999 rezultate për

test

Arrestohet protestuesja, vodhi laptopin e Nancy Pelosit në Kongres, synonte t'ja shiste inteligjencës ruse Autoritetet federale amerikane kanë arrestuar një grua me dyshimin për vjedhjen e një laptopi nga zyra e kryetares së Dh
Vrasja e 15 vjeçarit në Prizren, qytetarët në protestë: Drejtësi për Lirimin Ditën e djeshme 15 vjeçari Lirim Buduri humbi jetën pas një sherri me 4 moshatarë të tij të cilët e qëlluan me thikë.
Testoni logjikën tuaj! Cili nga filxhanët e kafesë do mbushet i pari? (FOTO LAJM) Përgjigja është 5. Të gjitha kupat e tjera nuk do të marrin asgjë sepse tubat që çojnë në to bllokohen në një moment.
E pazakontë! Kryeplaku doli në protestë për rrugën, policia e gjobit me 5 milionë lekë 5 milionë lekë pasi doli në protestë për rrugën e fshatit Rraja. Policia e Mirditës ka gjobitur me këtë shumë, kryep
Mandzukic zbarkon në Milano, gati për testet mjekësore (VIDEO) Mario Mandzukic ka arritur në Milan, ku pritet të kryejë testet mjekësore para zyrtarizimit në fanellën "Rossonere" M
ZYRTARE/ Milani merr Mandzukic Milani ka bërë afrimin e radhës në merkato duke marrë Mario Mandzukic. Ky i fundit do të jetë kuqezinjtë për të zëvë
Dalin shifrat, kaq viktima e kaq raste të reja u shënuan sot në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3029 testime, 465 të shëruar, 581 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa katrorë shihni në foto? (FOTO LAJM) Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm
FBI në gatishmëri: Po vëzhgojmë mesazhet që nixin protesta të dhunshme nga interneti FBI po ndjek një “numër të madh të komunikimeve shqetësuese në internet”, duke përfshirë thirrjet për protesta të armato
Vdekja e të riut brenda në komisariat, plasin protestat në Bruksel Qindra protestues u mblodhen në Bruksel për vdekjen e nje të riu me ngjyrë , i cili vdiq në nje komisariat te policisë r
Nxiti protestat e dhunshme! Dhoma e Përfaqësuesve shkarkon Donald Trump Dhoma e Përfaqësuesve e Kongresit amerikan votoi mbrëmjen e sotme për ngritjen zyrtarisht të akuzave për shkarkimin e Pr
PS dhe PD nuk gjejnë konsensus për votimin elektronik Partia Demokratike dhe Partia Socialiste nuk kanë gjetur konsensus për votimin elektronik. Burime për News 24 nga Kom
CNN: Shqipëria e hapur për turistët, s'ka nevojë për test COVID-19 apo karantinë CNN i ka kushtuar një artikull vendeve të cilat mirëpresin sërish turistët amerikanë në këtë fillim viti 2021. E para
Test psikologjik dashurie: ajo ç'ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë d
Zbardhen shifrat, kaq viktima dhe raste të reja u shënuan sot Pesë persona kanë humbur jetën nga Covid-19 në 24 orët e fundit. Nga 3727 testime u rregjistruan 656 raste të reja.
Mund të kaloni edhe pa test negativ, ky shtet hap kufirin me Shqipërinë Tashmë prej kohësh lëvizja në vendet fqinje është shoqëruar me një sërë mash shtrënguese, por pas nisjes së vaksinimit d
FBI në alarm, zbulon planet e rrezikshme në prag të inaugurimit të presidentit Biden FBI në alarm, zbulon planet e rrezikshme në prag të inaugurimit FBI-ja paralajmëron se ekzistojnë plane për protesta të
Shteti fqinj jep lajmin e mirë: Hapim kufijtë, nuk duhet testin e COVID-19! Mali i Zi ka vendosur të hapë kufijtë për këdo duke hequr kushtin e testit PCR. Ministrja e Shëndetësisë, Jelena Boro
Vetvritet oficeri i Policisë amerikane, ishte në detyrë kur protestuesit u futën në Kongres! Howard Liebengoodi, oficer i Policisë amerikane është gjetur i vetëvrarë në banesën e tij. Ai ishte i angazhuar në aksio
Testi i pasurisë ngel 2/3 e ministrave të kabinetit "Rama" (FOTO LAJM) Në shtator 2018, kryeministri Edi Rama reagoi ndaj një propozimi të Partisë Demokratike për ndryshimin e Kushtetutës për