999 rezultate për

test

Protestat për Klodian Rashën, flet për herë të parë Ardi Veliu "Protestat për Klodian Rashën, flet për herë të parë Ardi Veliu..." Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka folu
Duke filluar nga sot, nuk kaloni dot në Malin e Zi pa testin negativ Prej ditës së sotme (22 Dhjetor) deri në datë 11 Janar 2021 të gjithë ata që do duan të futen në territorin e Malit të
Budina nga protesta: T'i themi ndal dhunës së policisë Ditën e sotme Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka dalë në protestë në sheshin përpara Ministrisë së Brendshme, kjo për sh
Aleanca për Teatrin në protestë, Liçaj i vendosur: Nuk tërhiqemi Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit pasditen e kësaj të diele ka paralajmëruar një protestë para ministrisë së Brendshme. P
Sot protesta, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit tregon tre kërkesat që duhet të plotësohen Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka bërë thirrje që të mblidhen të gjithë në orën 18:00 para Ministrisë së Brendshme për
U arrestuan pse protestuan për vrasjen e Klodian Rashës, lirohen aktivistët Janë liruar aktivistët të cilët u arrestuan ditwn e sotme pse protestuan për vrasjen e Klodian Rashës. Ata janë arkit
Protesta për Klodian Rashën, shoqërohen 4 anëtarë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit Disa anëtarë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit janë shoqëruar ditën e sotme në komisariatin Nr.1 Tiranë pasi morën pje
U kthye nga Gjermania dhe doli në protestë për Klodian Rashën, i riu shkodran: Jemi të dhunuar! Vazhdon edhe sot protesta për Klodian Rashën në Shkodër. Ashtu sic ishte paralajmëruar, një grup qytetarësh dolën so
Shkodranët në protestë: Kena ba shtet, ditën t’puth e natën t’vret! Me pankarta në duar "Ma në fund kena ba shtet, ditën t’puth e natën t’vret" apo "nuk jena popull i varfër, por jena popu
Shkodra nuk dorëzohet! Sot mbahet protesta e 3-të për Klodian Rashën Një tjetër protestë për Klodian Rashën është paralajmëruar ditën e sotme në Shkodër. Kjo është protesta e tretë që do
E pranon hapur, Rama zbulon 4 protestat që e kanë zbrapsur: Nga kuksianët tek studentët! Pavarësisht videove të shoqërimeve me dhunë të të rinjve të cilët kanë marrë pjesë në protestë, kryeministri Rama këmbng
Çuçi ministër i Brendshëm, Rama flet sërish për protestat për Klodian Rashën "Për të kuptuar se çfarë ne duhet të bëjmë që kurrë më mos të përsëritet një shfaqje ekstreme, e denjë për vende ku fëmi
Kreshnik Spahiu: Pse u harrua për 7 ditë Klodian Rasha? Nga Kreshnik Spahiu Që çudia më e madhe zgjat 3 ditë këtë e di gjithë Shqipëria, por që të harrohen “Revolucionet” pë
A i nxiti të rinjtë në protestën e Klodian Rashës? Meta paralajmëron një protestë tjetër "Nëse do ketë manifestim nga presidenti, do jetë manifestimi i fundit kundër dhunës, për t’i dhënë fund regjimit të dhun
KiE për protestat në Shqipëri: Policia të përmbahet nga përdorimi pa kriter i dhunës Komisioneria e Këshillit të Evropës për të Drejtat e Njeriut, Dunja Mijatović ka publikuar një deklaratë ditën e so
Shtyhet testi i poligrafit për 39 aplikantët e BKH të mbetur në garë Përzgjedhja e hetuesve për në Byronë Kombëtare të Hetimit është në fazat e fundit ku si pjesë e testimit ka mbetur për t
I kërkuan dorëheqjen, justifikohet Kushi: Deklarata ime u keqkuptua! Vetëm dy ditë pasi deklarata mbi fëmijët protestues që do të bëhen subjekt i psikologëve në shkolla dhe që bëri xhiron n
Stresi distancohet nga dhuna, kërkon falje publike ndaj policëve të lënduar Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur me emrin artistik Stresi, distancohet nga dhuna gjatë protestës që u mbajt për vrasje
"Fëmijët në protestë do t'i trajtojmë me psikolog", ministrja reagon për deklaratën e bujshme "Jam mësuar gjatë gjithë jetës të mbaj përgjegjësi për çdo deklaratë e fjalë të thënë nga goja ime..." Ministrja e Ar
Vrasja e Klodian Rashës, reagon Albin Kurti: Protestat folën qartë! Albin Kurti, lideri i Vetëvendosje ka reaguar për vrasjen e 25 vjeçarit Klodian Rasha në Tiranë pak ditë më parë. Ai