999 rezultate për

tetoves

Firmosi për Shkëndijën e Tetovës, fjalët e para të Ernest Gjokës (FOTO LAJM) Trajneri i ri i Shkëndijes së Tetovës do të jetë Ernest Gjoka. Një emër shumë i njohur për Kategorinë Superiore duke dit
Ernest Gjoka te Shkëndija e Tetovës, pritet zyrtarizimi Pas më tepër se një muaji nën drejtimin e trajnerit të përkohshëm Erhan Selimi, drejtuesit e Shkëndijës së Tetovës duket
Bie nga shtylla, humb jetën punonjësi i EVN-së Një punonjës i EVN-së ka humbur jetën në vend të punës si pasojë e rënies nga lartësia. Lajmi është konfirmuar edhe nga
Tabela e çuditshme në Tetovës: Mirë se vini në Tetovë, qytetin ku askujt nuk i intereson për asgjë (FOTO LAJM) Një grup aktivistësh nga Tetova sot kanë vendosur tabela nëpër qytetin e Tetovës me mesazhe për problemet me të cilat ky
Rrahje në spitalin e Tetovës: Mjeku sulmon pacientin Një rast i ri i sulmi ka ndodhur në Spitalin klinik të Tetovës. Por, kësaj radhe, sipas Sektorit të Punëve të brendshme
BDI propozon Hisen Xhemailin për ministër të Investimeve Profesori universitar Hisen Xhemaili, është propozuar nga BDI për ministër pa resor për Rregullimin e Klimës Investuese
Mungesë e ujit të pijshëm, banorët e Drenocit kërcënojnë me bllokimin e rrugës Mbi 50 shtëpi të lagjes Drenoc të Tetovës përballen me mungesën e ujit të pijshëm. Gjendja përkeqësohet gjatë ditëve të
EUROPA LEAGUE/ Shkëndija dhe Feronikeli synojnë përmbysjen, kualifikimi mision i vështirë Ditën e sotme Shkëndija e Tetovës dhe Feronikeli do të tentojnë të përmbysin rezultatin e ndeshjes së parë për të vijuar
Si gjithmonë me të papritura, Fero do i futet politikës (VIDEO) Duke e njohur karakterin e "çmendur" të Feros tani nuk duhet të çuditemi më për vendimet e tij të papritura. Nëpërmje
Gjendet i vrarë në makinë punonjësi i komumës së Tetovës Para pak çastesh në afërsi të sheshit kryesor të Tetovës është gjetur i vrarë personi me inicialet F.T i datëlindjes 196
Gjendet i vrarë në makinë, shoferi i ish-zvendës kryeministrit Paraditen e së premtes, pranë sheshit kryesor të Tetovës është gjetur i vrarë Fatmir Tahiri i datëlindjes 1962 banues në
Tetova ka mungesë të madhe të çerdheve Një numër i madh i fshatrave të komunës së Tetovës por edhe të komunave rurale që janë pjesë e saj, janë ende pa çerdhe
Arsenal armësh të fshehura në shtëpi, arrestohet ish-shefi i policisë Në një aksion të policisë është arrestuar një ish drejtues i strukturave te policisë. Njoftimi është bërë publik gjatë d
Nuk paguhen për orët shtesë, zjarrëfikësit në protestë Zjarrfikësit e Tetovës kanë protestuar ndaj mos-pagesës së shtesave për punën e natës, gjatë fundjavave dhe rrezikshmëri
Reshjet nxjerrin në pah probleme të mëdha me kanalizimet në rrethinat e Tetovës Reshjet e reja të shiut sërish shkaktuan dëme në Poroj të Tetovës, duke lënë të ndarë fshatin në gjysmë, shkaku i rrënim
Policia kap autorët që tentuan rrëmbimin e 11 vjeçares në Tetovë Policia e Tetovës ka ngritur kallëzime penale ndaj tre personave për tentim rrëmbimi. Bëhet fjalë për tre persona të
Makina godet një 11-vjeçar në Tetovë Dje rreth mesditës në rrugën rajonale Ratae –Zhelinë në fshatin Shemshovë të Tetovës, makina “Fiat Punto” me targa të T
Një minoren plagos me thikë bashkëmoshatarët e tij në Tetovë Dy persona janë therur me thikë nga një minoren 17-vjeçar nga fshati Veshallë e Tetovës pas një zënke e cila ndodhi dje
Vritet një biznesmen në Tetovë Pronari i një ëmbëltore në Tetovë është personi që ka mbetur i vrarë çaste më parë para Spitalit Klinik të Tetovës. N
Nderohen ushtarët shqiptarë që ndihmuan në tragjedinë e Tetovës Emini Xhelal Omer, Rexhepi Muharem Bujamin, Feta Nejazi Semir, Salihi Fihat Seladin do të marrin medalje për trimëri nga