999 rezultate për

test

Ish-Blloku në kaos, FNSH "dush" me ujë protestuesve për t'i larguar Edhe ditën e sotme, protesta është agravuar shpejt. Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë hedhur gaz lotsjellës në drej
Policia shoqëron disa protestues në komisariat (FOTO LAJM) Në protestën që po zhvillohet për të pestën ditë razhazi, policia ka shoqëruar në komisariat disa qytetarë, që kanë dalë
Protesta për vrasjen e Klodian Rashës, qytetarët bëhen një me marshuesit, nxjerrin duart nga makina Protesta për vrasjen e Klodian Rashës po vazhdon sot në ditën e pestë të saj. P rotestuesi janë ndarë në grupe grupe
"Do t'u ngelet në dorë", Thirrja e qytetarit: Lironi protestuesin që keni në qeli së është me ilaçe Protestuesit akuzuan policinë e shtetit se ka ushtruar dhunë ndaj personave që ka shoqëruar dhe arrestuar në ditët e fun
Qytetet në mbështetje, edhe Saranda proteston për Klodianin Protestat për Klodian Rashës tashmë prej disa ditësh janë shtrirë në të gjithë vendin. Në Sarandë sonte ishte protes
Dita e pestë e protestës, ndiqeni LIVE Dita e sotme shënon ditën e pestë të protestës për vrasjen e të riut Klodian Rasha nga efektivi i Policisë. Protestue
"Tradhtarë, mos na provokoni", të rinjtë përballen me Policinë në ditën e pestë të protestës Dita e sotme shënon protestën e pestë radhazi pas vrasjes së të riut Klodian Rasha në datë 8 dhjetor pranë shtëpisë.
Nis protesta në Tiranë, ndërhyn policia Policia ka nisur të shpërndajë qytetarët në sheshin Skënderbej. Ata ishin mbledhur fillimisht aty për të vijuar më pa
"Nuk i nënshtrohemi diktaturës", protestat shtrihen në Lushnjë dhe Cërrik Protestat për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i policisë kanë nisur edhe në Lushnjë dhe Cërrik. Dhjetëra qyteta
Dita e pestë e protestës për Rashën, Policia ngre postblloqe në rrugë Ndërkohë që në Tiranë priten sërish sot protesta, Policia ka ngritur postblloqe në disa akse rrugore me qëllim parandali
Lihen në burg 3 qytetarë që protestuan për vrasjen e Klodian Rashës Gjykata e Tiranës ka lënë në burg tre protestues të arrestuar gjatë protestës së dytë dhe të tretë të bërë në emër të Kl
Protesta e djeshme: Arrestohet i riu me kanabis, nën hetim 18 të tjerë Një 21-vjeçar është arrestuar, ndërsa 18 të tjerë janë vënë nën hetim nga policia e Tiranës, për shkak të pjesëmarrjes n
Plagoset me kapsoll në sy punonjësi i policisë tek "Myslym Shyri" Megjithëse ka dhjetëra qytetarë që janë shoqëruar dhe policia ka hedhur vazhdimisht gaz lotsjellës, i lënduar po sipas b
Gaz lotsjellës dhe arrestime! Ja çfarë nuk u pa në kamera gjatë protestës (FOTO LAJM) Policia ka ndryshuar strategji protestën e sotme. Ata nuk kanë lejuar protestuesit të afrohen pranë institucioneve t
PD në Shkodër reagon pas akuzave se organizoi protestën: Boll më me inskenime Pas akuzave nga Taulant Balla dhe Ilir Beqja se PD ka organizuar protestën e sotme, ka ardhur edhe reagimi i Partisë Dem
LIVE/ Protesta e katërt për vrasjen e Klodian Rashës, policia hedh gaz lotsjellës ndaj protestuesve Të rinjtë protestues kanë mbërritur para Drejtorisë së Policisë. Me të arritur para Drejtorisë së Policisë, të rinjv
Autobotet e ujit në gatishmëri, protestuesit për Klodian Rashën mblidhen para Kryeministrisë Sot është dita e katërt e protestës së shqiptarëve për Klodian Rashën. Dhjetrra njerëz janë mbledhur në këto momente
Rinis protesta për Klodian Rashën, digjen pemë e shoqërohen 2 persona Dhjetëra të rinj në Durrës dhe Elbasan po protestojnë ditën e sotme pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efe
Shkatërrimi i selisë së PS, Balla: Ishte sulm i porositur nga Tirana Taulant Balla, numri dy i Partisë Socialiste ka akuzuar drejtpërdrejt nga Shkodra për sulmin e sotëm mbi selinë e PS-së,
Dita e katërt e protestës për Klodian Rashën, policia blindon Tiranën Edhe ditën e sotme në orën 18:00 pritet të nisë protesta për Klodian Rashën e cila është në ditën e 4 të saj. Burime