshatrat e Malësisë së Tetovës, si zakonisht janë adresat e para në Maqedoni, ku arrijnë reshjet e para të borës. Kj
Ali Ahmeti ndan mirënjohje për ata që ndihmuan luftën e Kosovës Ali Ahmeti e Hazbi Lika do të jenë në ndarjen e mirënjohjeve për ish luftëtarë dhe familjarë të tyre që ndihmuan UÇK e K
Policia jep detaje për vdekjen e 5-vjeçares në Dobrosht të Tetovës Policia e Tearcës në Tetovë ka publikuar detaje zyrtare për vdekjen e vajzës së mitur pesëvjeçare, e cila ka qenë e shoq
Universiteti i Tetovës shënoi 109 vjetorin e Kongresit të Manastirit Në një akademi solemne, sot në Universitetin e Tetovës u shënua 109 vjetori i Kongresit të Manastirit, e njohur ndër shq
Teuta Arifi mirëpret kryetaren e komunës së Haraçinës Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi, sot priti në takim kryetaren e Haraçinës, Milikije Halimi. Në këtë takim
Shkëndija e Tetovës "shtyp" 4-0 Shkupin Shkëndija e Tetovës iu imponua me një rezultat të thellë 4-0 FK Shkupit në javën e 16-të të Ligës së Parë të Maqedonisë,
Vazhdon helmimi i Tetovës, reagon EcoGuerilla EcoGuerilla ka reaguar kundër ndotjes së ajrit në Tetovë duke iu drejtuar kryetares Teuta Arifi që të mbajë premtimet e
Shkëndija e Tetovës nuk ndalet, ruan distancën nga Vardari Shkëndija e Tetovës ka regjisturar sot fitoren e tretë radhazi, dhe të 12-tën që nga fillimi i kampionatit. Rezultat
Teuta Arifi: Kemi shumicën, nevojiten konsultime për komisionet Këshilli i Komunës së Tetovës sot mbajti seancë konstituive, ku janë verifikuar edhe mandatet e këshilltarëve të rinj, p
Myftiu i Tetovës, për vizitë tek Arifi Myftiu i Tetovës Qani ef. Nesimi bashkë me bashkëpunëtorët e tij qëndruan në vizitë te Kryetarja e Komunës së Tetovës zn
Teuta Arifi prezanton skuadrën fituese në Tetovë Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi në faqen e saj zyrtare në Facebook ka prezantuar ekipin e saj me të cilin u
Zaev: Teuta një grua luftëtare, kërkoj mbështetje Lideri i LSDM-së Zoran Zaev, dje zhvilloi një takim me qytetarët e komunës së Tetovës, nga ku kërkoi mbështetje për Teut
Arifi për marrëveshjen BESA-ASH: Aleanca ime është me qytetarin e Tetovës Kryetarja e komunës së Tetovës Teuta Arifi, e cila garon për një mandat të dytë në këto zgjedhje ka adresuar çështjen e
Arifi falënderon Drenocin: Fitore spektakolare gjithkund në Tetovë Kandidatja për kryetare komune së Tetovës nga radhët e BDI-së, Teuta Arifi e shoqëruar nga kryetari i degës Reis Abdurah
Ky fshat po mbështet fuqishëm Teuta Arifin në Tetovë Fshati Vicë i Malësisë së Tetovës i ka dhënë fitore bindëse Teuta Arifit me 280 vota për të, transmeton Express. Bila
Hapen kutitë e Tetovës, ja kush kryeson deri më tani PO vijon me ritme të kënaqshme numërimi i votave në komunën e Tetovës. Albeu.com mëson se deri më tani në këtë komun