999 rezultate për

tetova

Tetova me ujë të pijshëm, Lika në mbështetje të Teutës Zv/kryeministri Hazbi Lika sot së bashku me Teuta Arifin kanë lëshuar ujin e pijshëm në Tetovë. Lika i ka dhënë mbësh
Dauti: Kandidimi për të parin e Tetovës, obligim moral para tetovarëve (VIDEO) Bardhyl Dauti kandidat i PDSH-së për komunën e Tetovës gjatë një fjalimi u shpreh se detyrën që do të ushtrojë si kryeta
Tetovari gjendet i vdekur në një hotel në dalje të Gostivarit Një person është gjetur i vdekur në një dhomë hoteli në dalje të Gostivarit. Nga policia informojnë se personi në ho
Babai nga Tetova, i pikëlluar: Më duhen 500 euro të operoj djalin! Ky është dhjetëvjeçari Gazmendi nga Tetova. Motra dhe vëllai i tij po lozin, por ai nuk mund të u bashkëngjitet, pasi du
“Tajsoni tetovar” Lulzim Ismaili lufton për titullin GBA në Leverkuzen Boksieri tetovar, Lulzim Ismaili, po i zhvillon përgatitjet e tij të fundit para ndeshjes shumë të rëndësishme që do zhv
“Kuqezinjtë” nga Tetova do të luajnë për nder ndaj Milanit Skuadra e Shkëndijës organizoi konferencë për shtyp para ndeshjes së nesërme që do të luajë ndaj AC Milan. Në konferencë
Shkëndija i shënon "golin" e parë Milanit, djemtë tetovarë dhurojnë spektakël (VIDEO) Në rast se sfida mes Shkëndijës dhe Milanit do të vendosej nga rrjetet sociale, tetovarët do të ishin fitues me diferenc
Futbollistët tetovar optimistë për ndeshjen e nesërme (VIDEO) Një ditë para ndeshjes e cila pritet të luhet nesër ditën e enjte në orën 20:45, në stadiumin “San Siro” të Milanos ndër
Temperaturat deri në 40 gradë, Tetova pa ujë të pijshëm Nga 500 deri në 600 euro në muaj, paguan çdo amvisëri në lagjen Drenoc të Tetovës, për furnizim me ujë për pije. Kjo
"Tetovarët lahen me përceka, kryetarja në Halkidiki të Greqisë "(FOTO) Kryetarja e Komunës së Tetovës këto ditë është parë në plazhet luksoze të Greqisë, në vendin e quajtur Kalamitsi. Si
SKANDAL/ Shqiptari rrihet për vdekje nga pronarët maqedonas në sy të policëve (VIDEO) Një skandal ka ndodhur në komunën e Bervenicës së Tetovës, kur disa maqedonas kanë sulmuar shqiptarin në sy të policëve
Tinka Kurti flet për tetovarin që u mbyt në Vlorë: Dhimbje e madhe për të gjithë popullin shqiptar (VIDEO) Bashkia e Vlorës i akordoi mirënjohjen, tetovarit hero Benjamin Feratit, i cili u nda nga jeta për të shpëtuar dy vajza
Rrëfimi i dhimbshëm i familjarëve: Heroi nga Tetova ishte për herë të parë në Shqipëri Është hera e parë që kishte ardhur në Shqipëri. Kishte vendosur disa ditë të qëndronte në Vlorë e madje dita fatale e je
Hoxha nga Tetova: Benjamin, ti bëre krenarë të gjithë tetovarët! Hoxha nga Tetova, Omer Dauti ka komentuar heroizmin e tetovarit i cili u mbyt tragjikisht në bregdetin e Vlorës në tenti
Familjarët e vajzave që u mbytën: Të na falë familja e djalit nga Tetova që u hodh t’i shpëtonte vajzat Plazhi i Portonovës është pak i njohur dhe i frekuentuar por mori vëmendjen e opinionit publik pas strategjisë së mbytje
Arrestohet tetovari që gjuajti mbrëmë me pistoletë në kafene Mbrëmë disa minuta pas mesnate ndodhi një incident i përgjakshëm me armë zjarri në një lokal në Tetovë, si pasojë mbeti
Përcillet si hero i riu nga Tetova që u mbyt për të shpëtuar dy vajzat në Vlorë (FOTO LAJM) 24 vjeçari nga Kamjani i Tetovës, Benjamin Ferati është përcjellë dje për në banesën e fundit. Varrimi i tij u bë, pa
Përcillet për në banesën e fundit i riu nga Tetova që humbi jetën në bregdetin e Vlorës Heroi Benjamin Ferati që humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar dy vajzat nga Shqipëria në bregdetin e Vlorës, është p
Humbi jetën duke ndihmuar dy vajzat nga Vlora, ky është heroi nga Tetova Bregdeti i Zvërnecit dje mori 4 jetë njerëzish të cilët po kalonin pushimet bashkë me familjen e tyre. Pas humbjes s
6 të vdekur në aksidente gjatë 24 orëve në Maqedoni (VIDEO) Gjashtë persona nga Koçani, Vinica dhe Dellçeva kanë humbur jetën dhe gjashtë të tjerë pësuan plagë të rënda dhe të leht