999 rezultate për

test

Sheshi kthehet në pistë vrapimi, Policia ndjek protestuesit, ngatërrohen pamjet me maratonën e Tiranës (VIDEO) Pamje epike janë xhiruar sot në Tiranë, ku efektiëve policie kanë nisur që të ndjekin me vrap disa protestues. Sheshi
Në ballë të protestës, Stresi distancohet nga politika: E kam bërë me zemër Reperi Stresi është angazhuar seriozisht në protestën për Klodian Rashën edhe pse është në arrati. Kështu ai ka reagu
Protestuesit tentojnë të shkatërrojnë pemën, Policia i "dend" në gaz lotsjellës Protestuesit ndodhen tashmë tek sheshi Skënderbej, ndërsa raportohet se kanë tentuar që të shkatërrojnë pemën e Krishtli
Dalin pamjet, momenti kur Policia "mbyt" me gaz protestuesit (VIDEO) Policia e Shtetit hodhi gaz tek Drejtoria Vendore e Policisë për të shpërndarë protestuesit. Ata ishin mbledhur duke
Gjesti qytetar i protestuesit, shuan flakët me kovë me ujë (VIDEO) Dita e sotme ka shënuar ditën e 5 të protestës për vrasjen e Klodian Rashës. Edhe pse u tha se do të ishte një prote
Ish-Blloku në kaos, FNSH "dush" me ujë protestuesve për t'i larguar Edhe ditën e sotme, protesta është agravuar shpejt. Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë hedhur gaz lotsjellës në drej
Policia shoqëron disa protestues në komisariat (FOTO LAJM) Në protestën që po zhvillohet për të pestën ditë razhazi, policia ka shoqëruar në komisariat disa qytetarë, që kanë dalë
Protesta për vrasjen e Klodian Rashës, qytetarët bëhen një me marshuesit, nxjerrin duart nga makina Protesta për vrasjen e Klodian Rashës po vazhdon sot në ditën e pestë të saj. P rotestuesi janë ndarë në grupe grupe
"Do t'u ngelet në dorë", Thirrja e qytetarit: Lironi protestuesin që keni në qeli së është me ilaçe Protestuesit akuzuan policinë e shtetit se ka ushtruar dhunë ndaj personave që ka shoqëruar dhe arrestuar në ditët e fun
Qytetet në mbështetje, edhe Saranda proteston për Klodianin Protestat për Klodian Rashës tashmë prej disa ditësh janë shtrirë në të gjithë vendin. Në Sarandë sonte ishte protes
Dita e pestë e protestës, ndiqeni LIVE Dita e sotme shënon ditën e pestë të protestës për vrasjen e të riut Klodian Rasha nga efektivi i Policisë. Protestue
"Tradhtarë, mos na provokoni", të rinjtë përballen me Policinë në ditën e pestë të protestës Dita e sotme shënon protestën e pestë radhazi pas vrasjes së të riut Klodian Rasha në datë 8 dhjetor pranë shtëpisë.
Nis protesta në Tiranë, ndërhyn policia Policia ka nisur të shpërndajë qytetarët në sheshin Skënderbej. Ata ishin mbledhur fillimisht aty për të vijuar më pa
"Nuk i nënshtrohemi diktaturës", protestat shtrihen në Lushnjë dhe Cërrik Protestat për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i policisë kanë nisur edhe në Lushnjë dhe Cërrik. Dhjetëra qyteta
Dita e pestë e protestës për Rashën, Policia ngre postblloqe në rrugë Ndërkohë që në Tiranë priten sërish sot protesta, Policia ka ngritur postblloqe në disa akse rrugore me qëllim parandali
Lihen në burg 3 qytetarë që protestuan për vrasjen e Klodian Rashës Gjykata e Tiranës ka lënë në burg tre protestues të arrestuar gjatë protestës së dytë dhe të tretë të bërë në emër të Kl
Protesta e djeshme: Arrestohet i riu me kanabis, nën hetim 18 të tjerë Një 21-vjeçar është arrestuar, ndërsa 18 të tjerë janë vënë nën hetim nga policia e Tiranës, për shkak të pjesëmarrjes n
Plagoset me kapsoll në sy punonjësi i policisë tek "Myslym Shyri" Megjithëse ka dhjetëra qytetarë që janë shoqëruar dhe policia ka hedhur vazhdimisht gaz lotsjellës, i lënduar po sipas b
Gaz lotsjellës dhe arrestime! Ja çfarë nuk u pa në kamera gjatë protestës (FOTO LAJM) Policia ka ndryshuar strategji protestën e sotme. Ata nuk kanë lejuar protestuesit të afrohen pranë institucioneve t
PD në Shkodër reagon pas akuzave se organizoi protestën: Boll më me inskenime Pas akuzave nga Taulant Balla dhe Ilir Beqja se PD ka organizuar protestën e sotme, ka ardhur edhe reagimi i Partisë Dem