E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

tetova

Si masakruan familjen tetovare tigrat e Arkanit në Bosnje (FOTO LAJM) Një foto ku shihet një shqiptar duke u torturuar përpara vrasjes nga Tigrat e Arkanit, ka shokuar këto ditë opinionin pu
Ja si duket shtëpia e re e Fetahut 10 vjeçar nga Tetova (FOTO LAJM) Fetahut 10 vjeçar nga Tetova i cili dje preku zemrat e mijëra shqiptarëve më në fund i kthehet buzëqeshja. Ai së bas
10-vjeçari nga Tetova që preku zemrat e mijëra shqiptarëve, së shpejti me shtëpi të re Fetahu, 10 vjeçari nga Tetova i cili preku zemrat e mijërave shqiptarëve, teksa me lot përshkruante gjendjen e rëndë të
Mësohet identiteti i personit që humbi jetën në aksidentin e Tetovës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë si pasojë e të cilit një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka marrë lëndime të rënda ka ndodhur
Zbardhen detajet, ja pse plaku nga Tetova sulmoi me thikë avokatin (VIDEO) Bujar Sabriu, avokati nga Tetova u sulmua dje me thikë nga një 72 vjeçar i identifikuar si Vebi Abazi. Sipas "TV21", mës
I moshuari nga Tetova qëllon me thikë avokatin Një i moshuar nga Tetova ka qëlluar me thikë avokatin Bujar Sabriu. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00. Sipas policisë
Plagoset me thikë avokati nga Tetova Avokati Bujar Sabriu është sulmuar ditën e sotme fizikisht në zyrën e tij, që gjendet në qendrën tregtare të qytetit.
E TMERRSHME / 26-vjeçari përdhunon dy motrat nga Tetova Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur sot në Tetovë, pasi një shtetas nga Maqedonia me inicialet F.B., 26 vjeç, ka përdhuru
Tetovari me më fat në botë, ja si u shpëton plumbave të ushtrisë maqedonase (VIDEO) Sot u shënuan plot 16 vite nga fillimi i krismave të para dhe fillimi i luftës së Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare në vitin
Ivanov në konferncë për shtyp Sapo ka filluar konferenca për shtyp e presidentit Ivanov. Pak më herët portali TetovaSot njoftoi se Presidenti Ivano
"The Guardian": Tetova, qyteti më i ndotur në Evropë Prestigjozja "The Guardian" ka publikuar sot listën e qyteteve më të ndotura në botë, ndësa në listën e saj për Europën,
Ndahet nga jeta gazetari nga Tetova, Faik Mustafa Ka ndërruar jetë ditën e sotme në në Spitalin e Prishtinës, në moshën 71-vjeçare gazetari Faik Mustafa nga Tetova. Ga
Nëna e 3 vajzave: U martova me mblesëri, biznesmeni nga Tetova më la sepse s’linda djalë (VIDEO&FOTO) Shoqëria shqiptare ka vuajtur dhe vazhdon të vuajë për shkak të mentalitetit të dobët dhe disa rregullave të cilat kanë
Tërmet në Maqedoni, lëkundet Tetova Lëkundjet e tokës vazhdojnë të trondisin Maqedoninë. Një tërmet ka lëkundur tokën, 50 kilometra në perëndim të Shkup
Njihuni me tetovarin që jeton me ujqërit (VIDEO) Ulërima e këtyre tre ujqërve, mund të frikësoj shumëkend, por Aleko, Lupo dhe Luna, janë anëtarë të barabartë të familj
Babai nga Tetova ndërron jetë para syve të djalit në një aksident në Zvicër (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Zvicër, ku për pasojë humbi jetën një 50 vjeçar nga Maqedonia, dhe
"Çmendet" tetovari, sfidon temperaturat -20 gradë duke u larë në lumë (VIDEO) Temperaturat nën zero nuk kanë ndalur një të ri nga Tetova që të realizojë "çmendurinë" e tij për t'u larë në lumë, pava
Një lajm i bukur për shqiptarët e Maqedonisë Në Maqedoni foshnja e parë e vitit 2017 erdhi në jetë në orën 4:15 minuta në Spitalin “Nënë Tereza” në Çair. Foshnja
BDI-në e urojnë për fitoren nga Shemshova Në rrjetet social tashmë kanë nisur edhe të shpallin fitoret e para. Në rrjetin social nën emrin “BDI Shemshovë” kanë
Fotografoi votën, arrestohet tetovari M.A. (32) nga Tetova është arrestuar nga policia me kërkesë të Këshillit zgjedhor nga vendvotimi në shkollën fillore “Na