E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

tetova

Shkëndija dhe Ballistët ftojnë tetovarët në sheshin e qytetit Në përkrahje të Kombëtares shqiptare drejt suksesit historik, KF Shkëndija dhe grupi i tifozëve Ballistët do të organizo
Zaev nga Tetova: "Monstra" fillimisht në Prokurori e më pas para qytetarëve Rasti "Monstra" do të dorëzohet në Prokurorinë Publike dhe më pas do të publikohet edhe para qytetarëve. Kështu është
Ja tetovari i Danimarkës që do të luaj kundër Shqipërisë! Në formacionin e Danimarkës për ndeshjen kundër Shqipërisë do të ketë një shqiptar. Bëhet fjalë për mbrojtësin 21-vje
Arrestohen tre tetovarë Tre persona nga Tetova, të cilët duhet të vuajnë dënimin me burg për krime të ndryshme, ku për dy ka pasur procedurë të
Kur Tetova i përkiste Shqipërisë (Dokument) Publicisti dhe historiani shqiptar Arben Llalla, ka postuar në Facebook një tekst me fotografinë e një libreze të punës
Ja çfarë i tha tetovari kryeministrit Gruevski (VIDEO) Tetovari, i cili disa ditë më parë adresoi një sërë kritikash ndaj të gjithë atyre që nuk ndihmojnë Tetovën në këto mome
30 ditë paraburgim për tetovarin që vrau vëllanë 30 ditë burg ishte masa që ka dhënë gjykatësi i Gjykatës Themelore të Tetovës për 55-vjeçarin J.I, i cili u vetëdorëzua
Tetova në pikë të hallit, Menduh "madrileni" në piknik (FOTO LAJM) Fundjavë e qetë për liderin e PDSH-së Menduh Thaçi. Në një kohë kur në Tetovë dhe rrethinat e saj vazhdohet të vuhen pas
Arifi: Ja kur do të kthehet Tetova në normalitet Kryetarja e Komunës Tetovë, Teuta Arifi, gjatë një intervistë për "plusinfo", është shprehur se, brenda disa javëve Teto
Ferizaj, nis aksioni për të ndihmuar tetovarët pas vërshimeve Një aksion për grumbullimin e ndihmave për të prekurit nga vërshimet në Tetovë do të nisë edhe në komunën e Ferizajt. Zy
Ferizaj nis aksionin e ndihmave për tetovarët Komuna e Ferizajt duket se do të nisë një aksion për grumbullimin e ndihmave për të prekurit nga vërshimet në Tetovë. Zy
ǒpo dyshohet në tragjedinë e Tetovës?! Dyshimet lidhur me atë se si ndodhi tragjedia në Shipkovicë dhe rajonin e Tetovës, i kanë shtuar edhe informatat zyrtare
Tetova në zi (FOTO LAJM) Sot dhe nesër Tetova është në zi për viktimat që humbën jetën gjatë vërshimeve të dy ditëve më parë. Deri tani janë zyrt
Ndihmo tetovarët e prekur nga vërshimet me një telefonatë Të gjithë ata që duan të ndihmojnë qoftë përmes donacionit, ushqimit, ujit dhe preparateve higjienike ose të marrin pjes
30 foto nga Tetova që nuk kanë nevojë për koment (FOTO LAJM) Përmbytjet që u shkaktuan pasditen e djeshme në Tetovë dhe fshatrat përreth kanë shkaktuar viktima në njerëz dhe dëme të
Kur Tetova përmbytej në vitin 1979 (FOTO LAJM) Përmbytjet e mëdha që ndodhën dje në Tetovë, nuk janë të vetmet që kanë ndodhur në këtë zonë. Diçka e ngjashme ka ndodhu
Zyrtare/ Humb jetën 7 vjeçarja nga Reçica dhe 14 vjeçarja nga Shipkovica (VIDEO) Deri në këto momente zyrtarisht ka dy të vdekur nga vërshimet në Tetovë, një 7 vjeçare nga Reçica dhe një 14 vjeçare nga
I nxehti shton aksidentet në Tetovë (FOTO LAJM) Temperaturat shumë të larta dhe trafiku i ngarkuar ka rritur numrin e aksidenteve në Tetovë dhe rrethinat e saj. Vetëm s
Popovska: Pse qeveria nuk bën asgjë për shëndetin e tetovarëve? Deputetja e RDM-së, Liljana Popovska, ka shpehur pakënaqësinë e saj nga përgjigja e marrë për atë çfarë do të bëjë qever
Aksidentohet "autoshkolla" në Tetovë, 3 të lënduar (FOTO LAJM) Sot në rrugën “Marshall Tito” në dalje të Tetovës ka ndodhur një aksident ku u përfshinë një makinë tip Chevrolet, e cil