999 rezultate për

test

Policia ekzekuton me armë zjarri dy protestues në Mimar Polica e Mianarit ka ekzekutuar të paktën dy persona të cilët protestonin kundër puçit ushtarak. Nga ana e policisë
Mjanmar: Policia hap zjarr ndaj protestuesve, dy të vdekur e dhjetëra të plagosur Qindra policë dhe ushtarë u mblodhën në një kantier detar në qytetin e dytë më të madh të vendit, duke ngritur frikën e
Rusia nuk ndalet, miraton vaksinën e tretë Rusia nuk ka humbur kohë, por ka miratuar ditën e sotme vaksinën e saj të tretë kundër koronavirusit për përdorim të bre
Luftë mutacioneve të COVID-19, ky shtet do të testojë 2 herë në javë popullsinë e saj Ndërkohë që pritej që pandemia të ishte drejt fundit, variantet e reja të COVID-19 kanë risjellë shqetësimin e ekspërtev
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit MSH-ja, konform të dhënave nga ISHP-ja, njofton se në 24 orët e fundit janë bërë 2.549 testime kurse janë regjistruar 41
Reperi u arrestua se shau mbretin, protestuesit "ndezin" Spanjën Policia dhe protestuesit spanjollë janë përplasur për të tretën natë rradhazi mes indinjatës që ka shkaktuar arrestimi i
Test psikologjik: Përgjigju kësaj pyetjeje për të kuptuar ç'ka më shumë rëndësi për ty në jetë Mund të mësoni shumë për veten tuaj, thjesht duke iu përgjigjur një pyetjeje të thjeshtë të këtij testi psikologjik.
Shkodranët nuk "mahniten" nga Rama: Jemi të përmbytur, kjo është absurde Ditën e sotme kryeministri Edi Rama u prit me protesta në qytetin e shkodrës. Rama vizitoi qytetin pasi sot atje nisi
Testoni logjikën: Cili nga fëmijët mendoni se ka shkaktuar rrëmujën? (FOTO LAJM) Cili nga fëmijët mendoni se ka shkaktuar rrëmujën? Nëse nuk arritët ta gjenit, ne e kemi përgjigjen për ju. Shfle
Coca-Cola nis testimin e shishes së parë prej letre Coca-Cola pritet të nxjerrë në treg shishe prej letre, si një përpjekje për të eliminuar tërësisht paketimin plastik nga
Shifra alarmante! Kaq viktima e kaq të infektuar u shënuan në 24 orët e fundit COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3994 testime, 740 të shëruar, 1152 raste të reja dhe 12 humbje jetë në 24 orët e fund
Pronari i lë trashëgiminë marramendëse qenushes së tij Është një histori e një kafshe shtëpiake me të vërtetë e përkëdhelur, Lulu, një lloj qeni kufiri 8 vjeçar. Ajo ishte
Shifra rekord infektimesh, 15 viktima në 24 orët e fundit COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4083 testime, 683 të shëruar, 1143 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fund
Frika nga Covid-19, Koreja e Jugut teston dhe qentë Të gjitha macet dhe qentë që mbahen në shtëpi në kryeqytetin e Koresë së Jugut do të testohen për Covid-19. Testimet do
Specialisti i shëndetit sulmon ashpër Rakacollin: E paaftë! Specialisti i Shëndetit Publik Erion Dasho ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku hedh akuza ta rënda ndaj qe
Shifra rekord! Kaq raste të reja e kaq viktima u shënuan sot në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4539 testime, 656 të shëruar, 1130 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fund
Gazetari shqiptar: Sa herë që protestojnë, qytetarët tradhtohen Emisioni “As pro as Kundër” në ABC me Robert Aliaj, mbrëmjen e sotme u fokusua tek “Revolta”, se sa protestojnë shqipta
Testoni veten: E gjeni peshën e saktë? (FOTO LAJM) Nëse nuk arritët ta gjenit, ne e kemi përgjigjen për ju: Macja + Miu = 10, Qeni + Miu = 20; Qeni+Macja = 24. Macja
Rekord! Shifra alarmante të infektuarish me COVID-19 në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3974 testime, 585 të shëruar, 1052 raste të reja dhe 14 humbje jete në 24 orët e fund
Rekord i zi! Mbi 1000 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3849 testime, 581 të shëruar, 1007 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundi