999 rezultate për

testin

Frikë për lojtarin spanjoll, përplaset me shtyllën (FOTO LAJM) Momente të frikshme ka kaluar mesfushori i Osasunës, Ruben Garsia, i cili ka pësuar një aksident mbrëmjen e djeshme.
Krijoi testin e diabetit, shkencëtari dëmshpërblehet me 2 milion paund pas 40 vjetësh Një shkencëtari i është dhënë 2 milion paund dëmshpërblim nga gjykata më e lartë në Mbretërinë e Bashkuar për shpikjen e
Gratë shqiptare refuzojnë të bëjnë paptestin: Kemi turp! Edhe pse po i afrohemi vitit 2020, viti ku diskutohen arritje apo ndërhyrje kirurgjikale të parealizuara më parë në shën
Peshëngritësi shqiptar rezulton pozitiv në testin antidoping Peshëngritësi Endri Karina rezulton pozitiv në testin antidoping për Lojërat Olimpike Londër 2012. Karina ka rezultua
Pse nuk duhet të pini ujë në shishe plastike Uji në një shishe plastike ka shumë pasoja për shëndetin sidomos për mushkëritë, probleme me zemrën dhe probleme gastro-
Uji në shishe plastike mund të shkaktojë pasoja të mëdha Uji në një shishe plastike ka shumë pasoja për shëndetin sidomos për mushkëritë, probleme me zemrën dhe probleme gastro-
Meta sfidon Ramën: I gatshëm të bëj testin e drogës dhe të shëndetit mendor Presidenti Ilir Meta deklaroi sot për mediat se është i gatshëm të bëjë testin e shëndetit mendor, madje edhe atë të dro
Rusia quan "provokim të pastër" deklaratat e SHBA-së për testin bërthamor Rusia ka reaguar ashpër ndaj deklaratës së gjeneralit amerikan, Robert Ashley, se Moska “mund të jetë” duke shkelur një
Këngëtarja shqiptare bën testin e origjinës dhe tronditet nga rezultati (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare që jeton në Greqi, Eleni Foureira, ka bërë testin e Heritage, e cila nxjerr prejardhjen
Sfidoni veten me testin që nuk e zgjidh gjysma e botës Për personat, të cilët kanë dëshirë për ta sfiduar veten, Qendra Britanike e Hulumtimeve Shkencore ka përgatitur një tes
Company pas golit të "çmendur", detyrohet të bëjë testin anti-doping Manchester City kërkonte vetëm një rezultat në "Etihap" përballë Licester Cityt, që ishte fitorja. Mirëpo minutat po
Gjykata nuk beson se i vrari në Rinas është Admir Murataj: Na sillni testin e ADN-së Sot pritej që të pushohej çështja ndaj grabitësit të vrarë në Rinas Admir Murataj, por gjykata nuk mendon kështu. Gj
Adelina Tahiri bën publikisht testin e inteligjencës, nxjerr rezultatet (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka treguar publikisht se sa e ka shkallën e inteligjencës, pasi iu nënshtrua testit IQ. Adelina Tahiri
Poroshenko e pranon sfidën e kandidatit humorist, bën testin për drogë Presidenti i tanishëm i Ukrainës dhe njëri nga dy kandidatët që do të garojnë në rundin e dytë të zgjedhjeve për këtë po
Shampot e bebeve përmbajnë produkte të dëmshme dhe kancerogjene, nuk kalojnë testin Agjencia e kontrollit të barnave në Indi ka zbuluar se mostrat e shampos të Johnson & Johnson kishin dështuar testin e c
Solskjaer kalon testin, gati konfirmimi në stolin e United "Djajtë e kuq" të Manchesterit duket se janë gati për të konfirmuar Ole Gunnar Solskjaer si trajnerin e tyre të përhersh
Si reagon AMG në borë dhe akull: Shikoni testin e këti piloti (VIDEO) Vozitja në borë dhe akull është një aftësi për të cilën vyen pak praktikë, sidomos në makina me shumë kuajfuqi si Merced
Rezultoi pozitiv në testin e dopingut, reagon Ramos Një lajm i bujshëm qarkulloi ditën e djeshme që nga gjermania “Der Spiegel” e deri në mediat spanjolle ku thuhej se Serg
Zvicra nxin jetën e shqiptarit që u martua për letra, edhe testin e ADN-së e bën Shteti zviceran ka dëbuar një çift kosovar pasi burri i kishte fituar ‘letrat’ në Zvicër përmes një martese fiktive me n
Korea e Jugut do u bëjë testin e urinës qytetarëve të saj që kthehen nga Kanadaja Koreja e Jugut ka paralajmëruar shtetasit e saj të mos tymosin marijuanë në Kanada, teksa iu ka thënë se, pavarësisht li