999 rezultate për

test

Ndërrojnë jetë 6 pacientë, sa raste të reja u shënuan gjatë 24 orëve të fundit COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2682 testime, 578 të shëruar, 574 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit
Nga siguria tek efektet anësore, 9 gjëra që duhet të dini për vaksinat Si janë të përbëra vaksinat antiCovid? Ato kanë përbërje të ndryshme. Vaksinat Pfizer-BioNTech dhe Moderna janë vaksina
Rita Ora tregon ngjarjen e dhimbshme: Mamaja u diagnostikua me kancer Mamaja e Rita Orës, Vera Ora, u diagnostikua me kancer gjiri kur ishte vetëm 39 vjeç. Lufta e saj me kancerin ka qenë
375 raste të reja me Covid-19 dhe 9 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë publikon të dhënat e 24 orëve të fundit lidhur me pandeminë e Covid-19 në vendin tonë Nga 18
Shifra të ulta të infektimeve në Shqipëri, 6 viktima në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë: 2210 testime, 550 të shëruar, 503 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit Minis
Protestat për Klodian Rashën, flet për herë të parë Ardi Veliu "Protestat për Klodian Rashën, flet për herë të parë Ardi Veliu..." Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu ka folu
Duke filluar nga sot, nuk kaloni dot në Malin e Zi pa testin negativ Prej ditës së sotme (22 Dhjetor) deri në datë 11 Janar 2021 të gjithë ata që do duan të futen në territorin e Malit të
Budina nga protesta: T'i themi ndal dhunës së policisë Ditën e sotme Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka dalë në protestë në sheshin përpara Ministrisë së Brendshme, kjo për sh
Aleanca për Teatrin në protestë, Liçaj i vendosur: Nuk tërhiqemi Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit pasditen e kësaj të diele ka paralajmëruar një protestë para ministrisë së Brendshme. P
Sot protesta, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit tregon tre kërkesat që duhet të plotësohen Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka bërë thirrje që të mblidhen të gjithë në orën 18:00 para Ministrisë së Brendshme për
U arrestuan pse protestuan për vrasjen e Klodian Rashës, lirohen aktivistët Janë liruar aktivistët të cilët u arrestuan ditwn e sotme pse protestuan për vrasjen e Klodian Rashës. Ata janë arkit
Protesta për Klodian Rashën, shoqërohen 4 anëtarë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit Disa anëtarë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit janë shoqëruar ditën e sotme në komisariatin Nr.1 Tiranë pasi morën pje
U kthye nga Gjermania dhe doli në protestë për Klodian Rashën, i riu shkodran: Jemi të dhunuar! Vazhdon edhe sot protesta për Klodian Rashën në Shkodër. Ashtu sic ishte paralajmëruar, një grup qytetarësh dolën so
Shkodranët në protestë: Kena ba shtet, ditën t’puth e natën t’vret! Me pankarta në duar "Ma në fund kena ba shtet, ditën t’puth e natën t’vret" apo "nuk jena popull i varfër, por jena popu
Shkodra nuk dorëzohet! Sot mbahet protesta e 3-të për Klodian Rashën Një tjetër protestë për Klodian Rashën është paralajmëruar ditën e sotme në Shkodër. Kjo është protesta e tretë që do
E pranon hapur, Rama zbulon 4 protestat që e kanë zbrapsur: Nga kuksianët tek studentët! Pavarësisht videove të shoqërimeve me dhunë të të rinjve të cilët kanë marrë pjesë në protestë, kryeministri Rama këmbng
Çuçi ministër i Brendshëm, Rama flet sërish për protestat për Klodian Rashën "Për të kuptuar se çfarë ne duhet të bëjmë që kurrë më mos të përsëritet një shfaqje ekstreme, e denjë për vende ku fëmi
Kreshnik Spahiu: Pse u harrua për 7 ditë Klodian Rasha? Nga Kreshnik Spahiu Që çudia më e madhe zgjat 3 ditë këtë e di gjithë Shqipëria, por që të harrohen “Revolucionet” pë
A i nxiti të rinjtë në protestën e Klodian Rashës? Meta paralajmëron një protestë tjetër "Nëse do ketë manifestim nga presidenti, do jetë manifestimi i fundit kundër dhunës, për t’i dhënë fund regjimit të dhun
KiE për protestat në Shqipëri: Policia të përmbahet nga përdorimi pa kriter i dhunës Komisioneria e Këshillit të Evropës për të Drejtat e Njeriut, Dunja Mijatović ka publikuar një deklaratë ditën e so