999 rezultate për

test

"Isha në qeli me 16 veta", flet i riu i arrestuar në protestën për Klodian Rashën Nderim Kurti është një prej personave që u ndalua pasi mori pjesë në protestat për vrasjen e Klodian Rashës nga një efek
Ka punuar në Shqipëri, ky 28 vjeçar është dëshmitari okular i vrasjes së gruas në Capitol Një prej pjesëmarrësve në protestës e dhunshme të mbajtur në godinën e Kongresit amerikan ditën e certifikimit të Joe Bi
Humbin jetën 7 qytetarë, kaq sa raste të reja u regjistruan në 24 orë Ministria e Shëndetësisë: 3927 testime, 436 të shëruar, 673 raste të reja dhe 7 humbje jete në 24 orët e fundit Minis
Nuk mjafton vetëm testi negativ, Britania e Madhe vendos karantinë për udhëtarët nga Shqipëria Ambasada e Britanisë së Madhe në Tiranë njofton se të gjithë qytetarët që do të udhëtojnë drejt këtij shteti, nga java e
Protestoi veshur kuqezi në ShBA, ish-mafiozi John Alite: Nuk po mbroj Trump-in John Alite me origjinë shqiptare tërhoqi vëmendjen në protestën e dhunshme të zhvilluar në SHBA nga mbështetësit e Trump
10 viktima dhe 166 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 1 049 testime për Kovid dhe prej tyre 166 kanë rezult
Përplasjet në Kongres, VIP-at kundër protestuesve VIP-at kanë reaguar ashpër kundër mbështetësve të Trump, që sulmuan Capitol Hill në SHBA. Njerëz të famshëm kanë shpr
Me shqiponjën dy krenare, ky është shqiptari që udhëhoqi protestën pro Trump (FOTO LAJM) Në trazirat e djeshme në SHBA në mbrojtje të presidentit Donald Trump, nuk kanë munguar as simpatizantët shqiptarë. N
Protesta para Kuvendit, policët lëndojnë Sazan Gurin Mbrëmjen e sotme në selinë para Kuvendit ka ndodhur një protestë nga Shoqëria Civile. Mësohet se nga përplasja me ef
Trump thirrje protestuesve: Tani shkoni në shtëpi, duhet të kemi paqe! Presidenti në largim i SHBA, Donald Trump ka dëgjuar thirrjen e Joe Biden, për t’i dhënë fund protestës nga mbështetësit
Protestuesit pushtuan Kongresin, Biden thirrje Trump: Mbro Kushtetutën! Presidenti i zgjedhur Joe Biden mbajti një fjalim dhe i bëri thirrje Presidentit Donald Trump të dalë në televizionin ko
Protesta të dhunshme në Washington, Trump: Unë jam Presidenti! (VIDEO) Pavarësisht rezultatit, Donald Trump nuk mund t'a pranojë Biden si President të ShBA-ve. Presidenti i ShBA-ve akoma n
Rekord testimesh! 725 raste të reja e 7 viktima në 24 orët e fundit Gjatë 24-orëve të fundit në vend, kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit 7 persona, si dhe janë regjistrur 725 rast
Juventusi në ankth, pret "dritën e gjelbër" për të udhëtuar drejt Milanos Juventusi është duke pritur testimet e fundit para se të udhëtojnë të AC Milani, ndërsa autoritet lokale mund të bllokoj
Qytetarët shqiptarë kanë paguar 7 milionë euro te privatët për testet e COVID-19 Qytetarët shqiptarë për të kryer teste për COVID-19 në laboratorët privatë në vend, arrijnë në 7 milionë euro. Gazeta
Të gjitha pikëpyetjet mbi vaksinën anticovid: Siguria, efikasiteti dhe efektet anësore Si janë të përbëra vaksinat antiCovid? Ato kanë përbërje të ndryshme. Vaksinat Pfizer-BioNTech dhe Moderna janë vaksi
Zakonisht duhen 10 vjet! Si u bë e mundur vaksina anti-Covid brenda vitit? Zakonisht duhen deri në 10 vjet për të zhvilluar një vaksinë … Si mund t’i besoj një produkti të realizuar vetëm në një
Modelja kollitet në studio, reagimi epik i Rudina Magjistarit: E ke bërë testin (FOTO&VIDEO) Modelja e njohur Heidi Lushtaku ka qenë e pranishme në emisionin “Rudina”, ku edhe ka treguar lidhur mbi jetën dhe karri
Në pritje të ëmbël? Adelina Tahiri tregon publikisht testin e shtatzënisë (FOTO LAJM) Adelina Tahiri u bë nënë e një djali 2 vite më parë, i cili erdhi në jetë si fryt i dashurisë disavjeçare me Serjoza Mar
Shkarkimi i Ilir Allkjas nga QSUT, Sindikata e Mjekëve paralajmëron protestë Ditën e sotme u bë me dije qe mjeku Ilir Allkja u shkarkua nga puna në QSUT. Ky vendim ka ngjallur shumë reagime nega